Mystiq.org - forum: Redstone Kingdom - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Redstone Kingdom Svet Redstone

#1 User is offline   Calithus 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 18-September 10

Posted 02 August 2015 - 04:59 PM

Zdravim, hoc pod nickom este z cias WOW, ale teraz ma stretavate na minecrafte pod nickom Pviperos.

Svojho casu som chcel vystavat svet redstone mechanizmov, tak aby to bolo zrozumitelne hracom, co s redstone bezne nerobia, ale rozhodli sa, ze chcu dodat svojmu domceku nadych modernosti.

Vo svete je momentalne 20 mechanizmov od bud-splatov, cez hidden doors , pripadne trapiek az po dvere 5x5. Vsetko je to robene prehladne, aby to vedel aj laik postavit( nielenze vam to moze zabranit vyskytu lagov, ale je to aj kompaktne) . Ked som mal posledne cas pisat s Englorom, ci by bol o to zaujem dokoncit to a spristupnit to hracom na Mystiqu, vyjadril sa v tom zmysle, ze nech to dam na forum a hraci nech sa vyjadria.

Povodne to bolo robene pre verziu 1.7.2 takze zopar veci sa uz teraz mozno bude dat spravit jednoduchsie, ale princip bude vacsinou rovnaky.

Takze poprosim Vas nech sa vyjadrite.

1) Ano je to super, urcite by sa to tu hodilo
2) Neviem sa vyjadrit
3) Neviem si to predstavit
4) Nechaj to tak, nemam o to zaujem
0

#2 User is offline   Izmaill 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 09-July 13

Posted 03 August 2015 - 09:52 AM

Jakožto redstone amatér bych něco takového na serveru určitě uvítal, takže za mě 1).
0

#3 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 03 August 2015 - 11:13 AM

Za mě určitě 1) ,nemám teď moc čas na hraní ale to se určitě zlepší.Minimálně na víkend se občas dostavím.Redstone určitě jako takový hodně lidem do začátku pomůže,tedy v tom stylu co jsem u tebe viděl.Lehko pochopitelné a není problém z tvé strany cokoliv vysvětlit takže další super zpestření na serveru a člověk se i něco přiučí ;)
0

#4 User is offline   Calithus 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 18-September 10

Posted 06 August 2015 - 02:24 PM

http://www.upnito.sk...d4eb95404dba161
vzhladom, ze mam tneto svet polospraveny v NTB a ten je v oprave, tak v deskope som nasiel aspon starsiu verziu.. foto nie je ilustracne +- takto by to malo vyzerat...
0

#5 User is offline   McKarlos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 17
  • Joined: 29-December 13

Posted 08 August 2015 - 07:33 AM

Určitě by to bylo super :) Dost lidem by to mohlo pomoct v začátkách a já bych se třeba taky něco přiučil
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist