Mystiq.org - forum: Seal of the Crusader - mega BUG! -> Paladin -> Bugreport

Jump to content

Report ID 3327 Title Seal of the Crusader - mega BUG!
Product Paladin Status Duplikát (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #3327: Seal of the Crusader - mega BUG!

#1 User is offline  
Madmike 

  • Group: VIP
  • Posts: 26
  • Joined: 21-January 10

Posted 18 October 2010 - 10:56 AM

Takze, vsimol som si uz hned od prveho pouzitia, ze so Seal of the Crusader (Crus) nie je nieco v poriadku... Skusim to nejak popisat (hodnoty su zaokruhlene):
Mam na sebe BOM: zaladne dps 46
hodim si Crusa, dps sa zvysi na 76
REsealnem Crusa ALEBO nahodim nanovo BOM/BOW, dps padne na 54 pripadne pri bowe trosku menej - podla mna OK, take DPS ma byt (dalej sa neznizuje vplyvom nicoho a ani nezvysuje)

Ked ale Crusa odkliknem (zrusim), DPS padne na 33 (s BOMom)... rebuffnem BOM alebo BOW a dps ide do normalnych 46dps
Takisto sa dps znizi na 33, ked resealnem inym spellom, judgnem...
Ked vsak Judgnem crusa (dps padne na 33) a nahodim noveho Crusa, dps opat stupne na 76 , dam BOM/BOW a vsetko ide do normalu (54 dps)

Takze problem: prve Sealnutie Crusa a jeho zrusenie, kde sa akoby na AP aplikoval stale nejaky ten minus


# The Seal works like this:

* It increases Attack Speed by 40% (40% more swings in the same time).
* It decreases DPS by 40% (just taking away the DPS increase from the Attack Speed change).
* It adds some Attack Power, so in the end, you will do more damage with this Seal, than with no Seal at all.

# It is nearly useless, but not completely.

Nearly prave preto, lebo sa to pekne pouziva pri Chance on Hit abilitach wepu pripadne rusenim castu.


Tymto padom je Crus brutalny (minimalne na expenie) a zaroven poskodzuje palachov, ktory Judgnu crusadera, kedze DPS padne (v mojom pripade dost viditelne). Navyse dava omnoho viac dmgu z (1st sealu) obycajneho sealu ako Judged Crus + Seal of Command, co je samozrejme hovadina na mraky. Kedze som low lvl, neviem testnut na inych buffoch, ale toto je podla mna skratka kruty bug.
Ja som vedel, preco idem expit palu... (vazne nahodicka :) )

This post has been edited by Madmike: 18 October 2010 - 11:24 AM



Page 1 of 1  

Replies (1 - 15)

#2 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2010 - 06:45 PM

Taky ted expim palu no a SoC se fakt oproti ostatním sealům vyplatí, kam se na něj hrabe Seal of Command. Používám makro:
#showtooltip Seal of the Crusader
/cancelaura Seal of the Crusader
/cast Seal of the Crusader

S tímhle makrem ti bug nebude snižovat DPS.

Ale ani tohle makro nemení nic na tom, že je to bugly jak...
- při každé změně AP (i ze síly) se bugne DPS pokud na sobě mám nahozenej SoC
- při každý změně sealu se bugne DPS
- při obnově SoC bez makra se bugne DPS

SoC by mělo zrychlit melee útok, zvednout AP a o trochu zvednout DPS ale nevim o kolik. Možná že SoC dává moc velké dmg ale i kdyby se upravilo tak se musi opravit i ty bugy, ktere z tohoto sealu dělaj nepoužitelnou vec.

Nakonec malej test
DMG zbraně: 127-163 (43,8 dps)
DMG se SoC: 154-190 (73,0 dps)
DMG po skončení buffu SoC: 90-116 (31,3 dps)

This post has been edited by Chooze: 18 October 2010 - 06:46 PM


#3 User is offline  
Madmike 

  • Group: VIP
  • Posts: 26
  • Joined: 21-January 10

Posted 21 October 2010 - 12:17 AM

bude sa s tym dat nieco robit? myslim, ze by to ocenilo naozaj dost ludi, ci pri expeni 30+ (moby maju armor uz celkom slusny a bonus z holy dava vacsi dmg)alebo na normalne raidovanie/pvp/dmg

This post has been edited by Madmike: 21 October 2010 - 12:20 AM


#4 User is offline  
Madmike 

  • Group: VIP
  • Posts: 26
  • Joined: 21-January 10

Posted 01 November 2010 - 05:20 PM

aspon nejake vyjadrenie plz?

#5 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 November 2010 - 07:02 PM

jadro TBC uz se neresi... black to psal uz pred 2ma mesicema... stale to plati

#6 User is offline  
Madmike 

  • Group: VIP
  • Posts: 26
  • Joined: 21-January 10

Posted 01 November 2010 - 11:58 PM

hmm, som myslel, ze to plati len na tie menej zavazne bugy

#7 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 November 2010 - 09:47 AM

tohle neni bug, diky kterymu instantne sundas K'J, takze to mene zavazne je... sry... ja jsem chtel mesic 5 oprav na midsummer festival a dockal jsem se dvou :-)... proste vsichni se venujou WoTLKu... o to lepsi to pak bude tam

#8 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 November 2010 - 09:58 PM

tak celkem to fakt znevyhodnuje paladina, klesne ti dps o takovejch 30% a nemaš šanci se proti tomu nijak branit, mohla by se aspon nahrat oprava co tenhle spell tak rozbila, ptze predtim to fungovalo spravne :)

#9 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 November 2010 - 10:57 PM

no, driv bys to moh poresit sam :-)... tedka hold smolik... verte mi, ze kdyby to bylo v mejch silach, tak s tim neco udelam, ale bohuzel...

#10 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 November 2010 - 12:39 AM

Rekl bych ze to nebude tka lehky, v prubehu trvani SoC se nepripocitavaj bonusy k dmgi a spis se dmg jeste snizujem nebude to tak jednoduchy že zmenis jedno čislo v jednom řadku a hned to pujde...myslim ze na tohle bych neměl ani ve dnech sve nejvetsi slávy :)

Myslel sem ze te treba nejak presvedcim padnejma argumentama ze sou paladini moc znevyhodneny oproti wariorum a ze jim se vzdycky vsecko opravovalo a chudakum paladinum ne :) fakt verim tomu ze máš paladina, i když holy ale taky paladina a že bys tohle přece paladinum nemohl udělat...jsou to přece tví bratří :)


PS:
- Pro vsecky co tohle čtou...jeslti se to nebude opravovat a chcete využívat judgement ze SOC, nejjednodušší je po judgementu prokliknout Improved Sancity Auru a DPS se srovná.
- Problém nastává pokud jedete dmg pres SoC a seal skončí nebo ho někdo dispellne, bilej utok a s ním i dmg ostatníma abilitama rapidne klesne...aby se dmg srovnal můžete využít jednu z následujících možností: prokliknuti improved sancity aury, zmena zbrane, procnuti Vengeance proste cokoliv co nejak zvyšuje nebo snizuje dmg...nejhorsi je to asi v PVP kdy sotva stačíte mlátit do hordáka a jeste u toho proklikávat aury aby ste neměli moc malý dps.

This post has been edited by Chooze: 04 November 2010 - 12:49 AM


#11 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 November 2010 - 01:38 AM

no... kdyz tady iskander zacinal, opravil palacha jak to jen slo... ja se v jadru nevyznam... takze bohuzel

#12 User is offline  
Madmike 

  • Group: VIP
  • Posts: 26
  • Joined: 21-January 10

Posted 05 November 2010 - 07:51 AM

Problem by mozno nebol az tak tazko riesitelny... kedze ked si sealnes Crusadera 2x pocas trvania sealu (ten co trva + reseal - mozne riesenie: instantne hadzat 2x Seal of the Crusader za polovicu many), minimalne ten "1st bugged dmg" bude taky ako ma byt. Problem je skor pri tom zruseni/ukonceni sealu, kde by sa mohla zahrnut nejaka "refresh" funkcia, ktora by nanovo nacitala staty a vypocitala dmge v pripade uplynutia/zrusenia/judgnutia - pripadne: zrusit a rebuffnut palacha za instant na dobu rovnaku, aku ma este trvacnost napr BoM.
Nevyhoda: musi byt splneny predpoklad, ze ma na sebe aspon 1 buff meniaci AP.
Pripadne2: instantne dat dole a naspat equipnut zbran, pricom by bola vynimka ignorovania CD prave pre pripad, ze z buffov "odchadza" Seal of the Crusader.

Neviem ktore riesenie je jednoduchsie na zrealizovanie a ci su vobec mozne taketo zasahy.

chooze: ja sice PvP neplanujem chodit, ale fakt ze je to naozaj nevyhoda, ako sme uz vyssie obaja pisali. Nejake "lepsie" riesenie je mozno akurat to, aby si mal 2 rovnake/podobne zbrane, urobil si macro na swich weps typu:

/equipslot 16 MenoMainWep
/equipslot 16 Meno2ndryWep
(treba stlacit 2x - pomocka: okraj macra je pri Main Wep oramovany zelenou)

Sice v combate to robi rozdiel 2 global CD, ked sa chcete vratit na Main Wep (bez combatu instant), ale ked su 2 rovnake weps tak prakticky rozdiel nie je.

This post has been edited by Madmike: 05 November 2010 - 07:59 AM


#13 User is offline  
Ochmi 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 16-March 11

Posted 22 March 2011 - 10:42 PM

No oprava asi nepride ale mozem ponuknut najrychlejsie riesenie a to je pouzit BoM alebo BoK (staci aj ked ho mate a iba rebuffnete netreba rusit) a dmg sa opravy a ceny v PvP je iba 1 global CD

#14 User is offline  
Horn 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 19
  • Joined: 18-November 11

Posted 21 November 2011 - 10:43 PM

No to s tym BoM/BoK ako pise Ochmi naozaj "funguje".DMG vam to resetne,ale ten paladin to spravi takto 2-3x a je uplne bez many.Skor by som to videl na napad Choozeho s tou aurou,alebo na to preklikavanie macra na prehadzovanie zbrani.Pri oboch pripadoch mate 1 Global CD navyse.

#15 User is offline  
StandaG 

  • Group: VIP
  • Posts: 32
  • Joined: 26-January 11

Posted 01 December 2011 - 02:55 PM

Updating severity to: 2 - Fair

Zkusim se na to podivat (nic neslibuju), ale musim to napred pochopit, abych vedel, kde opravovat :D Ale vidim problem v aurach, zkusim si na to sehnat nejakeho paladin testera.

#16 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 03 December 2012 - 02:04 PM

Moving to: Paladin
Updating status to: Duplikát

více viz http://forum.mystiq....al-of-crusader/

This post has been edited by orifox: 03 December 2012 - 02:05 PM



Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist