Mystiq.org - forum: odhlášení z BG fronty kvůli AFK -> PvP -> Bugreport

Jump to content

Report ID 2717 Title odhlášení z BG fronty kvůli AFK
Product PvP Status Není bug (Severity 0 - None Assigned)

Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Report ID #2717: odhlášení z BG fronty kvůli AFK

#1 User is offline  
Nazdaris 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 07-March 09

Posted 16 July 2010 - 10:09 AM

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda by nešlo zrušit odhlašování hráčů z fronty na BG kvůli AFK. Jistě to má svůj důvod, ale myslím si, že zejména low lvlům, kteří expí a zároveň chtějí občas zajít BG to dost komplikuje život. Přihlásím se do BG, pak jdu expit a stačí, abych letěl delší cestu s flight masterem a jsem z fronty venku. Od té doby co to bylo zavedeno se např. skoro nechodí 60 až 69lvl BG(kromě spojeného AV), přitom ty zrovna šedesátky byly dost dobré si myslím... Pokud možno bych chtěl vědět proč to tak je a také by mě zajímal názor jiných hráčů na to. Děkuji


Page 1 of 1  
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Replies (1 - 3)

#2 User is offline  
DoDo 

  • Group: VIP
  • Posts: 953
  • Joined: 23-February 09

Posted 18 July 2010 - 09:25 PM

No zase na druhou stranu někdo se logne a jde AFK a zbytečně se ztrácí čas protože mu to vyhodí vstup do BG i když je AFK a nějakej ten čas mu to tam zůstane i když to stejně nejspíš nevezme. A bug to podle mě rozhodně neni.

#3 User is offline  
Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 20 July 2010 - 03:17 AM

Mě osobně by nevadilo vykopnutí z fronty na BG jako ono samotné rychlé naskakování AFK joinu si BG(u hordy se věčně čeká) skočím mrknout na forko trošičku se začtu a bum už sem AFK. Je to asi na 5min nastavený nemejlím li se.

#4 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 07 November 2012 - 10:02 PM

Updating status to: Není bug

Nejde o bug. Pokud myslíte že by podobná featurka pomohla aktivitě v PVP, zkuste ji promyslet detailně (hlavně s ohledem na hráče kteří jsou skutečně afk a budou blokovat frontu - co s nima?) a sepište to do http://forum.mystiq....navrhy-kritika/


Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist