Mystiq.org - forum: Mage - FrostBite - Procnutí -> Spelly -> Bugreport

Jump to content

Report ID 3404 Title Mage - FrostBite - Procnutí
Product Spelly Status Není bug (Severity 3 - Medium)

Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Report ID #3404: Mage - FrostBite - Procnutí

#1 User is offline  
Roin 

  • Group: VIP
  • Posts: 713
  • Joined: 05-May 10

Posted 28 October 2010 - 12:24 AM

Zdravím

Dneska sem testoval FrostBite z magem Algwairem

Dostaly jsme se ktomu,že FrostBite má procovat podle popisu z FrostDmg a FrostSlow efektu

Ale tady to funguje asi takto: Procuje jen z FrostDmge ale z FrostSlow efektu ne !

Myslím si že to je jak do arén tak do 1v1 duelu hodně potřebný a hodí se to proto žádám o opravení.

Z podravem Roin


Page 1 of 1  
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Replies (1 - 2)

#2 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 05 November 2010 - 11:45 AM

Quote

Frostbite is a mage talent in the frost tree that gives your chill effects a 5% chance per rank to also freeze your target for 5 seconds, up to a maximum of 15% at rank 3. Mage spells that have chill components include Frostbolt, Cone of Cold, Frost Armor and Ice Armor, and Blizzard if talented with Improved Blizzard.
- WoWWiki

1) Kde tam vidis neco o dmgi? (on z dmge vubec procovat nema)

2) Udelal jsem takovej rychlej test na ostrym a z Ice Armoru mi to procovalo uplne normalne, dokonce jsem to zmeril kolem 15%. Cone of Cold i Frostbolt mi vychazely hur, takze tam by to chtelo urcite nejak otestovat, kazdopadne mi to ale z nich proclo. Mozna by nebylo od veci juknout na to, jestli se neaplikuje ten slow (tudiz i frosbite) efekt driv, jak dmg, protoze pak by bylo i mozny, ze clovek da frostbolt, procne frosbite, frostbolt da dmg, frosbite se zrusi (i kdyz stejne asi by se pri tomdle mela zobrazit aspon minimalni animacka).

3) a z Imp. Blizzardu vim, ze to funguje urco taky, pac ten frostbite sem dostal takhle parkrat v arene

#3 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 06 December 2011 - 12:49 PM

Updating status to: Není bug


Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist