Mystiq.org - forum: Stav serveru - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Stav serveru

#21 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 17 May 2017 - 09:42 PM

jo tak ja bych taky prisel mrknout :)
0

#22 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 18 May 2017 - 06:24 AM

View PostGotvald, on 01 March 2017 - 11:15 AM, said:

No jo nazdar :D Tak co kde co paříte? :D Ale koukám že co se bavím s lidma tak nikdo onlinovky moc už nehraje :D


Torchlight protože potřebuju nenáročnou hru co bych mohl krát při poslouchání youtube videí. Jinak nic moc, zase jsem se nechal překecat ať se stanu developerem pro freeserver (Crestfall, release někdy letos, plán je postupně mít všechny datadisky). Já vůl :v.

Občas skočím mrknout jak se vyvíjí Star Citizen, ale nehorázně to žere paměť.
0

#23 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 19 May 2017 - 07:41 PM

Já jsem zase Addon Masterem na jinym freečku. :D Patch 3.3.5a ale vanilla content.
0

#24 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 23 May 2017 - 10:47 AM

View PostFlynn, on 19 May 2017 - 07:41 PM, said:

Já jsem zase Addon Masterem na jinym freečku. :D Patch 3.3.5a ale vanilla content.


Vidíš, ty jsi nikdy nedodělal to query pro everyquest co Orifox zabudoval do jádra :D.

Ale jestli se ti chce, můžeš zkusit portnout Everyquest a Ackis pro vanillu :P. Aspoň po stránce technické, seznamy questů a receptů bych už někde sehnal.

A kde jsi, na Primal wow?
0

#25 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 26 June 2017 - 02:53 PM

pfff, free server scum :D
0

#26 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 05 July 2017 - 03:05 PM

View PostXaverius, on 23 May 2017 - 10:47 AM, said:

Vidíš, ty jsi nikdy nedodělal to query pro everyquest co Orifox zabudoval do jádra :D.

Ale jestli se ti chce, můžeš zkusit portnout Everyquest a Ackis pro vanillu :P. Aspoň po stránce technické, seznamy questů a receptů bych už někde sehnal.

A kde jsi, na Primal wow?


Na Ascension (http://project-ascension.com/) :-D

Everyquest? To moc portnout nejde, když nejde číst, jaký máš udělaný questy. :)
Ackis ani nevim, co je.. :D
0

#27 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 04 August 2017 - 12:44 PM

View PostFlynn, on 05 July 2017 - 03:05 PM, said:

Everyquest? To moc portnout nejde, když nejde číst, jaký máš udělaný questy. :)


To je wotlk Everyquest, na ten peču :P. Na TBC to byl jen list všech questů podle kategorií co jsou v questlogu, a jak jsi je dělal, tak se ti jen měnila barva podle toho jestli jsi to ještě nedělal, vzal, splnil, odevzdal, zahodil.

Ackis je seznam receptů filtrovaný profkou, fakcí a asi 20 dalšími filtry. Scanuje ti okno s profkou, nic víc.

Minimálně to první na vanille jde :D.

Jinak já teď dělám SQL developera pro Crestfall (launch soonTM) a hraju na Dalaranu.
0

#28 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 13 August 2017 - 12:58 PM

Zdravím všechny naše bývalé i budoucí spoluhráče! B)

Rád bych tímto všem oznámil, že jsme dali náš starý serve do pucu a opět fungujeme, i když prozatím se sníženými možnostmi.
Na webu jsou aktualizovány hlavní údaje, které byste jako hráč a nově příchozí potřebovali vědět, ale jinak celý web projde do konce roku kompletní renovací.
Do té doby Vás všechny prosím, aby jste se v případě dotazů obrátili na naši skupinu na facebooku, kam se aktuálně přesunula veškerá diskusní aktivita: http://www.facebok.com/groups/MystiQV2

Kdo ze starších hráčů, co nejsou vedeni na aktuálním Whitelistu, by se rád připojil na nově rozjetý server, nechť zanechá komentář u tohoto příspěvku, nebo ať napíše zprávu do výše uvedené facebook skupiny, nebo ať vyplní novou přihlášku.
(Pokud jste již na serveru hráli, přihláška nemusí být vyplněna tak důkladně, hlavní je vždy a všude uvést Váš herní nick, ať máme podle čeho zjistit, že jste na serveru opravdu hráli.)


Děkuji,
M.
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist