Mystiq.org - forum: Snake Trap u huntra -> Spelly -> Bugreport

Jump to content

Report ID 1968 Title Snake Trap u huntra
Product Spelly Status Opravené (Severity 3 - Medium)

Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Report ID #1968: Snake Trap u huntra

#1 User is offline  
DeniEL 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 530
  • Joined: 30-December 08

Posted 12 April 2010 - 02:44 PM

Chtěl bych oznámit že Snake trap u huntra má fungovat tak že po aktivaci trapky vylezou hadi a na target HAZÍ JENOM POISNY(zpomalený chození, zpomalený cast). Rozhodně ale hadi nemají mlátit melle attackem při kombinaci se zpomaleným castem nemá jakoukoliv šanci caster něco přes to vycastit vzhledem k tomu že těch hadu je tak cca 10 a každej dává melle attack. Všiml jsem si toho až teďkon když to hojně většina huntru proti mě začala používat v duelu a v arenách
PS: Na minulé revizi to fungovalo tak jak mělo

This post has been edited by DeniEL: 12 April 2010 - 02:45 PM



Page 1 of 1  
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Replies (1 - 9)

#2 User is offline  
Habotin 

  • Group: VIP
  • Posts: 302
  • Joined: 11-July 08

Posted 15 April 2010 - 11:10 PM

neni to nahodou tak ze jedni hadi davaj jed a jedni mlati?

This post has been edited by Jockey: 15 April 2010 - 11:11 PM


#3 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 15 April 2010 - 11:57 PM

Oni nanasej ty jedy jakymsi ranged utokem, kterej jediny co dela je, ze nanese jed. Ale jakmile uz ma cil jed nanesen, tak se klidne na nej maj vrhnout meele.

Tady sem neco nasel z TBC: Nhttp://www.tacticalgamer.com/world-warcraft-tactics-strategies-resources/86710-hunters-traps-you.html

Quote

There are 4 Vipers (27-37 damage, 6792 armor, 81 hp at level 70) and 4 Venomous Snakes (11-16 damage, 6792 armor, 81 hp at level 70) for a total of 8 snakes per trap.


#4 User is offline  
Amatter 

  • Group: VIP
  • Posts: 296
  • Joined: 03-July 08

Posted 16 April 2010 - 02:23 PM

No oni majú dávať dmg a nanášať poisony, akurát pokiaľ sa nemýlim, tak by sa mali vyvolávať postupne... Nie všetci naraz...

#5 User is offline  
Sylar 

  • Group: VIP
  • Posts: 33
  • Joined: 10-November 09

Posted 06 May 2011 - 01:24 PM

Pokud vim, tak hadi se vyvolaji soucasne a krom meele dmg nahazujou jedy, kde jedy muzou nahodit i z vetsi vzdalenosti, tze to povazuji za funkcni spell.

#6 User is offline  
ehm 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 16-October 08

Posted 07 May 2011 - 01:10 AM

uz jen to ze caster vleze huntovi do trapky je smesny a snad tu stiznost nepise mage http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/rofl.gif

kazdopadne snake trapka funguje jak ma, hadi maj davat aj melee ;D

#7 User is offline  
Detox23 

  • Group: VIP
  • Posts: 311
  • Joined: 06-August 08

Posted 07 May 2011 - 02:46 AM

Tak, nevím jestli to tak má výt, ale po použití spellu CLoak of Shadows se neresistne žádná trapka, jen a pouze Freezing Trap ( TO je ta, co vás hodí do kostky na 8sec ) ostatní vám napíšou resist, ale to, co má trapka dělat, to prostě udělá.

TO jest první chyba, teda jak už jsem psal, nejsme si stoprocentně jist, ale podle mě to bug je, každopádně jestli se mejlím, tak pardon.


Jinak k tý Snake Trapce, něco na ní přecejen buglé je. A to sice..... Skočim an trapku, odběhnu se sprintem o kus dál, s tim, že mám na sobě maximálně tak poison na snížení spell haste, použiju vanish, ještě ve stealthu s vanishem běžim a běžim, co se jen dá. Má celou dobu stealth, ALE... ! Háček je v tom, že ty hadi prostě ignorujou stealth, nedá se jim utýct, což je vážně blbost, takhle to fungovat určitě nemá, od toho má hunter Hunter's Mark, Světlici a podobně, ale že by měl trapku, která roguně zamezí veškerej stealth, to je už vážně moc a ikdyž je to jen moje doměnka, tohle je prostě kravina :)

Jinak, i podle mě maj ty hadi šílenej dmg, sami o sobě mi seberou 40% hp a že mám 400 resilky.

Něco na tom určitě není vpořádku .)

#8 User is offline  
Detox23 

  • Group: VIP
  • Posts: 311
  • Joined: 06-August 08

Posted 07 May 2011 - 11:50 PM

Je tady duplikát tohoto Topicu, ve kterém píše nějakej člověk, že ubohej vanish roguně, která to neumí hrát prostě proti Snake Trapce nestačí. Údajně, nestačí použít vanish s tím, že bude vklidu. Jenže, hodim si Sprint, logicky, hadi z trapky běhaj rychle a tak nepoužiju vanish hned u nich, nejsme hloupej, tak logicky odběhnu o kus ( vážně velkej kus) dál, jenže, schodim si poison cloakem ( a že mám na sobě jen poison co snižuje casting speed) a použiju vanish. Bohužel Snake Trapka je vážně jemně buglá a ignoruje vanish, respektive stealth a tak, ikdyž jste od hadů daleko přes celou arénu, hadi se po vás prostě rozeběhnou, co rozeběhnou, oni se ani neotočej, prostě hodim vanish xx yd od nich a oni pořád běžej zamnou. Ten nejmennovaný člověk, co tohle psal v tom duplicitním topicu je vážně strašnej skill, kterej umí používat vanish a jen skill člověk, se zmůže na to, aby správně použil vavish a to je vážně skill kluk.

Napsal bych to přímo tobě, ale nebudu zbytečně odpovídat na duplicitní topic a proto to píšu sem.

Hele, ty kluku co umíš fakt skillově používat vanish, nejdřív si pořádně, ale vážně pořádně zkontroluj, jak ta Trapka funguje na Mystiqu a potom jak má fungovat správně. Potom si to prověř ještě několikrát a PAK teprv napiš svůj komentář, prosím. Jinak, nemá cenu aby si zbytečně přikládal žhavý do ohně.


PS. Omlouvám se za duplicitní post.

This post has been edited by Detox23: 07 May 2011 - 11:52 PM


#9 User is offline  
Woraft 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 89
  • Joined: 28-January 11

Posted 28 June 2011 - 08:09 PM

Updating status to: Opraví nová revize
Updating severity to: 2 - Fair
Updating version to: Revize 1825
Issue fixed in: Revize 1825

Mělo by to fungovat, nicméne ne na 100%, je tam nějaká šance, že vás hadi stejně uvidí...

#10 User is offline  
Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 03 July 2011 - 06:17 PM

Updating status to: Opravené!
Updating severity to: 3 - Medium


Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist