Mystiq.org - forum: Warlock - dmg petů -> Spelly -> Bugreport

Jump to content

Report ID 1989 Title Warlock - dmg petů
Product Spelly Status Nové (Severity 0 - None Assigned)

Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • You cannot reply to this issue

Report ID #1989: Warlock - dmg petů

#1 User is offline  
hell_boy 

  • Group: VIP
  • Posts: 122
  • Joined: 12-August 08

Posted 15 April 2010 - 10:25 AM

Nevím, kam jinam to napsat. Nejsem si sice jistý, zda je to bug, ale za pokus nic nedám.

Konkrétně například sukuba u demo locka má komicky malou dmg. Nacvakal jsem si build, který obsahuje komplet všechny talenty na zvýšení dmg petů (včetně Improved Succubus a Improved lash of pain)...zapl jsem soul link a aktivoval na sukubě pouze Lash of pain....následně jsem ji poslal na figurínu před SW a měřil dmg. No a výsledek se pohyboval kolem 150 DPS, což mi přijde vzhledem k počtu talentů investovaných do její dmg naprosto směšné. Jak říkám, netuším jestli je to tak správně, nemám teď moc času pročítat ofi forka...ale přijde mi to minimálně divné. Podobně to vypadá i s impem a stejným buildem (jen s improved imp a Improved fireball)...DPS nepřeleze přes 200.

osobně si myslím, že o bug jde (na co by potom talenty na zvýšení DMG peta byly, když mu s nima DPS vzroste o 10-20...se ani nevyplatí riskovat a posílat ho do boje)

Předem díky za všechny rady a poznatky.


Page 1 of 1  
  • Cannot start a new Issue
  • You cannot reply to this issue

Replies (1 - 1)

#2 User is offline  
Sputnik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 592
  • Joined: 22-December 09

Posted 15 April 2010 - 11:31 AM

No konkrétne sukuba nefunguje moc kóšer určite. V každom jednom "manuáli" na warlocka sa píše že sukuba dáva väčší dmg než voidwalker. Dokonca sa za pomoci sukubinkho dmg v kombinácii zo siphon life a drain life údajne najefektívnejšie expí... volá sa to draintanking. Ale na mystiqu má sukuba paradoxne menší dmg než voidwalker.

Chce to odpozerať nejaké videá z ofiku koľko že to tá sukuba má dávať.


Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • You cannot reply to this issue

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist