Mystiq.org - forum: Howkey - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Howkey

#1 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 11 September 2009 - 01:13 PM

http://www.giftoflife.org/cards/amit-congratulations-480.gif
0

#2 User is offline   FREAK 

  • Group: VIP
  • Posts: 616
  • Joined: 27-February 09

Posted 11 September 2009 - 01:56 PM

On má narozeniny ?? zrovna když spadly americký věže??

Jestli jo tak CG
0

#3 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 11 September 2009 - 01:58 PM

mno a jista XY ma svatek kdyz si amici shodili veze..

btw vse nej Houky :D
0

#4 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 September 2009 - 11:41 PM

Děkuju ale už tu prakticky nejsem vůbec. Nemá smysl dělat něco pro lidi kteří si ničeho neváží, což je bohužel 90%. Na VT jsem stále ale po tom co jsem upozorňoval na některé lidi v GM týmu a bylo mi řečeno že to nemam řešit jsem si řekl že já takový nejsem a nikdy nebudu, takže jsem raději toho nechal ... Těší mě že většina z nich je konečně pryč z GM týmu sice s půlročním spožděním ale nic není dokonalé.

Navíc proč dělat něco pro lidi kteří to ani nechtějí a kterým když něco opravíte vás akorát pomluví ...
Je to serveer pro lidi ... ovšem pár exemplářu se tu chová hůř než orangutani.

Tak se mějte, važte si těch 3 lidí co se o server starají a pošlete někam ty kteří si o sobě myslí že vyrostli pro to být králové ale kterým asi čáp omylem nedal kus mozku ...
0

#5 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 12 September 2009 - 12:00 AM

View PostHowkey, on Sep 12 2009, 12:41 AM, said:

...


Spousta lidi si vazi vasi prace, bohuzel lidske oci chvalu vidi min a vzdy je videt vic tech sracek co po vas lide hazi ... vsak pochvala neni nikdy tolik na ocich jako letici hovno ktere vam pristane na obliceji ...
Howkey, vse nej urcite chlape, hodne zdravi, ktery je treba a stesti v zivote, ktery potrebuje kazdej clovek ...

To cos napsal je smutny, nicmene si nemyslim, ze je to tak spatny jak rikas ... sou tu lidi, kteri si vazi vasi prace, kteri vazi prace GMek a rozhodne to neni ztracenej cas nebo prace nadarmo, ikdyz teda ...

Ja si vazim kazdeho v tymu, ktery je poctivy, jedna a chova se slusne a dela neco pro hrace a pro server ... a jsem za to vdecny. Jak by rekl manik "proto sem mel asi temer na kazdem ucte VIP:)" ... manik by rekl na 5ti uctech ... ja bohuzel uz ani nevim kolik tech uctu VIP jsem si zaplatil ... bylo jich ale o dost vice:)

Kazdopadne howkey jestli s tim chces seknout branit ti nemuzu a ani nechci, protoze to delas jen a jen svou vuli, ve svem volnem casu a drzet te tu hezkyma slovama, kdyz ti to uz nedava to co kdysi a to kvuli cemu si to delal, je hovadina :D Navic mne ani neznas a na moje slova nedas. Nicmene to bude urcite ztrata pro tym.

GL&HF a CG ;)

/prasopes.
0

#6 User is offline   Koomp 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 185
  • Joined: 13-August 08

Posted 12 September 2009 - 07:02 AM

View PostHowkey, on Sep 12 2009, 12:41 AM, said:

bla bla bla

ak ta to potesi je to na kazdom servery.
0

#7 User is offline   Nildon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 653
  • Joined: 11-July 08

Posted 12 September 2009 - 08:26 AM

View PostHowkey, on Sep 11 2009, 11:41 PM, said:

Na VT jsem stále ale po tom co jsem upozorňoval na některé lidi v GM týmu a bylo mi řečeno že to nemam řešit jsem si řekl že já takový nejsem a nikdy nebudu, takže jsem raději toho nechal ...


Mno a co ten mount? brouk.. také nejsi čistý...
Ale cg k narozkám..
Protože většina lidí, co si tvé prácí váží to neřekne.. jen u PC uznale pokejvaj hlavou a hrajou dál... kdežto ty lidi, kteří si myslí že se ti musej za každou cenu pomstít za nejekej trest zaspamujou cele forko.. proto to vypada, že je jich víc...
0

#8 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 12 September 2009 - 08:28 AM

Taky vše nej, každopádně já si vždycky říkám... lidi, co si mě vážej aspoň nějakym způsobem, se na foru vůbec nevyjadřujou a prostě hrajou jenom pro zábavu. Pro tyhle lidi já to dělám, pro lidi, se kterýma se pak potkám někde na srazu. :D Na skupinu nadávajících exotů, což je tak možná 1/30 z celkové populace serveru, jsem si už zvykl a jsou mi fakt volný ;)

#9 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 September 2009 - 06:19 PM

víš co se říka ... "poplácej se po rameni sám, nikdo jinej to za tebe neudělá" jestli si tohle ješte nepostřehl ani tu a povětšinoiu ani v realu, tak byses měl probrat .. to je prostě realita :D
0

#10 User is offline   Romisek 

  • Group: VIP
  • Posts: 42
  • Joined: 19-October 08

Posted 12 September 2009 - 08:14 PM

View PostNildon, on Sep 12 2009, 09:26 AM, said:

...Protože většina lidí, co si tvé prácí váží to neřekne.. jen u PC uznale pokejvaj hlavou a hrajou dál...



View PostBlack_one, on Sep 12 2009, 09:28 AM, said:

...každopádně já si vždycky říkám... lidi, co si mě vážej aspoň nějakym způsobem, se na foru vůbec nevyjadřujou a prostě hrajou jenom pro zábavu. Pro tyhle lidi já to dělám, pro lidi, se kterýma se pak potkám někde na srazu. :)...


Gratuluji Howkey, vse nej!!!
a zaroven diky za vsechno, jsem z tech, o kterych pise Nildon a Black_one - jen u PC uznale pokyvuju hlavou. A verim, ze nejsem sam! Pro me je to fakt zabava a bavim se dobre, diky!
0

#11 User is offline   Chio Chips 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,040
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 September 2009 - 09:36 PM

souhlas s makem, pripojuju se k prani a doufam v tvuj navrat, tak me nezklam.
0

#12 User is offline   ugu 

  • Group: VIP
  • Posts: 119
  • Joined: 01-July 08

Posted 12 September 2009 - 10:24 PM

Všechno nejlepší chodníku. Vím že v poslední době mě nějak nemusíš ale i tak vše nejlepší.
0

#13 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 September 2009 - 10:41 AM

graatulacéééééé z kosmonoooooos!!
0

#14 User is offline   Jimbo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 214
  • Joined: 08-July 08

Posted 13 September 2009 - 01:25 PM

View PostKoomp, on Sep 12 2009, 07:02 AM, said:

ak ta to potesi je to na kazdom servery.

A ty si ucebnicovy priklad chlapce.

Howkey: vsetko najlepsie, nevyplati sa nicit si nervy kvoli ludom co si to nezasluzia :D

This post has been edited by Jimbo: 13 September 2009 - 01:27 PM

0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

10 User(s) are reading this topic
0 members, 10 guests, 0 anonymous users


TOPlist