Mystiq.org - forum: Pokračování stížnosti na pana Janýta - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Pokračování stížnosti na pana Janýta Aneb další fail od soudruha

#21 User is offline   Luciann 

  • Group: VIP
  • Posts: 687
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 October 2009 - 06:57 AM

View PostManík, on 05 October 2009 - 09:32 PM, said:

A k té IP adrese...nikde jsem nesouhlasil, že chci veřejně poskytovat osobní údaje

Promin ale musim si rejpnout...neni to tak davno co tu reitak delal sve cachry machry s hlasovanim do nejakych soutezi a dost lidi se nelibilo jak naklada s nasima ip adresama, dost ostre se to tu resilo byly tu dokonce i nejake pravnicke nazory. Ty a par dalsich lidi si stal za nazorem, ze si reitak muze s ip adresama nalozit jak chce, ze vam to nevadi.
0

#22 User is offline   crash 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 520
  • Joined: 24-November 08

Posted 06 October 2009 - 07:15 AM

No jo, někteří už neví co by roupama dělali.
Maníku, prohrál jsi, zbal si 17" CRT a pojď do hry :D
0

#23 User is offline   Imperis 

  • Group: VIP
  • Posts: 136
  • Joined: 12-September 08

Posted 06 October 2009 - 07:39 AM

kdyby některý lidi neřešili hovadiny, mohlo být už něco opravenýho . . .pro mě za mě ať si má moderátor jakej podpis chce
0

#24 User is offline   meddo 

  • Group: VIP
  • Posts: 942
  • Joined: 30-September 08

Posted 06 October 2009 - 07:53 AM

Vacsinou co viem, tak moderator na forach nema obmedzenu velkost podpisu. Moderator je v ramci svojho fora isty poloboh a administrator boh. A "co je povolene bohovi, nieje povolene volovy". Takze vacsinou toto byva uvedene v pravidal fora ;), neviem preco tu je to inak...
EDIT:
Ako nizsie vidim, tak sa mi moja teza potrdila a funguje to tu ako ma ;)
0

#25 User is offline   Carcharadon 

  • Group: VIP
  • Posts: 89
  • Joined: 27-June 08

Posted 06 October 2009 - 08:06 AM

koukám že se tu někomu stejská po tvrdší ručičce. Muj podpis taktéž lehce překračuje velikost povolenou běžnému uživateli.A víš proč ....Ne? ...to bude tím že sem sám sobě udělil soukromí povolení.Najdi někoho kdo mě zato potrestá pošli mu PM a nech ho jednat.Ale pokud tu budeš zakládat topik za topikem vo hovadinách asi si trošku začnu opět hrát.

A zdruhý strany,kdysi si Reitak vyžádal úpravu pravidel bohužel se nikdy na veb nedali ikdyž sem je snad 10 krát předělával. Tak vyčkej a vklidu pročítej tohle forum ne kyždej tu pouští podobný plky jako ty.

Dík za pozornost a Máňo ještě jednou mě kvůli tobě Janyt zbudí tak tě někam zamknu.
(Pokud si chceš stěžovat písni PM ..asi Reitakovi ten jedinej má tu moc mě skrouhnout)
0

#26 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 06 October 2009 - 08:15 AM

Ked moderator forka nieco lockne, znamena to, ze tema je vyriesena, zbytocna, spam, bordel, ... a ty si zalozil dalsi topic o tom istom.

1. Dále se přesvědčte, že topic s podobným názvem nebo stejným tématem ještě neexistuje. Prohlédněte tedy fórum nebo použijte funkci HLEDAT. Pokud topic odpovídající zadaným hodnotám již existuje, nezakládejte nový. Odpověď na vaši otázku pravděpodobně najdete právě v tom existujícím topicu nebo vyčkejte, až do tohoto topicu někdo odpoví na zadanou otázku.

Cim si porusil pravidlo forka

2. Aneb další fail od soudruha - prejavujes sa na forku nevhodne

Cim si porusil dalsie pravidlo

3. Obe temy si zalozil do sekcie WoW, co s tento problem nema s wow nic spolocne

Cim si porusil dalsie pravidlo

4. Pouzivas v profile mail manik@mystiq.org, ktory uz davno nemas, cize nemas pravo pouzivat obrazky, odkazy, emaily, ... na ktore nemas pravo ©Mystiq.org

Cim si porusil dalsie pravidlo

Na zaklade mnohych poruseni, nelegalnosti pouzivania Copyright emailu by si mal dostat najvyssi trest ty.

http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/fuck.gif

Edit: Moderatori maju odo mna plnu moc, takze co spravia je akoby som to spravil ja. Takze ak mas problem, napis Kukovi, alebo posli na mna Achmeda
0

#27 User is offline   Hrbet 

  • Vyhozené GM
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 672
  • Joined: 24-April 09

Posted 06 October 2009 - 12:05 PM

View PostJanyt, on 06 October 2009 - 06:55 AM, said:

...

Moji milovani rodiče jsou radi že vyžijou z uřednickyho platu, nemaj prachy na to aby mi kupovali novej komp, jsem jen chudej student a jsem rad za to co mam, 17" monitor je podle me vyssi standart tkaze me nepresvedcuj o opaku ;) Kdyz je stranka moc široká tak se roztahne a na malym monitoru by si ji posunoval spodnim posuvnikem. Pokud odzoomuju (ctrl + kolečko na myši) tak se po chvili podpisy daji vedle sebe ale nebudu jen kuli tvejm prispevkum odzoomovavat ptze pak by nebyl citelnej text. V normalnim zobrazeni stranky sou podpisy podsebou a tim se ridim ... Vsehcny internetove stranky by mely byt koncipovane na zakladni rozlišeni 1024x768 aby znich mohlo mit požitek co nejsirsi spektrum uživatelu takže sou řeci o malym monitoru nebo rozlišeni uplne zcestny.

Velikost podpisu se nastavila proto aby se forum zprehlednilo a ty jako moderator by si mel chapat, dene za to lidi trestas a nemas ani tolik cti potrestat sam sebe ... pravidla forka sou jednou daná a mely by se podle nich řidit jak hrači, tak i moderatoři s GMky. Samozrejme mas pravdu ze z toho Manik nemusel delat takovou aferu ale i kdyby ti jen wispnul tak neuznas chybu a svuj podpis neupravis.

Priste se nenech unest osobnimi spory s Manikem ... jako moderator musis delat to co je spravne.
Je mi uplne jedno co vyhrabete za spinu na manika ... tady se resi kauza "Lid vs. Janýt" tak prosím k tematu. Pokud si chcete resit kauzu "Lid vs. Maník" reste si ji v jinym topiku.

Nerad se zapojuju do takovejhlech diskuzi ONICEM uz pul hodiny tu pisu jeden post ale uz me stve jak se snazis volat svoje nadrizeny aby za tebe uklizeli a hrozili banem lidem kteri bojuji za spravnou vec...postavil bych se za kohokoliv kdo by mel pravdu a ty ji v tomto pripade nemas, tak se prosímte zachovej jako cestnej moderator, smaž si podpis, smaž tenhle topik a sluníčko bude svítit zase jako dřív ;)

This post has been edited by Hrbet: 06 October 2009 - 12:08 PM

0

#28 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 06 October 2009 - 12:49 PM

Gayové...člověk tu z nudy na fórku založí topic for fun, ať maj lidi co číst a hned tu děláte jak kdybych vám hodil hračky do kanálu a vytahuje te tu na mě nějak baníky atd... ;)

Krom toho, ten mail sem ještě měl při zakládání a ty sám si mi říkal, že mi ho necháš...to, že nedržíš slovo není můj boj, ale klidně si ho nech ;)

Na slovu soudruh nevidím nic špatnýho, když to člověk myslí tak jako já...

Moderátoři nejsou žádný bohové či co tu plácáte a smrdí stejně jako kterejkoliv jinej člověk na zemi.


A do sekce wow sem to založil proto, že tu není nikde žádná sekce s kritikou jinde než wow a to sem se ještě na chatu ptal kam to založit.

Druhej topic jsem vytvořil kvůli další stížnosti a to zveřejnění IP adresy a nedořešení podpisu.

Jeho podpis prostě porušuje pravidla a pak už se tábory dělí na ty:
1) Moje takzvaný fanoušky, co mě prostě zbožňujou a potvrdí každej můj kec :)
2) Ty co mě nesnáší a v každým případě udělají opak
3) Ty co mají nějakej rozum a dokážou situaci zhodnotit sami a říct, že podpis pana Janyta porušuje pravidla a to, že je moderátor může bejt každýmu ukradený, když mají platit pro všechny a nějaký vyjímky si dávat...haha, to je jako, kdybyste GMkum povolili support :)
4) Takzvaný řiťolezce co dávaj za pravdu všem co mají status moderátor/admin/GM, aby si šplhli :)
0

#29 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 06 October 2009 - 12:55 PM

ja nevim maniku ci vyjadreni z vyssich pozic tu jeste chces.. carcha coz je muj "sef" se vyjadril, jeho "sef" Reitak taky.. tak pockame jeste na Mystiqa ;) ano zapojime vsechny do topicu.. kdyz je teda for fun ;)

btw tech skupin je vic:

1, ti co daji manikovi za pravdu za kazdou cenu
2, ti co ti za pravdu nedaji za kazdou cenu
3, ti co se zamysli a daji ti za pravdu
4, ti co se zamysli a daji za pravdu mne
5, alpinisti jak rikas
6, nejaky autority serveru (at uz zkorumpovany nebo ne)
7, ...

This post has been edited by Janyt: 06 October 2009 - 12:58 PM

0

#30 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 06 October 2009 - 01:04 PM

jo vsak skupin je vic, chtel sem to uz rychle dopsat, pac sem tu uz kapal hlady ;)
0

#31 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 06 October 2009 - 01:21 PM

ses lolek a pak ten topic ma mit nejakou vahu jako
0

#32 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 06 October 2009 - 01:25 PM

má váhu velkou jak sviň...prostě porušuješ jako mód pravidla...móda máte dát mně, za to, že jsem odhalil toto spiknutí a všichni budou happy...není co řešit :)
0

#33 User is offline   Malaku 

  • Group: VIP
  • Posts: 468
  • Joined: 01-July 08

Posted 06 October 2009 - 01:39 PM

jen abych si rypnul ja mam rozliseni 1440 na sirku a taky se me to tam nevleze xD

ono Janytovych 990px vedle sebe uspeje tak u 1% lidi, ale tak dobre vedet dam si do podpisu vedle sebe dva obrazky se sirkou 340000px a budu vsem rikat kup si lepsi HW sraci xD
0

#34 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 06 October 2009 - 01:44 PM

cele je to o repke, ked sa tu dalo hlasovat minus v reputacii, tak manik mal do -400, mal pitome kecy, teraz sa minusove nedaju dostat, tak tu manik zaklada taketo akoze fun temy, kde caka, ze mu za to budete davat +, aky je on fajn chalan a vy mu to jeho spinave ego zdvihate a on si to uziva.

Takze verdikt, moderi nie su bohovia a smrdia ako ostatni ludia, ale su bohovia na forku a ty sa k nim budes na forku spravat ako k clenovi teamu, pokial s tym mas problem, tak na forko nechod, necitaj a nepis.
0

#35 User is offline   Mr.Pain 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 174
  • Joined: 01-September 09

Posted 06 October 2009 - 01:44 PM

Bože. Tak si ten podpis změň Janyte, nebo se tady z toho pár lidí už zblázní.
( Jako by to nebylo jedno, ikdyz je pravda, že pokud trestáš ostatní za to samé, tak by jsi se měl měřit suejným metrem ).
0

#36 User is offline   meddo 

  • Group: VIP
  • Posts: 942
  • Joined: 30-September 08

Posted 06 October 2009 - 01:53 PM

View PostMr.Pain, on 06 October 2009 - 01:44 PM, said:

Bože. Tak si ten podpis změň Janyte, nebo se tady z toho pár lidí už zblázní.
( Jako by to nebylo jedno, ikdyz je pravda, že pokud trestáš ostatní za to samé, tak by jsi se měl měřit suejným metrem ).

On je moderator tohto fora, takze na neho rovnaky meter neplati, kedy to uz pochopite. A bol by blby keby sa nechal buzerovat manikom a jeho podobnym a zmenil si ten podpis, ja osobne by som to nepsravil, lebo by mi to podrylo autoritu moderatora :)
0

#37 User is offline   Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 06 October 2009 - 01:58 PM

A nebo taky zvýšilo, protože by lidi pochopili, že o sobě nerozhlašuje, že je něco víc. Víceméně je to stejné jako ve hře s EQ, kdy full s3 člověk je vládce serveru ( podle sebe ) a ani to, že tam třeba hraje dýl z něj nedělá něco víc. A jak se říká, rozumnéjší ustoupí.
0

#38 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 October 2009 - 02:01 PM

stačilo asi ne .. ješte jeden stupidni topic Maníku v jiný sekci než offtopince tak ti osobně budu banovat všechny učty. Určitě si o sobě myslíš, jak nejsi vtipnej a nadprumerně high ... určitě ti tu lidi fandí, ale já mězi ně určitě nepatřim :) takže moje oko tedka miří na tebe :)
0

#39 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 October 2009 - 02:03 PM

manyk ty sy pablb xD
0

#40 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 06 October 2009 - 02:04 PM

View PostReitak, on 06 October 2009 - 01:44 PM, said:

Teraz sa minusove nedaju dostat, tak tu manik zaklada taketo akoze fun temy, kde caka, ze mu za to budete davat +, aky je on fajn chalan a vy mu to jeho spinave ego zdvihate a on si to uziva.

a že se mi to daří :)
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

24 User(s) are reading this topic
0 members, 24 guests, 0 anonymous users


TOPlist