Mystiq.org - forum: Disengage -> Hunter -> Bugreport

Jump to content

Report ID 4619 Title Disengage
Product Hunter Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #4619: Disengage

#1 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 January 2011 - 05:38 PM

Tento spell by měl zabraňovat dmg z pádů.

Normální skok ze srázu - 7500 dmg
Skok s Disengage - Pokud použiju disengage těsně nadzemí, odskočim a nemel bych dostat dmg z pádu...bohužel na mystiqu dostanu plnou dmg z pádu jako v předchozím případě.

Je to hodně závažnej bug, už takhle stačí že hunterům nefungujou peti :)



Replies (1 - 16)

#2 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 January 2011 - 08:34 PM

J asi nějak tak...maga nemam takže nemužu porovnat

#3 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 August 2011 - 11:10 AM

BUMP

#4 User is offline  
Ertai 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 82
  • Joined: 20-September 08

Posted 23 September 2011 - 08:15 AM

Spravte tohle a máte o hatera míň ;) :D Ne opravdu, hraju huntera kvůli flexibilitě a možnostem... nemám na disengage namacrovanej padák, protože boty z engu mě furt střílí do vzduchu a na lumberu mě odkopne cokoli... tohle by mi snížilo úmrtnost na polovinu.

#5 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 16 February 2012 - 12:41 PM

Ad. Disengage vs. Death Grip:

Mám takovej pocit, že Death Grip ti nahodí jakousi auru během letu (vidíte tam ikonku nějakou? :)) tim pádem je dost možný, že budeš stát vedle DK jakmile tadle aura spadne. Musíš tedy použít Disengage až v moment kdy si tě DK přitáhne, do té doby seš v jeho moci.

#6 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 16 February 2012 - 06:37 PM

No...

Co se týče Disengage, když ji použiju ve vzduchu při pádu, tak mně to HP neubírá (např. u Anub'Rekhana v Naxxu)...

Co se týče Death Gripu, nekoukal jsem na žádná videa z ofi ani nic podobného, ale čistě logickou úvahou bych řekl, že se Hunter těžko odrazí ze vzduchu, zvlášť když ho jakási temná energie ve svém sevření...
Ovšem ve WoWku je občas logika nepoužitelná, takže jak říkám, nevím, zda to tak má opravdu fungovat...

#7 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 February 2012 - 07:09 PM

No ono když padáš tak se taky težko odraziš ve vzduchu (nebo vy výskoku) a realita je že se hunter odrazí :) večer seženu ty videjka...

#8 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 16 February 2012 - 10:13 PM

Já vím, proto píšu, že někdy ta logika WoWka je špatná...

Nicméně přeci jen, odrazit se ve vzduchu o neviditelnou energii (čakru, reiatsu..), kterou si zkoncentruješ pod chodidlama je podle některých Anime (např. Bleach) i celkem reálné.
Při volném pádu tě nedrží temná energie jako při Death Gripu...

#9 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 16 February 2012 - 11:37 PM

Ladis, on 16 February 2012 - 10:13 PM, said:

...

Typičo, to už je jak muj bratr, kterej prej žije v Bushidu nebo v čem.

#10 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 February 2012 - 12:28 PM

Nemužu najit to videjko...i když na ofi mužeš dát deterence na letící Death Coil nebo na letící vlečnej paprsek od DeathGripu. Bohužel nejsem Neo a nemám matrix zpomalení času abych to takhle stíhal a ani to neumožnuje emulátor :)

#11 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 17 February 2012 - 01:02 PM

Ahoj,
tak jsem trošku hledal (asi 30 vteřin) a objevil jsem komentář na wowheadu:

RebelArcticFox said:

Easy way i found to kill dks ( well for me) is to
1. explosive shot then serpent sting.
2 when he/she or it uses death grip wing clip em then use disange.
3 after you disange put down a frost trap and concisive shot em.
after that i pretty much just kite em. Also it helps that im a dwarf so i just use stoneform when ever he puts a diease on me ^^


Více podobných odstavců naleznete zde.

Z toho mi vyplývá, že při Death Gripu Disengage použít nejde, nebo nic neudělá. Proto Hunter má počkat, až přistane, dát Wing Clip a teprve poté dát Disengage.
Kdyby šel Disengage použít už ve vzduchu, myslím si, že by to ten hunter udělal a neriskoval zásah na melee, vzhledem k tomu, že než přistane z Disengage, tak Wing Clip bude mít stejný duration jako nově vystřelený Concussive Shot...

Ale to je jen něco k zamyšlení. Prostě jsem toho názoru, že kdyby Hunterům šel Disengage použít už ve vzduchu, udělají to, protože by doskočili mnohem dál...

EDIT: Tak jedno video jsem našel, je to sice až z Cata, ale pokud se dobře podíváte na druhý pokus, Hunter stál nějakou dobu na zemi a teprve potom použil Disengage... Na druhou stranu jsem nenašel žádné, kde by se Hunter odrážel při Death Gripu ještě ve vzduchu...

Děkuji za pozornost.
S pozdravem Ladis.

#12 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 February 2012 - 01:19 PM

Jo máš pravdu, sem se nechal unést a nejspíš Disengage nemá jít v DeathGripu...působí na něj temná energie tak nemuže použít Disengage :) ani ve videjku ho nepoužíval během letu ale až po dopadu.

Tak by to chtělo opravit disengage aby nešel použít v DeathGripu, ani ve Frostnovách.

Warrior nemůže charge během frostnovy ani v DeathGripu, u huntera by to mělo betj stejný.

#13 User is offline  
Ertai 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 82
  • Joined: 20-September 08

Posted 17 February 2012 - 04:56 PM

jop, já jen chtěl vědět, jak to má fungovat... každopádně by to ale nemělo sežrat cooldown, ne? napsat to chybovou hlášku, že to teď nejde udělat a umožnit použití spellu po dopadu. tohle je třeba jen základní případ, ale krom DK Death Gripu a H Disengage, priest na cata umí Leap of Faith (asi), kterej dělá opačnej Death Grip na friendly hráče. k tomu připočtěte goblina s raciálkou, která mu umožňuje udělat obrácenou Disengage... rád bych viděl,jak se tohle řeší v arénách :)

hunter odskočí, dk ho přitáhne, hunterův priest si ho přitáhne k sobě, dk je goblin, přiskakuje k hunterovi, hunter resetuje cooldowny, znovu disengage... co do toho zapojit thunderstorm a typhoon? :)

#14 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 February 2012 - 05:21 PM

No a warriorovi to CD na charge ve frost nově sebere nebo ne?

#15 User is offline  
Ertai 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 82
  • Joined: 20-September 08

Posted 19 February 2012 - 12:03 PM

nesebere, nejde to spustit, když má warr novu. podle toho usuzuju, že by to nemělo jít spustit u huntera v tom gripu. ještě se musím mrknout, jak to je, když dá DK grip a warr chargne.

#16 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 19 February 2012 - 01:53 PM

Chooze, on 17 February 2012 - 05:21 PM, said:

No a warriorovi to CD na charge ve frost nově sebere nebo ne?

Třeba shadowstep nejde v nově vůbec použít. Mám pocit, že i charge nejde.

#17 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 March 2012 - 11:36 AM

FALL DMG: V normálním světě/BG/Dungeonech (pokud se nejedná o spešl skill bosse vyhození do vzduchu) ... Disengage nezabranuje Fall DMG i když by mělo, dnes sem to otestil při daly pro Ebon Blade

U chrobáka v Naxxu to možná funguje ale tj tak všechno. U Archimonda vás to zase zabije 10 metrů nad zemí a ani slza nepomůže :)



Fast Reply

  

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist