Mystiq.org - forum: Shaman - Flurry etc -> Shaman -> Bugreport

Jump to content

Report ID 2639 Title Shaman - Flurry etc
Product Shaman Status Nové (Severity 2 - Fair)


Report ID #2639: Shaman - Flurry etc

#1 User is offline  
Deutherius 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 7
  • Joined: 04-June 10

Posted 01 July 2010 - 08:25 AM

Zdravím,

prosil bych, aby se někdo podívat na talenty Flurry, Shamanistic Focus a Unleashed Rage, popřípadě spell Windfury Weapon.

Nevím jestli je to chyba wf či talentů samotných, ale všechny výše zmíněné talenty MAJÍ procnout jak z normal a stormstrike critu, tak z wf critu - což nedělají, procují jen z normal a ss. Ptal jsem se i během expení i na 70 několika cementů, a přijde mi dost divné, že si toho nikdo nevšiml, resp. to nehlásil.

http://i552.photobuc...pg?t=1277968470

Jak je vidět v zeleném rámečku, normal crit talenty spouští, wf crit nikoliv.

http://i552.photobuc...pg?t=1277968515

Pro ty co mají stále pochybnosti, další screen, jasně ukazující jak normal crit na 8:46:53 refreshnul už běžící talenty, zatímco dokonce dvojitý wf crit v rudém rámečku neudělal, kromě pěkného dmg, absolutně nic.


Pokud to jde, prosil bych o opravu, neb takhle je 2h pvp cement oproti dw nesmírně znevýhodněn. Nemluvě o tom, že takhle to "funguje" i u dual wieldu, což, mimo jiné, dost snižuje cementovo dps.

Netestoval jsem wf totem, neboť jeho buff dává 1 normal attack navíc, ne jako wf weapon 2x wf attack.

Přeji hezký den,
D



Replies (1 - 5)

#2 User is offline  
Rippy 

  • Group: VIP
  • Posts: 462
  • Joined: 25-October 08

Posted 01 July 2010 - 04:39 PM

Deutherius, on 01 júl 2010 - 10:25, said:

Netestoval jsem wf totem, neboť jeho buff dává 1 normal attack navíc, ne jako wf weapon 2x wf attack.


Tohle je urcite spravne WF totem dava 1 extara utok , WF weapon 2 extra utoky, proto se shamanovi vyplati WF weapon.
A to procovani Flurry a UR jen z white utoku je taky spravně nikde jsem nenasel ze by to melo procovat i z WF. TO uz by byl hrozne velkej boost.

#3 User is offline  
Deutherius 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 7
  • Joined: 04-June 10

Posted 02 July 2010 - 12:13 AM

zloduch, on 01 júl 2010 - 04:39, said:

Tohle je urcite spravne WF totem dava 1 extara utok , WF weapon 2 extra utoky, proto se shamanovi vyplati WF weapon.
A to procovani Flurry a UR jen z white utoku je taky spravně nikde jsem nenasel ze by to melo procovat i z WF. TO uz by byl hrozne velkej boost.

Ano, však taky proto píšu že jsem ho netestoval.
Tak to jsi hledal špatně. Flurry, komentář z patche 2.4.1, by 7598462153: "Note that this, like Shamanistic Focus and Unleashed Rage, will proc off WF and Frostbrand crits.", žádný patchnote se o změně nezmiňuje a moje zkušenosti z jiných serverů(ano, i z offi) říkají to samé.

#4 User is offline  
mothy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 230
  • Joined: 17-December 09

Posted 10 November 2011 - 04:48 PM

Tak z WF opravdu Flurry procovat ma. Ostatni veci nelze overit nikde o tom neni info.
http://www.wowwiki.com/Windfury_Weapon

#5 User is offline  
StandaG 

  • Group: VIP
  • Posts: 32
  • Joined: 26-January 11

Posted 10 November 2011 - 10:28 PM

Moving to: Shaman

#6 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 04 March 2012 - 01:04 AM

Updating severity to: 2 - Fair



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist