Mystiq.org - forum: Old Heroes vs. Gruul the Dragonkiller - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Old Heroes vs. Gruul the Dragonkiller Old Heroes vs. Gruul the Dragonkiller

#1 User is offline   Ness 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 47
  • Joined: 05-July 08

Posted 06 September 2009 - 10:22 AM

http://www.youtube.c...h?v=0bzLNyA5B98
0

#2 User is offline   Yuber 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 133
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 September 2009 - 11:41 AM

co sa tyce ratingu videa by som dal asi 2/5 alebo 3/5

PvE zlozka jako to video sa mi z pve stranky vobec nelubilo :)
jakto ze ides na hemorrage ? sak to nedava ziaden dmg xD a ten medallion tiez nic extra
priesty tam nehealuju pety wtf ? jak robite potom dpsko :) a huntrom by som skor doporucil ravagera nez cat :)
Editing
co sa tyka editingu docela good aj ked zaciatok trval dost dlho jako ze si 2x ukazal old heroes vs gruul a druhy krat tam mas dokonca napisane grul
ale to s tou mapou sa my mrte lubi :D aj to co mas okolo obrazovky a docela aj tie pismenka su super zato davam proste 1* xd
Hudba
s tym death race 3000 songom to je super , ale ta druha pesnicka neviem aj ked pekne nacasovana ale aj tak ta pesnicka je celkovo ohrana

a este sa mi nelubi ze ste hned dali fight:D ste mohli venovat tych 10 sekund aspon jako sa tam buffujete alebo aspon ukazat gruula jak tam stoji :D

inak nato ze ste sa len tak rozhodli ze natocite jak davame gruula je to docela dobre spravene :D a spiritzora zato chvalim xD

to je cele GL&HF s dalsimy videama xD
0

#3 User is offline   Ness 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 47
  • Joined: 05-July 08

Posted 06 September 2009 - 11:56 AM

View PostYuber, on Sep 6 2009, 12:41 PM, said:

co sa tyce ratingu videa by som dal asi 2/5 alebo 3/5

PvE zlozka jako to video sa mi z pve stranky vobec nelubilo :)
jakto ze ides na hemorrage ? sak to nedava ziaden dmg xD a ten medallion tiez nic extra
priesty tam nehealuju pety wtf ? jak robite potom dpsko :) a huntrom by som skor doporucil ravagera nez cat :)
Editing
co sa tyka editingu docela good aj ked zaciatok trval dost dlho jako ze si 2x ukazal old heroes vs gruul a druhy krat tam mas dokonca napisane grul
ale to s tou mapou sa my mrte lubi :D aj to co mas okolo obrazovky a docela aj tie pismenka su super zato davam proste 1* xd
Hudba
s tym death race 3000 songom to je super , ale ta druha pesnicka neviem aj ked pekne nacasovana ale aj tak ta pesnicka je celkovo ohrana

a este sa mi nelubi ze ste hned dali fight:D ste mohli venovat tych 10 sekund aspon jako sa tam buffujete alebo aspon ukazat gruula jak tam stoji :D

inak nato ze ste sa len tak rozhodli ze natocite jak davame gruula je to docela dobre spravene :D a spiritzora zato chvalim xD

to je cele GL&HF s dalsimy videama xD


15 minut práce xD timing je na hovno to priznam jinak zaběry jsou 1x kamera a takhle vypada kazdy PvE movie z boss raidu co znam i nihilum nemelo o nic lepsi no když to tak vezmu nekoukal jsem na to s coim sem v raidu nudil jsem se v noci tak sem neco delal a kdybych to movie delal den a delal bych ho jeste v dalsich 5 programech tak to vis ze by vypadalo lip napr. AAE, 3ds max, gamecam :) btw: s rogunou raidy nerad chodim pve movie by mělo být z pohledu range castera nebo healera s rogunou pve nechodim ani neumim jsem pouze pvp jak muzes videt Ness :-) jo a dík za pochvalu těší mě to :_D a jeste no jak riikam 15 minut je 15 minut a jinak bych tam dal jak se buffujeme ale bohužel ztu čast zaberu jsem už asi neměl :-D

This post has been edited by Ness: 06 September 2009 - 12:06 PM

0

#4 User is offline   Carcin 

  • Group: VIP
  • Posts: 453
  • Joined: 07-July 08

Posted 06 September 2009 - 01:11 PM

Miss party? xD
0

#5 User is offline   Ness 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 47
  • Joined: 05-July 08

Posted 06 September 2009 - 01:57 PM

View PostCarcin, on Sep 6 2009, 02:11 PM, said:

Miss party? xD

B):D
0

#6 User is offline   Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 06 September 2009 - 03:31 PM

Videjko fajn, co dodat proste Gruul B). Jen teda se na Boss Kill videa lip diva z pohledu treba healera a s oddalenou kamerou.

Ohledne te Roguny... to radsi komentovat radsi moc nebudu, bych zatinal zuby vzit obdobny dps i do ZAcka :).

Co se mi ale desne libi je to UI. Takze za to 5*http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/black%20eye.gif* :)). Ty grunge efekty (cerny cmouhy) kolem obrazovky jsou dodany az dodatecne nebo uz jsou zakomponovany v tom UI?
0

#7 User is offline   woid 

  • Group: VIP
  • Posts: 325
  • Joined: 04-July 08

Posted 06 September 2009 - 06:45 PM

jůů :D
kdyby si rek ze neco chces tocit tak bych ti dal nakej char, nebo by si klidne moch jentak behat po jeskyni, na to ze si to delal jentak z nudy tak pekny

k tomu oddaleni, oddalovat si kameru v jeskyni je na http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/black%20eye.gif
k tem petum, myslim ze t4 raidy chodi dost lidi z altama tak je mozny ze ty pety tak neresi, a ten zbytek hantru ma dpsko takovy ze zatim neni potreba zlepsovat :D)


edit: dal sem to mezi videjka gildy do prvniho postu v nasem topiku :), akorat sem nevedel jakej ti tam pripsat nick tak mas elektru
0

#8 User is offline   Ness 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 47
  • Joined: 05-July 08

Posted 06 September 2009 - 07:23 PM

View PostMaci, on Sep 6 2009, 04:31 PM, said:

Videjko fajn, co dodat proste Gruul :D. Jen teda se na Boss Kill videa lip diva z pohledu treba healera a s oddalenou kamerou.

Ohledne te Roguny... to radsi komentovat radsi moc nebudu, bych zatinal zuby vzit obdobny dps i do ZAcka :).

Co se mi ale desne libi je to UI. Takze za to 5*http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/black%20eye.gif* :)). Ty grunge efekty (cerny cmouhy) kolem obrazovky jsou dodany az dodatecne nebo uz jsou zakomponovany v tom UI?


Dodatecne :D
0

#9 User is offline   Ness 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 47
  • Joined: 05-July 08

Posted 06 September 2009 - 07:23 PM

View Postwoid, on Sep 6 2009, 07:45 PM, said:

jůů :D
kdyby si rek ze neco chces tocit tak bych ti dal nakej char, nebo by si klidne moch jentak behat po jeskyni, na to ze si to delal jentak z nudy tak pekny

k tomu oddaleni, oddalovat si kameru v jeskyni je na http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/black%20eye.gif
k tem petum, myslim ze t4 raidy chodi dost lidi z altama tak je mozny ze ty pety tak neresi, a ten zbytek hantru ma dpsko takovy ze zatim neni potreba zlepsovat :D)

by bylo good :)
0

#10 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 06 September 2009 - 07:45 PM

ale jo vcelku v cajku video :D Myslim, ze se za nej nemusi stydet nikdo :D GJ :)

ps. ta muzika mi je povedoma ... co to je ?

This post has been edited by Prasopes: 06 September 2009 - 07:47 PM

0

#11 User is offline   Ness 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 47
  • Joined: 05-July 08

Posted 07 September 2009 - 10:15 AM

View PostPrasopes, on Sep 6 2009, 08:45 PM, said:

ale jo vcelku v cajku video :P Myslim, ze se za nej nemusi stydet nikdo :) GJ :D

ps. ta muzika mi je povedoma ... co to je ?

Lostprophets - Everyday Combat
0

#12 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 07 September 2009 - 12:55 PM

diky ,)
0

#13 User is offline   Thomino 

  • Group: VIP
  • Posts: 386
  • Joined: 03-July 08

Posted 06 October 2009 - 05:35 PM

Pěkné videjko máte i podobný čas za jak dlouho složíte bosse :D

Jinak ještě občas koukám že si probíhal i kamenama :) zbytecna prace pro heal (jsem priest holy takze me to stve sry ) : D

jinak +1 za video :)

Pozdrav z guildy Centuria Albatros :)
0

#14 User is offline   SuN 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 488
  • Joined: 03-July 08

Posted 06 October 2009 - 06:31 PM

ukazal si nam ako nehrat rogunu v pve :D ale tak snaha sa ceni tiez by som dal tak 2/5
0

#15 User is offline   Lloyde 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,910
  • Joined: 06-July 08

Posted 06 October 2009 - 06:36 PM

Z pohledu tý roguny je to snad ještě nudnější než by to mohlo bejt za Shadow Locka.
0

#16 User is offline   Houmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 670
  • Joined: 08-July 08

Posted 07 October 2009 - 02:14 PM

zpracování začátku velmi hezké ale ten průběh byl nudný ... sledovat několik minut jak tam jen řežeš na místě do Gruula to si to radši zajdu sám :D
0

#17 User is offline   Kollins 

  • Group: VIP
  • Posts: 699
  • Joined: 06-February 09

Posted 07 October 2009 - 02:42 PM

No abych se pochlup(b)il,tak mi nez dali grula tak na prvnim wipe mu zbylo 25 k,na druhem 9k a na po treti byl nas a pro zmenu ztraty citali 3 lidi (1 byl v texture).
0

#18 User is offline   lexos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1
  • Joined: 12-January 09

Posted 09 October 2009 - 10:20 AM

View PostKollins, on 07 October 2009 - 02:42 PM, said:

No abych se pochlup(b)il,tak mi nez dali grula tak na prvnim wipe mu zbylo 25 k,na druhem 9k a na po treti byl nas a pro zmenu ztraty citali 3 lidi (1 byl v texture).

podle me by ho nedali kdyby tam nemeli tak dobry healy,roguna blaznva neuhybala vubec kamenum:DDDa koline kdybys tam nebyl tak ho nedame,si gut war:P
0

#19 User is offline   Ness 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 47
  • Joined: 05-July 08

Posted 05 July 2010 - 11:07 AM

View PostHoumi, on 07 October 2009 - 02:14 PM, said:

zpracování začátku velmi hezké ale ten průběh byl nudný ... sledovat několik minut jak tam jen řežeš na místě do Gruula to si to radši zajdu sám :)


Jo je mi to jasný, vlastně už bylo od začátku :( To bylo jen tak rychlovky zpracovaný :) btw: s rogunou PvE to nejde to vim sám máš moje plný uznání lepší by byl Holy Pala/Priest/Mage/Lock :-)))
0

#20 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 05 July 2010 - 03:25 PM

Po stránce editu je to dobrý. Další + je, že máš slušný FPSka a ne jak ostatní co natáčí videa, že to pak vypadá jak obrázková prezentace a ještě v šílené kvalitě. Co se ale týče obsahu, tak to je hodně tragické :D Mohl sis udělat tu práci a dát si alespoň náznak PVE talentů, ale natáčet to za hemo rogunu s critama za 1000, to vážně není zábavné :D a že s rogunou pve nejde není pravda :)

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist