Mystiq.org - forum: Mage - winters chill -> Mage -> Bugreport

Jump to content

Report ID 1899 Title Mage - winters chill
Product Mage Status Není bug (Severity 0 - None Assigned)

Page 1 of 1

Report ID #1899: Mage - winters chill

#1 User is offline  
Fido 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 147
  • Joined: 29-November 08

Posted 03 April 2010 - 03:06 PM

Normálně se na bosse nastackuje (5x), ale nezvyšuje šanci na crit. Mám v základu šanci +-28,5% na crit frost spellem + 5% za empowered frostbolt + 10% za nastackovanej winterchill efekt a u Najentuse v BT dle recountu crit +-34,5%. + ještě nefunguje prodloužení tohoto efektu pomocí talentu v permafrost (+ 3 sec) Tohle je možná pouze vizuální, po nahození jednoho stacku wce je trvání 15 vteřin místo 18 (15 + 3).

Edit: je možné že na obyčejné elitky to jde, ale třeba zrovna na toho Najentuse nebo i Terona to tu šanci určo nezvyšovalo.

This post has been edited by Fido: 04 April 2010 - 11:52 AM



Page 1 of 1  

Replies (1 - 9)

#2 User is offline  
strihoun 

  • Group: VIP
  • Posts: 360
  • Joined: 08-January 09

Posted 04 April 2010 - 11:25 AM

Vies ty čo znamena slovo sanca? A to jako ze ti to kritne trochu menej neznamena ze je to hned bugle lol

#3 User is offline  
Fido 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 147
  • Joined: 29-November 08

Posted 04 April 2010 - 11:36 AM

strihoun, on 04 apríl 2010 - 12:25, said:

Vies ty čo znamena slovo sanca? A to jako ze ti to kritne trochu menej neznamena ze je to hned bugle lol


Rozdíl mezi 34% na crit a 44% na crit je celkem snadno k poznání, nemyslíš? (zbytečná otázka, protože u tebe vím že nemyslíš)

#4 User is offline  
nemak 

  • Group: VIP
  • Posts: 217
  • Joined: 30-August 08

Posted 04 April 2010 - 03:26 PM

No pokud jsi ten recount nerestnul, jak jsi mel nastackovano, tak to neni presny (o tech 5 FB :)). Nejlip kdyby jsi to sel testnout na panakovi, nastackujes winter a pak restnes recount. Kdyz do nej budes posilat rank 1 FB, tak ti mana vyjde v poho a z toho uz je to celkem obektivni -> muze ti critnout 10 z 10 FB stejne jako 0 pri sanci 44%, ale kdyz jich das treba 200 tak uz by to melo odpovidat. Jo a k tomu perma frostu. Proc by to melo zvysovat trvani toho debufu? Perma prodruzuje chill efect. Winter je zpusoben chill efectem. Neni duvod, aby perma prodluzoval winter, stejne jako neprijdes o winter, kdyz si nekdo ten chill efect nekdo dispellne. Taky je mozny, ze to nejede jen na ty urcity bosse, jak jsi psal. Ale do toho ja nevidim, takze nevim :).

#5 User is offline  
Iskander 

  • Insomnia Team
  • Group: Developer
  • Posts: 198
  • Joined: 10-July 08

Posted 05 April 2010 - 10:25 AM

Nejsem si jistý, jestli efekt talentu Winter's Chill je považováno za chill efekt (jelikož nezpomaluje target).

#6 User is offline  
Fido 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 147
  • Joined: 29-November 08

Posted 05 April 2010 - 02:31 PM

Tak jsem to vyzkoušel na svém priestovy bez resilky (chudák) a na něm mi to jaksi fungovalo: zkouška s crit šancí 23,3%, 500x frostbolt (rank 1) a výsledný crit 38,8%
Každopádně ale nějak nechápu své "štěstí" vzhledem k tomu, že jsem se na žádném bossoi ani na thrashi nepřiblížil tomu číslu které bych měl mít. (potom se slepicí a elemem v grupě a dmg frostboltama kolem 3,3M pouze 40% na crit, což odpovídá mému nabufovanému základu => pro rejpaly: buď plošnim a fb nepoužívám, nebo jedu stále na ten stejný cíl a tak se to velmi rychle nastackuje a nebo hodím do skupinky blizzard s talentem, ten mi to nastackuje a potom jedu fb)

Iskander: nějak nevím co přesně je považováno za chill efekt, ale pokud by to bylo třeba prodloužení zpomalení od frostboltu o 3 vteřiny, tak mi to stejně píše stále jen těch 8 vteřin. Celkem logický mi přijde to prodloužení winters chill efektu, protože to dle názvu nejspíš bude chill efekt :)

#7 User is offline  
strihoun 

  • Group: VIP
  • Posts: 360
  • Joined: 08-January 09

Posted 07 April 2010 - 12:45 PM

Co mi tu vypravas o mysleni .brain on pls! Kdyz si takovy myslitel proc to netestujes na panakovy pred og treba s rankem 1 na nejakych 1000 boltov a pak az tu prides kecat neco o tom ze je to bugle navic to neni o statistike ale o nahode.

This post has been edited by strihoun: 07 April 2010 - 12:45 PM


#8 User is offline  
Fido 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 147
  • Joined: 29-November 08

Posted 07 April 2010 - 12:59 PM

strihoun, on 07 apríl 2010 - 01:45, said:

...

Že zrovna ty píšeš něco o ".brain on". :) :) :)

Není možné že to třeba nefunguje jen u bossů??

This post has been edited by Fido: 07 April 2010 - 01:09 PM


#9 User is offline  
nemak 

  • Group: VIP
  • Posts: 217
  • Joined: 30-August 08

Posted 07 April 2010 - 01:54 PM

Fido, on 05 apríl 2010 - 03:31, said:

... Celkem logický mi přijde to prodloužení winters chill efektu, protože to dle názvu nejspíš bude chill efekt ...

No v nazvu to ma slovo chill, ale tak nejak se to jmenovat musi. Jako kdyby se ty spelly jmenovaly Frost spell no. 1, Frost spell no.2, Frost spell with chill efect no. 1, atd, tak by to moc esteticky nebylo (i kdyz by to bylo mozna prehlednejsi no). Je to proste cool anglickej nazev spellu :), Zimni chlad nebo jak se to prelozi.

#10 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 03 December 2012 - 04:11 PM

Moving to: Mage
Updating status to: Není bug

Winter's Chill se rozhodně nepovažuje za "chill effect" ... Nejde o název ale o efekt toho spellu - ten nedává žádné klasické "chilled" zpomalení (chill je v předkladu zmrazení), pouze zvyšuje crit (http://wiki.mystiq.o...ia/?spell=12579)

jasný důkaz funkce na ofiku viz: http://old.wowhead.c...207:reply=53860
(sice je to z 3.0.2 ale s tím spellem se od 2.4.3 nic nedělalo)

pokud něco chcete dodat, budiž... za pár týdnů to zamknu.

This post has been edited by orifox: 03 December 2012 - 04:11 PM



Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist