Mystiq.org - forum: Crashin' Thrashin' Racer Controller -> Itemy -> Bugreport

Jump to content

Report ID 3717 Title Crashin' Thrashin' Racer Controller
Product Itemy Status Nebude se opravovat (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #3717: Crashin' Thrashin' Racer Controller

#1 User is offline  
raptorCZ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 51
  • Joined: 06-October 08

Posted 16 December 2010 - 03:31 PM

raptorCZ

Crashin' Thrashin' Racer Controller
http://www.mystiq.or.../db/?item=37710
Dostal jsem ho z vanocniho darecku. Neco jako male auticko na dalkove ovladani. Nelze vyvolat. Nefunguje.

cezeta

Upravuji status na: Nebude se opravovat
Upravuji vážnost na: 1 - Nízká
Updatuji verzi na: Revize 1825
Report zafixován v: Revize 1825

boha jeho, fakt je nekdo tak naivni, ze to nahlasi?... ja myslel, ze je jasny, ze si ten item odneses na WoTLK a tam se to casem da resit...

tady rozhodne NEBUDE SE OPRAVOVAT


Tak za

1) Od toho je bug report, ze se nahlasi chyba - zachvilku budu snad i potrestan, ze sem neco z dobre vule pripisu.

2) Ne kazdy prejde na Wotlk a zbylim hracum by se oprava nehodila? Nevim jak opravujete data, ale treba jdou pak urcite opravy presunout i na jiny server.

3) Wotlk neni jiste kdy bude - stale na to GM odkazuji - tak nevidim na tom nic spatneho nahodit to ted jestli je chvile - jestli neni a pracujete na daemonice staci to normalne napsat.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 2)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 December 2010 - 04:34 PM

Upravuji status na: Nutná oprava od vývojářů
Upravuji vážnost na: 2 - Normální
Updatuji verzi na: Revize 1825
Report zafixován v: Revize 1825

1) max locknu dalsi topic :-)

2) opravy se portovat nedaji, to je velka nevyhoda... vsechny tri verze trinity core jsou nekompatibilni

3) to jsem psal uz 200x uplne vsude... reporty, bugreporty, chaty, forko... ale ok, asi je to malo videt... zadal jsem o vyveseni oficialniho na mystiq times, ale klasicky se tak nestalo... omlouvam se a nastavuju na potrebuje opravu od vyvojaru, precejen je tu sance, ze se casem vytvori developer team pro "archaicke" TBC, ktery se o to bude starat prave po prikladu Archaicy...

ten status jsem zatim pouzival jen pro o dost kritictejsi chyby, ktere chci opravit od vyvojaru z Daemonicy (od tech jedinych, ktere mame), ale tak napisu si poznamku, ze tohle nehori...

#3 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 December 2010 - 04:37 PM

Upravuji status na: Nebude se opravovat

edit: ne nebudu v tom delat bordel... nastavim na nebude se opravovat a pokud se casem vytvori dedikovany Developer team pro Insomnii, vyfiltruji si prave "nebude se opravovat" statusy a otevrou si je


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist