Mystiq.org - forum: To co je toto zase za bullshitstvo? - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

To co je toto zase za bullshitstvo? zas nejake tlaky s forkem...

#21 User is offline   Vengin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 261
  • Joined: 27-July 08

Posted 03 March 2009 - 09:07 PM

Maniku mas to rozbity a musis preinstalovat windowsy xD You need to stop read forum. When i read forum I stop reading forum and be awesome instead...True story xDD Safra nemel bych se na ten Himym porad divat uz z toho magorim xDDD
0

#22 User is offline   Arag 

  • Group: VIP
  • Posts: 8
  • Joined: 08-October 08

Posted 03 March 2009 - 09:46 PM

ty vole, pamatujes co si ze sebe vyblil v patek na bowlingu? xD

When I get fat, I stop being fat and be awesome instead. True story xD

Tobe uz jelziny nekupuju xP
0

#23 User is offline   Daft 

  • Group: VIP
  • Posts: 989
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2009 - 11:35 AM

View PostHowkey, on Mar 3 2009, 07:12 PM, said:

facebook je totální hovadina ... aneb jak si samozvaní "studenti" hrajou.. Pokud mluvít o wow jako ztrátě času ... facebook je ničení času protože ten čas netrávíte zábavou ani s přáteli ale tím že pročítáte jestli zrovna váš kamarád je na WC nebo jestli je v kuchyni pro pití ... aneb Get Life ! Když už ne ten "normální" tak alespoň ten WoWkovej ... stále mnohokrát lepší než facebook


ajaj, opět Howkeyho radikální názory :P na Fb si sám rozhodneš kolik tam dáš o sobě informací, fotek, videí a samozřejmě i kolik času tam strávíš...díky FB mám kontakt na lidi, který jsem třeba 10 let neviděl, můžu omrknout třeba fotky, který by se ke mě jinak nedostali a samozřejmě i domluvit nějaký mecheche, který by jinak nešlo, když není žádnej jinej kontakt. samozřejmě člověk se nesmí nechat unést pocitem, že je mezi lidmi a přítomností na FB vynahrazovat skutečný kontakt s lidmi...ale pořád to je o skutečných lidech a skutečných věcech. ty tu tvrdíš, že WoWko je mnohonásobně lepší než FB - cha! bych chtěl vidět kolik sociálního kontaktu si užiješ ve virtuálním světě a s virtuálníma postavičkama...WoWko je podle mě hafo únik z RL a lidi se mu věnujou, aby zaplácli v jejich životě nějaký to prázný místo. WoWko je totální zabiják a ztráta času, můžeš bejt sebelepší hráč, ale stejně na konci dne máš to stejný nic, jako když jsi na začátku dne k wowku sedal. no offence, ale obzvlášť bych chtěl vidět, jak moc o RL to je ve vaší HC PvE guildě, kolik toho třeba víš o skutečným životě svých spoluhráčů atd.
0

#24 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2009 - 12:49 PM

já bych zase nevtrdil, že wowko je tak uplně ztráta času ... samožřejmě to nákej ten čas sežere, ale sežere to jen ten čas kterej ty sám seš ochotnej mu dát.... pro mě osobně je to takovej pohodovej relax ... každej den chodim do práce ... přijdu z práce, udelám si jidlo, sednu s mladou do gauče pokécáme, občas zajdem do kina, do hospy, na nákup, do parku se psem .... ale jelikož nemužu každej den flámovat, pže vstávam do práce tak si misto toho abych od 8mi koukal na stupidní seriály a debilni filmy na českech kanálech (satelit ani kebelovku nemám) tak si radši nasadim sluchátka, pustim si hudbu, zapnu si wowko prihlášim BG nebo zajdu nákej heroic ... :)) všeho vsudy mám prumernej čas na offiku asi tak 1,5-2 hodky denně a RL (jak to tady nazývate) mám bohatej :)
Jde jen o to, na ukor čeho si wowko vybereš .... a já si ho vyberu na ukor TV a sem na sebe hrdej :)
I když ted začína Play-off a LETS GO PARDUBICEEEEEEE
0

#25 User is offline   Satana 

  • Group: VIP
  • Posts: 145
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2009 - 01:34 PM

View PostVengin, on Mar 3 2009, 08:07 PM, said:

Maniku mas to rozbity a musis preinstalovat windowsy xD You need to stop read forum. When i read forum I stop reading forum and be awesome instead...True story xDD Safra nemel bych se na ten Himym porad divat uz z toho magorim xDDD

ajaj, zrvona se koukám... :)
0

#26 User is offline   Vengin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 261
  • Joined: 27-July 08

Posted 04 March 2009 - 03:55 PM

View PostSatana, on Mar 4 2009, 01:34 PM, said:

ajaj, zrvona se koukám... :D

Hej dobre ty Himym je proste supr jo ja se divam na Himym na ukor Wowka a sem na sebe hrdej xD Barney ti ukaze jka bejt awesome ale fakt ja si z toho beru priklad treba kdyz sem smutnej tak si reknu: I need to stop being sad. When Barney get sad, he stop being sad and be awesome instead. Je to uzitecny zasmejes se a jeste mas duvod byt awesome :wub: (samozrejme berte tohle s rezervou je to sice jen serial ale je to hrozna prdel a prece jen to neni z zadnyho wowka ale z naseho sveta :) )
0

#27 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 04 March 2009 - 04:09 PM

jooo a rejp do Chodca xD
GJ Dafte xD

A rekne mi uz sakra nekdo co s tim kdo udelal a jak to spravit? xD

Pres tu proxynu je forko faaaaakt pomaly :wub:
0

#28 User is offline   Cactus 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 182
  • Joined: 29-November 08

Posted 04 March 2009 - 04:10 PM

View PostDaft, on Mar 4 2009, 12:35 PM, said:

ajaj, opět Howkeyho radikální názory :wub:
...

ale picu ma pravdu :D fb sux :)
0

#29 User is offline   Cactus 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 182
  • Joined: 29-November 08

Posted 04 March 2009 - 04:11 PM

View PostMako, on Mar 4 2009, 01:49 PM, said:

já bych zase nevtrdil, že wowko je tak uplně ztráta času ...
...

wowko je ztrata casu :wub: zalezi ale na tom, jeslti te to bavi :)
0

#30 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2009 - 05:41 PM

Psal jsem dlooouhej post ale stejně by ho nikdo nečetl :D

Možná jsem to trochu přehnal, ale přece jen wowko je odragování a Fb má za úkol něco jinýho. A jak tvrdim vždycky je to na vás jak to využijete. Stejně jako to wowko... Když víte co děláte a máte nad tím kontrolu tak neni problém. Hlavní věc je že Fb má tendenci vtáhnout lidi do světa který ani světem neni. Jen takovým plácáním se někde mezi realitou a kusem textu o vás který jste se vši poctivostí vymýšleli 2 minuty aby jste už už měli co nejvíc komentů, fotek, článků a nevim čeho ještě :)
Takže dokud vy využíváte WoWko, Fb ... dokud ono nevyužívá vás .... je to vpořádku
0

#31 User is offline   JXE 

  • Group: VIP
  • Posts: 161
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2009 - 06:55 PM

View PostVengin, on Mar 4 2009, 03:55 PM, said:

Hej dobre ty Himym je proste supr jo ja se divam na Himym na ukor Wowka a sem na sebe hrdej xD Barney ti ukaze jka bejt awesome ale fakt ja si z toho beru priklad treba kdyz sem smutnej tak si reknu: I need to stop being sad. When Barney get sad, he stop being sad and be awesome instead. Je to uzitecny zasmejes se a jeste mas duvod byt awesome :D (samozrejme berte tohle s rezervou je to sice jen serial ale je to hrozna prdel a prece jen to neni z zadnyho wowka ale z naseho sveta :) )


J barney nema chybu taky se koukám .... super serial :-) suit up ! :-)
0

#32 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 04 March 2009 - 07:04 PM

tak ty se divas na HIMYM a v profilu mas bydliste New Jersey jo? Nic nesnasim vic nez New Jersey xP
0

#33 User is offline   JXE 

  • Group: VIP
  • Posts: 161
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2009 - 08:13 PM

View PostManík, on Mar 4 2009, 07:04 PM, said:

tak ty se divas na HIMYM a v profilu mas bydliste New Jersey jo? Nic nesnasim vic nez New Jersey xP


Hele to je jen takova prezdivka Novýho Jičína s new jersey to nema nic spolecnyho xD a to ze to tak nazyvam mi nedava pravo se na to nedivat ?:):D:D co ty vis i lidi z new jersey ten serial muze bavit :D:( xD sak i Ted se tam chtel malem nakonec prestehovat i pres jistej odpor xD
0

#34 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 04 March 2009 - 08:20 PM

jo, ale to bylo kvuli Stelle, to bych to taky mozna prekousl xD
0

#35 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2009 - 08:42 PM

Lock pls
0

#36 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 04 March 2009 - 08:46 PM

a muzes mi rict jedinej rozumnej duvod, proc by se to melo locknout, kdyz to je v offtopince? A jeste k tomu muj topic? A jeste k tomu, kdyz te Daft tak skvele setrel? A jeste k tomu, kdyz se nedoresilo to na co sem se ptal?

Prober se proboha, sme v 22. stoleti....nebo ne? To je fuk, nic se lockovat nebude, nebo az o vikendu pojedu do Prahy, tak si te podam moji Matakou...(vymyslel sem novou zbran), sakra to nebude, ze ti naliskam resnes se u spirita a doplnis HP, tohle bude GAME OVER, je ti to jasny, chlapce?
0

#37 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2009 - 09:38 PM

View PostHowkey, on Mar 4 2009, 09:42 PM, said:

Lock pls

Nestoupla ti trochu fkce do hlavy ? seš čim dál tím vic ....... duležitej .... :D trochu byses nad sebou mel zamyslet :D
0

#38 User is offline   Rengen 

  • Group: VIP
  • Posts: 196
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2009 - 09:43 PM

View PostManík, on Mar 4 2009, 09:46 PM, said:

a muzes mi rict jedinej rozumnej duvod, proc by se to melo locknout, kdyz to je v offtopince? A jeste k tomu muj topic? A jeste k tomu, kdyz te Daft tak skvele setrel? A jeste k tomu, kdyz se nedoresilo to na co sem se ptal?

Prober se proboha, sme v 22. stoleti....nebo ne? To je fuk, nic se lockovat nebude, nebo az o vikendu pojedu do Prahy, tak si te podam moji Matakou...(vymyslel sem novou zbran), sakra to nebude, ze ti naliskam resnes se u spirita a doplnis HP, tohle bude GAME OVER, je ti to jasny, chlapce?


Borec.

View PostMako, on Mar 4 2009, 10:38 PM, said:

Nestoupla ti trochu fkce do hlavy ? seš čim dál tím vic ....... duležitej .... :D trochu byses nad sebou mel zamyslet :)


Pozor...je to přeci Hlavní Gamemaster :D
0

#39 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2009 - 09:54 PM

Nestoupla. alespoň doufám že ne. Jen mě v jednu chvíli děsně dožralo to že zas maník převedl něco z témata kde se něco řešilo opravdu na téma na prosto nanic. Jasně no je to Offtopinka, ale prostě jsem se rozčílil. Nemam to rád a i když to postoval on na začátku tak tyhle topicy když se vyřeší nebo ne tak pomůžou někomu třeba ...

Funkce mi do hlavy stoupnout nemohla vlastně když teďka nemůžem nic dělat ...
0

#40 User is offline   Checkp 

  • Group: VIP
  • Posts: 7
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2009 - 07:05 AM

View PostHowkey, on Mar 4 2009, 09:54 PM, said:

Nestoupla. alespoň doufám že ne. Jen mě v jednu chvíli děsně dožralo to že zas maník převedl něco z témata kde se něco řešilo opravdu na téma na prosto nanic. Jasně no je to Offtopinka, ale prostě jsem se rozčílil. Nemam to rád a i když to postoval on na začátku tak tyhle topicy když se vyřeší nebo ne tak pomůžou někomu třeba ...

Funkce mi do hlavy stoupnout nemohla vlastně když teďka nemůžem nic dělat ...

Tak to nečti?
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist