Mystiq.org - forum: Earthbind totem - chybí okamžitý tik -> Spelly -> Bugreport

Jump to content

Report ID 2877 Title Earthbind totem - chybí okamžitý tik
Product Spelly Status Duplikát (Severity 0 - None Assigned)

Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Report ID #2877: Earthbind totem - chybí okamžitý tik

#1 User is offline  
DeniEL 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 530
  • Joined: 30-December 08

Posted 11 August 2010 - 04:36 PM

Jak fungovat má - Fungovat má tak že po OKAMŽITÝM vyhození Earthbind totemu má okamžitě procnout slow effect -> http://www.wowwiki.com/Earthbind_Totem

Jak funguje nyní na mystiqu - Vyhodim totem a první tik slow effectu je až po nějakých 3-5sekundách. V praxi to vypadá tak že v aréně warr či cokoliv earthbind totem zničí dřív než cokoliv totem udělá další problém je že díky tomu warr+rdruid v nagrand aréně kolem sloupu je rdruid nezastavitelnej. Hodim totem a dřív než procne tak druid v travel formě uteče z dosahu totemu
Proto tady na mystiqu to 99.9999999999% rdruid + warr hraje proti rshamy+warr jenom přes warra obzvlášť v druid aréně rspektivě nagrand aréně

This post has been edited by DeniEL: 11 August 2010 - 04:37 PM



Page 1 of 1  
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Replies (1 - 17)

#2 User is offline  
Iskander 

  • Insomnia Team
  • Group: Developer
  • Posts: 198
  • Joined: 10-July 08

Posted 11 August 2010 - 06:13 PM

DeniEL, on 11 august 2010 - 05:36, said:


wowwiki.com said:

It's often helpful to drop an Earthbind totem just before you run away from a fight, to gain some distance between you and your pursuer, as well as just before your enemy is about to run away. It takes a second to have its first effect, so you should drop it a couple seconds before you need it for best effect.


#3 User is offline  
Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 11 August 2010 - 11:12 PM

tim padem mi vysvetli iskandere, proc to na offi ten puls hned po polozeni ma?xD

#4 User is offline  
Rippy 

  • Group: VIP
  • Posts: 462
  • Joined: 25-October 08

Posted 12 August 2010 - 06:23 AM

Ten 1. tik chybi u vetsiny totemu, např. WF totem, tremor totem, poisson clean totem ...

#5 User is offline  
dzikiii 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 416
  • Joined: 24-July 09

Posted 12 August 2010 - 10:11 AM

Kluci, dle mého se nejedná o bug, nebude se opravovat.

White_two

#6 User is offline  
Rippy 

  • Group: VIP
  • Posts: 462
  • Joined: 25-October 08

Posted 12 August 2010 - 10:43 AM

dzikiii, on 12 august 2010 - 12:11, said:

Kluci, dle mého se nejedná o bug, nebude se opravovat.

White_two

Na ukazku: 0:57 - 1:10 jde krasne videt, jak pri nahozeni WF totemu okamzite skoci na zbran WF buff. Tady proste cekas 5 sekund na "2." tik.



#7 User is offline  
DeniEL 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 530
  • Joined: 30-December 08

Posted 12 August 2010 - 11:27 AM

mg má to fungovat tak že když to hodim OKAMŽITĚ PROCNE SLOW EFFECT podívej na videa Rshaman + warr tam se to vysloveně hraje na druidy tak že se mu dá FS přemění si formu a okamžitě pod něj hodí EB totem aby když už ten druid uteče tak aby aspon furt měnil formy a vytek na manu rychleji než shaman jenže tady na mystiqu to ani neni možný a pak se všichni divěj že tyhle areny trvaj 20minut+

A jak sem si včera všiml v BT tak to nefunguje ani u WF totemu. Víš proč má cement shaman v pve tolik many + shamanistic rage? Protože správnej shaman hodí wf totem který hned procne a okamžitě na to hodí agi totem pak když spadne buff z wf totemu zase hodí wf totem a pak agi totem a furt dokola dokonce je na to někde macro. ALe tady na mystiqu to samozřejmě nelze

Tremor Totem to samé v aréně mě nedokáže víc nasrat když vidim že priest jde ke mně hodim si TT odfearuje mě a on mi ve fearu TT zničí a fear mám až dokonce

This post has been edited by DeniEL: 12 August 2010 - 11:35 AM


#8 User is offline  
Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 12 August 2010 - 08:10 PM

DeniEL, on 12 august 2010 - 12:27, said:

Tremor Totem to samé v aréně mě nedokáže víc nasrat když vidim že priest jde ke mně hodim si TT odfearuje mě a on mi ve fearu TT zničí a fear mám až dokonce


to ale funguje presne jak ma...tremor ma prvni tick OKAMZITE pri polozeni...tzn. nejde pouzit na to aby sis sam shodil fear, ale muzez OKAMZITE shodit fear partakovi co je fearu polozenim tremoru...pokud ale poloziz tremor tesne predtim nez dostanes fear tak jsi prave hodil prvni tick doprcic a musis cekat az na dalsi, kterej je samozrejme dostatecne vzdalen v case na to aby dostatecne inteligentni priest/lock staci bouchnout zbrani do tvyho tremoru a voila...ses ve full fearu...praktictejsi je tedy hodit tremor nekam dostatence daleko aby kdyz dostanes fear tak ten dotycny priest/lock ho nestih znicit , nez tikne...na coz uz je ale vetsinou pozde, kdyz mas prista u sebe a tak jediny co ti zbyva je doufat ze je to idiot xD

#9 User is offline  
DeniEL 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 530
  • Joined: 30-December 08

Posted 24 August 2010 - 11:25 AM

refresh kdyby to náhodou někoho zajimalo

#10 User is offline  
NightKiller 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 304
  • Joined: 14-April 09

Posted 28 August 2010 - 06:41 PM

wowwiki 2.4.3,nemá to tiknout hned,trvá to sekundu nebo pár sekund. Jinak by to bylo trochu moc op ne ? : )

#11 User is offline  
DoDo 

  • Group: VIP
  • Posts: 953
  • Joined: 23-February 09

Posted 29 August 2010 - 09:04 AM

Trvá to 1s dle wowwiki, ale tady to momentálně trvá 3s nebo tak nějak. Už sem to tu jednou reportoval a u Poison Cleansing totemu je to dokonce opravený možná.

#12 User is offline  
DeniEL 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 530
  • Joined: 30-December 08

Posted 31 August 2010 - 09:35 PM

NightKiller, on 28 august 2010 - 08:41, said:

wowwiki 2.4.3,nemá to tiknout hned,trvá to sekundu nebo pár sekund. Jinak by to bylo trochu moc op ne ? : )

má to procovat hned podívejte se na to video co postnul rippy tam ukazuje právě macro agi/wf totem a tam ten okamžitý proc je vidět a a op to opravdu neni. Na AT to též funguje jak má si to tam běžte testnout klidně..

#13 User is offline  
DeniEL 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 530
  • Joined: 30-December 08

Posted 20 September 2010 - 11:09 PM

jákej stauts jako třeba Nezajimá nás to? Nebo na takovýhle kraviny nemáme čas protože se to týka pvp? Nebo prostě neumíme opravit?

#14 User is offline  
Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 21 September 2010 - 02:12 PM

TBC jádro už se udržovat víceméně nebude, již pracujeme na WotLKU.

Takže status: vývoj TBC jádra z 99% ukončen :)

#15 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 September 2010 - 03:15 PM

no, jelikoz insomnia zustane zapnuta a tim padem to do budoucna bude jeden z nejlepsich free TBC serveru, chtelo by to nejakyho nadsence, kterej tam bude hrat a prihlasi se jako vyvojar... a bude spravovat a spravovat... soucastnej developer team nema kapacity na udrzovani insomnie a zaroven vyvoj daemonicy

#16 User is offline  
ipaul 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,106
  • Joined: 03-July 08

Posted 26 October 2010 - 06:07 PM

zase bych to trochu refreshnul... a to z toho důvodu, že na archaice se to opravuje... je nějaké naděje i u nás?

jak uvedl rippy, wf totem má nahodit buf ihned a díky tomu si tam můžu dat zase svoje agi :-)

obdobně u tremoru

vím, že má archica jiné jádro, ale nešlo by tyhle opravy nějak převést?

#17 User is offline  
DeniEL 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 530
  • Joined: 30-December 08

Posted 03 November 2010 - 01:17 PM

ipaul, on 26 október 2010 - 07:07, said:

zase bych to trochu refreshnul... a to z toho důvodu, že na archaice se to opravuje... je nějaké naděje i u nás?

jak uvedl rippy, wf totem má nahodit buf ihned a díky tomu si tam můžu dat zase svoje agi :-)

obdobně u tremoru

vím, že má archica jiné jádro, ale nešlo by tyhle opravy nějak převést?

a obdobně u Earthbind totemu né že by to proti melle či rdruidům nebyl velkej nerf :)

#18 User is offline  
Erthy 

  • Group: VIP
  • Posts: 363
  • Joined: 13-January 11

Posted 10 November 2011 - 12:22 AM

Updating status to: Duplikát

Viz http://forum.mystiq....a-totemy-bugle/


Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist