Mystiq.org - forum: Slohová práce - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Slohová práce Vidíte co dělá WoW :-D

#21 User is offline   Kefan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 477
  • Joined: 12-August 08

Posted 23 December 2009 - 09:45 AM

tvl dyt ta ucitelka skrabe hur nez ten co psal tu slohovku xD Btw zas tak spatny to napsane neni xD precist to jde:) ja skrabu jeste hur xD
0

#22 User is offline   Yvo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 51
  • Joined: 11-November 09

Posted 26 December 2009 - 06:13 PM

Ten typan je blázen, ale piše líp jak já. Vetšinou známka z diktatu je 5/1-5 ta první pětka je za úpravu no :P
0

#23 User is offline   Shaxir 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 94
  • Joined: 28-November 08

Posted 27 December 2009 - 03:05 PM

xD .. jaksi jsem cekal .vybuchy smíchu..xD ale tady se řeší skoro jen pravopis :D :D
0

#24 User is offline   KevIneQ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 264
  • Joined: 13-December 09

Posted 05 January 2010 - 08:33 PM

Někdo se tu ptal jestli berou učitelé ještě slohovky......... Ano berou a s radostí (ironie) říkám, že od nás chtějí každý týden i čtenářský deník a + k tomu si přidáme jednou do měsíce literální povinou četbu a k tomu by neuškodilo 2x za týden úkol z mluvnice. Proč né? Říkám že naše škola je nejvíc komunistická. Zdraví vás naše milovaná učitelka ze ZŠ KONEČNÁ 25 Karlovy Vary http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/telephone.gif :)
0

#25 User is offline   Yuber 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 133
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 January 2010 - 06:36 PM

jediny problem bolo precitat tu poslednu vetu od ucitelky inak pohoda xD

a k tym slohovkam no nech zije SOS HANDLOVA :) napiste si to doma potom mi to za tyzden odovzdate predsa nemozme takto plytvat casom v skole :(
a na zakladnej zase druhy extrem to sme museli mat ciste papiere minuly den kupene v papiernictve inak 4 z upravy (raz jedneho zjebala ze vraj ma ekopapier ktory menej berie tus z pera) potom nam vsetky papiere oznackovala peciatkov nech si ich nahodou nejak nevymenime za predom napisane pak celu hodinu behala okolo lavic a tak pod :(
a nahodou ked ste nieco preskrtli alebo nevedela precitat (alebo ja som mal taky problem ze ked som pisal slovo a prestalo mi pisat na chivlku pero tak mi to dala ako chybu ze vraj si to moze niekto spliest z medzerou) =))
0

#26 User is offline   Eleannor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 100
  • Joined: 11-November 09

Posted 13 January 2010 - 01:18 PM

View PostYuber, on 06 January 2010 - 06:36 PM, said:

jediny problem bolo precitat tu poslednu vetu od ucitelky inak pohoda xD

a k tym slohovkam no nech zije SOS HANDLOVA :) napiste si to doma potom mi to za tyzden odovzdate predsa nemozme takto plytvat casom v skole :D
a na zakladnej zase druhy extrem to sme museli mat ciste papiere minuly den kupene v papiernictve inak 4 z upravy (raz jedneho zjebala ze vraj ma ekopapier ktory menej berie tus z pera) potom nam vsetky papiere oznackovala peciatkov nech si ich nahodou nejak nevymenime za predom napisane pak celu hodinu behala okolo lavic a tak pod :D
a nahodou ked ste nieco preskrtli alebo nevedela precitat (alebo ja som mal taky problem ze ked som pisal slovo a prestalo mi pisat na chivlku pero tak mi to dala ako chybu ze vraj si to moze niekto spliest z medzerou) =))

hardcore :D
0

#27 User is offline   Kathapi 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 31-December 09

Posted 27 January 2010 - 10:43 PM

E.1 v prvni tride se sloh fakt nepise :D
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist