Mystiq.org - forum: Grand Magus Telestra -> WoTLK 5-man -> Bugreport

Jump to content

Report ID 3666 Title Grand Magus Telestra
Product WoTLK 5-man Status Opravené (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #3666: Grand Magus Telestra

#1 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 December 2010 - 12:07 AM

1. Bossova abilita Gravity Well by nemela hrace pritahnout k bossoj ale odhodit ho na druhou stranu od bosse asi tak daleko, jako zrovna hrac k bossovi stoji -> kdyz bych to vzal jako kruznici se stredem v bossovi, nebude to usecka od okraje kruznice k bossovi (polomer), ale usecka od okraje k okraji (prumer), ktera vede pres bosse)
- hm tak sem to poresil tim zpusobem, ze sem ten jeho spell rozrezal do jednotlivejch subspellu, kde behem toho svyho channelu hazi permanentne tech 75dmge plosne a ob sekundu vzdycky pouzije to nasati k sobe a nasledne chvili na to odkopnuti
- to odkopnuti je reseno uplne cizim knockback spelem, kterej koukam, ze je ovlivnenej dmgem zbrane, takze ji asi budu muset behem toho channelu disarmnout


2. Na HC, jeho klon ma davat abilitu Critter, kterou ma morphnout jednoho hrace na morfa... dava to ale na celou partu
- ty mobove nemaj asi ani skript, nevim jestli jsou reseny pres DB? kdyztak se jedna o ID 26929 v pripade toho arcane co hazi Critter a btw fakt to hazi na celou partu??? mam pocit ze co jsme tam byli s Chemem, tak to nedelal

Maci


Page 1 of 1  

Replies (1 - 4)

#2 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 21 December 2010 - 02:14 AM

Popisek jak jsem to nastavil je v uvodnim prispevku. Potreboval bych, aby jste to zkusili odsimulovat s vice lidma a rekli mi, jestli to takhle aspon trochu odpovida tomu jak to ma fungovat. Ona navic dava dmg z toho knockbacku, kterej je cca za 2000, jenze tj ovlivneny zbrani, cili ji zkusim pak disarmnout na dobu toho channelu a melo by to davat nejakejch 45, coz je nic.

#3 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 02:46 PM

Moving to: 5-man

#4 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 03:06 PM

Updating status to: Nový
Updating severity to: 0 - None

#5 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 05:21 PM

Updating status to: Opravené!
Updating severity to: 2 - Fair


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist