Mystiq.org - forum: The Hard Goodbye - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

The Hard Goodbye Loučím se s vámi.

#1 User is offline   jumper 

  • Group: VIP
  • Posts: 597
  • Joined: 19-July 08

Posted 07 October 2009 - 12:07 PM

Jak již název topiku napovídá,končím s wowkem.

Po roce jsem se konečně probudil a jsem jedině rád,že wowko nehraju dýl jak ten 1 rok.Z hraní se pro mě stala celkem závislost a jinak to nepůjde,než se toho zbavit úplně nadobro.
Rozhodně nelituju toho,co jsem zde zažil.Největší dík patří naší guildě Epic Fail,na kterou nezapomenu.Jak na tvrdé jádro guildy,tak na nové lidi,které jsem poznal.

Dál rozhodně nezapomenu na Tvrdé Hard Skill jádro hordy,které mě alespoň motivovalo něco v tom PvP dělat a samozřejmě na pár jedinců u Aliance.

Poznal jsem super lidi,jak u Aliance,tak u Hordy a jsem za to vděčný.
Hezky jsem si tady na mystiqu zahrál,pomohl jsem splnit Judemu jeho životní cíl být jediným paladinem s S3 ramenama u Aliance a tím pro mě tahle pouť končí :)

Závěrem bych chtěl poděkovat Tydytovi,který mi pomohl tak jak nikdo jiný a moc si toho vážím.

Přeji všem hodně štěstí a lásky jak ve hře tak v životě,těm,kteří mě měli rádi i těm,kteří mě nesnášeli.


Případný prodej postav zde:

http://forum.mystiq....?showtopic=6792

http://forum.mystiq....?showtopic=6794

Pokud by někdy někdo cokoliv potřeboval moje ICQ: 276 821 335

Face book
0

#2 User is offline   Thorongilus 

  • Group: VIP
  • Posts: 190
  • Joined: 03-October 08

Posted 07 October 2009 - 12:37 PM

NE...JUMPIKU ty ne...pls dej si pauzu jako ja nebo tak, da se klidne od toho odejit...ty si pro mne tady dulezitej clovek, jako jeden z mala...opovaz se odejit:D...zahod wowko za hlavu na cas treba nebo tak, ale neodchazej .)...si pamatuju kdyz sem tady poradne zacinal s pvp a si si mne ownil a ja sem jen cumel, a sem si rekl ze jednou si to budu davat jako on:D...jestli prodas rogunu tak te...!!!
0

#3 User is offline   Lloyde 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,910
  • Joined: 06-July 08

Posted 07 October 2009 - 12:50 PM

Hodně štěstí pane. bb
0

#4 User is offline   smudla123 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 175
  • Joined: 26-July 08

Posted 07 October 2009 - 12:53 PM

gjGJgjGJ that´s all motherfucker..
0

#5 User is offline   Jude 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 283
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 October 2009 - 01:02 PM

GJ, však nedáváme wipe :-D.... Měj se a občas se ukaž na ventrilu aspoň chudáčku a díky za vše... Bye http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/crybaby.gif
0

#6 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 October 2009 - 01:04 PM

mno Jumpere, mozna sme meli nejaky neshody a mozna jsem ti dal i ban na chat (cca 24h) :) ale to neznamena ze odejdes jako :)

btw delej jak myslis, jen bych asi ty postavy nedaval pryc :) vratit se muzes vzdycky. Co se tyka zavislosti tak preju hezky detox :)
0

#7 User is offline   Athonidas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 38
  • Joined: 03-July 08

Posted 07 October 2009 - 01:48 PM

Jo, chlape, pamatuju si tě jako uplného zelenáčka ještě, pěkně jsi nám vyrostl a jako správnej chlapík jsi vyrostl aji ze závislosti...vobčas v tý bedně musí hrknout aby nám došlo co to vlastně děláme u těch pixelů, když máš kamarády někde na zábavě a ty tam nejdeš jen aby sis zahrál :D ale co...hráč jseš fantastickej, člověk asi taky, ptze ses na to vysral...takže...gl in real life a rozdej si to s co nejvíc bábovkama :D
0

#8 User is offline   gindriss 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,352
  • Joined: 10-July 08

Posted 07 October 2009 - 02:43 PM

čeče, docela si me nasral, ale když uz s tim teda koncis, tak sem se rozhodl ze zkusim taky nejakej imba hard obrazek na tvuj odchod.Dalo mi docela dost prace, to premlouvani sama sebe jestli mam otevrit to malovani nebo ne :D , protoze jak si rikal wowko je zavislost :D

na tvuj odchod sem zhotovil:
http://img7.imageshack.us/img7/654/jumperk.png
mozna se to nepovedlo ,ale snaha se ma chvalit :)
0

#9 User is offline   Petr 

  • Group: VIP
  • Posts: 360
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 October 2009 - 03:28 PM

/applaud
vždycky jsem tě měl za rozumýho hráče.
škoda že jsme se nesešli na jedné straně
0

#10 User is offline   Stany_k 

  • Group: VIP
  • Posts: 279
  • Joined: 22-July 08

Posted 07 October 2009 - 04:24 PM

Velka skoda no ,zdar teda http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/boredom.gif
0

#11 User is offline   Nomercy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 75
  • Joined: 10-July 08

Posted 07 October 2009 - 04:56 PM

Legenda odchází dámy a pánové!! Jako owner hordy jste uspěl na jedničku.. xD.
Mějte se dobře pane Jumper a hlavně ať si splníte své životní cíle, o to přeci v životě jde :-)
0

#12 User is offline   JXE 

  • Group: VIP
  • Posts: 161
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 October 2009 - 05:16 PM

Co dodat taky si te pamatuju kdyz si zacinal a nemel si to vubec k tem starsim hracum lehke... ale nakonec si dokazal co moc lidi tady ne ze kdyz se clovek snazi, tak jde vsechno. Proste jeden z nejlepsich hracu tady... skoda ze odchazis, i kdyz posledni dobou uvazuju taky o skonceni... kadzopadne tve icq mam tak nekdy muzem hodit pokec :D GL!!!
0

#13 User is offline   M4RtH 

  • Group: VIP
  • Posts: 659
  • Joined: 22-October 08

Posted 07 October 2009 - 05:29 PM

zomg koho budem oneshotovat před BG Masterama s Thorakem a dalšíma 2 PoM Pyro mágama v SW ? :D Byl jsi imba pvp player , já s tím taky sekl , našel si práci a začal zase znova takže to snad není definitivní rozhnodutí alespoň na par chvílek skočit do hry apod . Měj se Jumpere , jsi jeden kteří se zapsali do PvP Patriotu na Mystiq.org .
0

#14 User is offline   Eliko 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 15-October 08

Posted 07 October 2009 - 05:46 PM

tak jo ted jsem na rade ja ;-)
Jumpere preju ti hodne steasti a uspechu doufam , ze to pomuze , protoze z WoWka zdrhat nejde , ale ty to urcite zvladnes ;-)
dekuju ti taky za to , ze vzdy , kdyz jsem potreboval poradit vzdy si mi venoval tu chvili i presto , ze si byl uprostred v arenkach D
GOOD LUCK A LONG LIFE

EliKo
0

#15 User is offline   Shadow99 

  • Group: VIP
  • Posts: 452
  • Joined: 29-November 08

Posted 07 October 2009 - 05:55 PM

taky samozrejme preju hodne stesti do real life.. :-D jinak citim to tak ze Legenda odchazi osobne jsme se neznali a je mi to fakt lito skoda ze uz neni spojenej alb a patriot.. xD

This post has been edited by Shadow99: 07 October 2009 - 05:56 PM

0

#16 User is offline   Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 October 2009 - 06:08 PM

Tož Jumpere řekněme Naviděnou a určitě ne sbohem.
Jeden z hodně mála na mystiqu kterej u mě měl respect v mystiq arenách a mystiq PvP good hráč good člověk
A jak řekl Pan Hammer škoda že má tahle hra 2 strany a tu jednu vždycky poznáte ménně.

GL in RL a hlavně have fun
0

#17 User is offline   Lewiathan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 7
  • Joined: 17-August 08

Posted 07 October 2009 - 07:24 PM

Tak se tedy měj famfarově v real životě... Si skilla škoda tě :D
0

#18 User is offline   Santaficek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 85
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 October 2009 - 09:12 PM

View PostBonitko, on 07 October 2009 - 06:08 PM, said:


A jak řekl Pan Hammer škoda že má tahle hra 2 strany a tu jednu vždycky poznáte ménně.



jo.. ale ty si takova frakcni devka, ze se te to vubec netyka.. :)

Jinak na Jumpera si vzpominam taky jako noobika, jestli si dobre pamatuju, tak sem ho poprvy poradne potkal v tom WSG, ktery nam Dance tak hezky natocil.. :) Zezacatku to byl main sapper, coz me urpimne sralo vic, nez kdejaky Kodasove a Hurralove.. no a paaak.. pak se z nej pro me stal takovej prvni novacek, kterej to dotah na uroven veteranu.. takhle se mi zapsal.

Tak uzivej..

This post has been edited by Santaficek: 07 October 2009 - 09:13 PM

0

#19 User is offline   Stany_k 

  • Group: VIP
  • Posts: 279
  • Joined: 22-July 08

Posted 07 October 2009 - 09:19 PM

btw sem si spomel jak sem te poprve videl a napsal estly nedas duel pac se mi na tobe nelibila ta hnusna S1 rogunovska xD a dostal sem total klepec xD
0

#20 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 October 2009 - 09:21 PM

tak se mej no byl si /ses dobrej akorat nvm kdo ted bude rikat gmkum jak maj co udelat :-) tak me napada nerikal si ze mas judeho s carcinem nahranyho z vt hodit judeho na rozloucenou do poradnyho enrage by se urco vyplatilo :-))
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist