Mystiq.org - forum: Winterhoof Emblem -> Howling Fjord -> Bugreport

Jump to content

Report ID 4853 Title Winterhoof Emblem
Product Howling Fjord Status Opravené (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #4853: Winterhoof Emblem

#1 User is offline  
Lefir 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1
  • Joined: 20-July 08

Posted 26 January 2011 - 02:44 AM

item Winterhoof Emblem sa uz neda ziskat opatovne od NPC Chieftain Ashtotem.
Sa mi stala taka vec, ze som tento item asi stratil alebo co, a teraz nemozem odovzdat 2 Q: Towers of Certain Doom a Gruesome, But Necessary, lebo bez toho itemu nemozem sumonut NPC Winterhoof Brave.
GM na odkazali sem, kedze to nevedeli vyriesit.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 6)

#2 User is offline  
Genus 

  • Group: VIP
  • Posts: 228
  • Joined: 06-August 08

Posted 26 January 2011 - 11:40 AM

Totéž jsem musel dneska řešit já, nikdo z lidí co sem se ptal ten item nemělo, tak mi nezbylo, než si ho znovu získat s altem. Quest giver by měl tento item dávat, pokud ho ztratíš, ale nedává ... než se to opraví, tak ti doporučuju někoho poprosit, aby ti ho vyvolal ...

#3 User is offline  
Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 July 2011 - 09:14 AM

omlouvám se za spam, ale ty ho neztratíš, on se ztratí sám po prvním pokecu/dokončení původního Q s oním Winterhoof Brave NPC. Trochu žasnu, že půlrok pryč a ono stále nic. Byl by snad takový problém někam k cestě na okraj Skornu (či rovnou na ke studni na náves) naspawnovat toto NPC, či k např. vedle NPC Chieftain Ashtotem vytvořit bednu, ze které by onen emblém padal? NPC jako takové je stejně nepoužitelné, takže plakánkovské zvýhodňování by se snad nekonalo

#4 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 July 2011 - 03:11 PM

no, spis mi navrhnete ID nejakyho uz spawnutyho NPC, ke kterymu bych pridal moznost navraceni Q itemu...
+ mi vypnte:

- NPC bude davat q item, pokud ma hrac splneny quest ID XXX (ID questu, kde Q item ziskate poprve)
- NPC bude davat q item, dokud hrac nebude mit splnene questty ID A B C D E F.... -> prosim ID vsech questu, k jejiz splneni musite Q item vlastnit

pak to zprovoznim, diky :-)

#5 User is offline  
Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 13 July 2011 - 09:05 PM

ok, jestli si dobře pamatuju. Celou tuhle sérii Q startuje NPC Chieftain Ashtotem (ID 24129), který zároveň i zpětně dává onen Q item.

Q item hráč poprvé obdrží při přijetí Q Skorn Must Fall! (ID 11256).

Následují 3 úkoly od itemem vyvolaného NPC Gruesome, But Necessary (ID 11257); Towers of Certain Doom (ID 11259); Burn Skorn, Burn! (ID 11258). Tomuto NPC se zároveň i všechny 3 úkoly odevzdávají.
+ toto NPC zadává ještě úkol, kdy se má hráč vrátit zpět k NPC Chieftain Ashtotem, konkrétně pak se jedná o Q The Conqueror of Skorn! (ID 11261).

Toť snad vše

#6 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 09:35 PM

Updating status to: Opraví nová revize
Updating severity to: 2 - Fair

radost opravovat :-) diky za perfektni report

#7 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 July 2011 - 07:11 AM

Updating status to: Opravené!


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist