Mystiq.org - forum: rogue - cheat death -> Spelly -> Bugreport

Jump to content

Report ID 3318 Title rogue - cheat death
Product Spelly Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Report ID #3318: rogue - cheat death

#1 User is offline  
vohrada-selrik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 28
  • Joined: 16-July 09

Posted 16 October 2010 - 10:41 PM

Zdá se mi žepřestal správně fungovat talent cheat death u rogua - rána která by rogua zabila by mu měla resetnout HP na 10% a na další 3 sec by měl dostávat dmg sníženej o 90% ale mě přijde že po aktivování cheat deathu stejne prakticky instantně chcípnu ... pokaždý sem se díval do combat logu a ten to dokazuje - aktivuje se cheat death a pak bych měl dostávat 10% dmg a přitom sem třeba dostal od warra za 1600. A taky se mi zdá že to neházi ty hp na 10% ale to sem nijak nezkoumal ... prostě bych to prosil přezkoumat diky


Page 1 of 1  
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Replies (1 - 7)

#2 User is offline  
Gwin 

  • Group: VIP
  • Posts: 890
  • Joined: 17-November 08

Posted 17 October 2010 - 08:30 AM

V areně to dmg snižuje, jinak bych jim nedaval exw třeba za 300 , dmg jestli to zvedá jsem si nevšiml

#3 User is offline  
Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 17 October 2010 - 10:06 AM

Problém je v tom tuším, že extra attack (WF, sword spec) to ignoruje, jinak to funguje správně.

#4 User is offline  
vohrada-selrik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 28
  • Joined: 16-July 09

Posted 17 October 2010 - 01:10 PM

tak tj naky divny ... ted sem to zkousel znova a treba hunt mi dal pri cheat death za 900 auto shotem

#5 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 17 October 2010 - 01:51 PM

Samotnej Cheat Death funguje jak ma.

HP > 10% : War da execute, sunda te to na 10% a na 3sec mas redukovanou dmg na 90%.
HP < 10% : War da execute, HPcka zustanou porad stejny a mas na 3sec redukovanou dmg na 90%.

Quote

You have a 100% chance that an attack which would otherwise kill you will instead reduce you to 10% of your maximum health.

Kdyz ses pod 10%, tak te to ani nema dohealovat. Tudiz v situacich, kdy mas 100hp a naskoci Cheat Death, tak staci obycejna rana - normalne za 1000 - a umres.

Zkousel sem to ted i na veci jako shatter kombo / mbswd kombo (priest), kde vicemene 2 spelly leti "soucasne", ten prvni vyvola CD a ten druhej uz normalne redukovanej byl. Na druhou stranu muzu potvrdit, ze sem si vsim veci, jako ze sem do cloveka, kterymu naskocil cheat death ihned hodil SWD za 1k. Coz je podle me zpusobeny vyssim diffem a pochybuju, ze by se s tim dalo udelat neco jinyho jak prepsat celej system vyhodnocovani utoku.

#6 User is offline  
vohrada-selrik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 28
  • Joined: 16-July 09

Posted 17 October 2010 - 06:18 PM

hm tak se mi to fakt asi jenom zdalo ze tj bugly xD diky
hej a jak ten cheat death zavisi na resilce ? (myslim ze se u nej neco takovyho pise) ... mozne je to tim protoze mam cerstvou 70ku a resi asi 50

#7 User is offline  
vohrada-selrik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 28
  • Joined: 16-July 09

Posted 17 October 2010 - 06:21 PM

j tak tj potvrzeny ... je to tim ze mam hovno resilku ..... In patch 2.4.3, "This talent has been rebalanced significantly. Killing blows are no longer 100% absorbed. If the Rogue is below 10% health, the killing blow is still completely absorbed; if the Rogue is over 10% health, enough damage will be absorbed to reduce the Rogue’s health down to 10%. For the following 3 seconds, damage is not always reduced by 90%; it is now reduced by a maximum of 90%, depending on how much resilience the Rogue has. The damage reduction will be four times the damage reduction resilience causes against critical strikes." .... ja mam 72 resilky .. ta redukuje dmg critu o 3,65% takze cheat death mi redukuje dmg o 14,6% a ne o 90% .. celkem rozdil xD

This post has been edited by vohrada-selrik: 17 October 2010 - 06:22 PM


#8 User is offline  
Woraft 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 89
  • Joined: 28-January 11

Posted 25 May 2011 - 08:56 AM

Updating status to: Není bug
Updating severity to: 1 - Low
Updating version to: Revize 1825
Issue fixed in: Revize 1825


Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist