Mystiq.org - forum: Nostalgické vzpomínání - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Nostalgické vzpomínání

#1 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 08 July 2015 - 09:07 AM

Taky občas nostalgicky zavzpomínáte na starý mystiq?
Už je to neskutečných 5-6 let od doby, kdy byla insomnie v dobách své největší slávy. :rolleyes: Živě si pořád pamatuji, když jsem si ještě na starém projektu někdy kolem cca roku 2007-2008 založil svoji první postavu a v životě by mě v té době nenapadlo, že u wowka prosedím ještě dalších 5 let.
Bohužel z důvodu zachování 2 serverů ( wotlk/TBC ) a rozdělení hráčů na 2 poloviny znamenalo pro mystiq pomalý, ale nevyhnutelný úpadek a člověk si občas říká, že to tu ještě mohlo fungovat, protože twinstar v té době nepředstavoval žádnou větší konkurenci. Pomalu ale jistě začali odcházet herní stálice serveru převážně do "herního důchodu" a jak to vypadá dnes ? Stačí se podívat na gamenode ze kterého už téměř nic nezbylo a i přesto, že už je to skoro 3 roky od doby, kdy nemám s wowkem nic společného, tak si říkám, že je to škoda. :)


Zdravím všechny staré hráče ! Cooller
5

#2 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 08 July 2015 - 05:10 PM

Casem cim dal, tim vic zjistuju, jak moc jsem si mystiqu nevazil :D . Kdyz clovek vidi, co za lidi dokazalo "vest" gamenode nebo jaka je funkcnost a herni stranka na twinstaru, tak zavzpomina, jak byl mystiq top. Co uz, zlate casy TBC, ktere uz se nikdy nevrati.

Btw Kůle, mas dvojnika, co se za tebe vydava a pripisuje si tve uspechy :D . Dlouho jsem mu to zral, pak se jeho prava stranka ukazala na ofi, kde za 500 aren nenahral ani 1550 a kdyz ctu vetu "už je to skoro 3 roky od doby, kdy nemám s wowkem nic společného", tak je mi vsechno jasne :D .

Pííís
2

#3 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 08 July 2015 - 06:32 PM

View PostMufinqua, on 08 July 2015 - 05:10 PM, said:

Casem cim dal, tim vic zjistuju, jak moc jsem si mystiqu nevazil :D . Kdyz clovek vidi, co za lidi dokazalo "vest" gamenode nebo jaka je funkcnost a herni stranka na twinstaru, tak zavzpomina, jak byl mystiq top. Co uz, zlate casy TBC, ktere uz se nikdy nevrati.

Btw Kůle, mas dvojnika, co se za tebe vydava a pripisuje si tve uspechy :D . Dlouho jsem mu to zral, pak se jeho prava stranka ukazala na ofi, kde za 500 aren nenahral ani 1550 a kdyz ctu vetu "už je to skoro 3 roky od doby, kdy nemám s wowkem nic společného", tak je mi vsechno jasne :D .

Pííís

Paráda .. čekal jsem, že už to tu totálně vymřelo, tak jsem rád, že je tu ještě nějaký přeživší :)

Mystiq byl zlatej no a máš pravdu a myslím si, že si ho nevážil pomalu nikdy z nás a pak člověk nakonec zjistí, že to byl opravdu "vyjímečný" server.

No tak to jsem určitě nebyl já :) Navíc na offi jsem nikdy nehrál.

A jak jde život vůbec muffe ? Neříkej, že ještě hraješ a jestli jo, tak kde ? :D
0

#4 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 08 July 2015 - 07:17 PM

je nas par, co tu jeste zijem no :D ... ok, aji rew mi rikal, ze s tim skore to ani nemuzes byt ty xD .
Zivot fajn, dari se defacto vsechno, na co ted sahnu :D . Hral jsem na ofi, po nastupu wod jsem chvilku hral a pak se na to vysral a sel s kamosem na twin, kde teda zadna slava, ale aspon je to free :D . Ikdyz se mi v pulce pripadu vycasti jen dva tiky penance misto tri, no, clovek si musi zvyknout :D :D
1

#5 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 15 July 2015 - 07:49 PM

Jak sis mohl myslet, ze to je pravej Cooller, kdyz sem toho chudaka celou dobu nazyval wannabe Coollerem :D
Jinak cau :D
0

#6 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 16 July 2015 - 05:18 PM

svym zpusobem to jeho "ja jsem ten cooller top roguna na mystiqu ty kretene retardovany" bylo dosti presvedcive :D jeho rating na ofi a na twinu uz pak moc ne :D :D ... hlavne v dobe, kdy je mage roug jedno z nejvic op comb do dvojek a RMD nejvic op combo ve trojkach s vysokym naskokem, rict, ze je mag nehratelny, to uz je neco :D
1

#7 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 16 July 2015 - 06:03 PM

jj a feralove, ze maji instant heal do full a vsichni jsou OP az na maga, kterej je nejvetsi socka na svete...klasika :)
0

#8 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 16 July 2015 - 06:16 PM

se mi vysmal, kdyz ted na patchi udelali z maga broken op sracku a uz nema jen op cc, ale i op dmg :D se divam na streamy watchmeblink-a (frost mag) a ani ten sam neveri tomu dmgi, jaky dava :D
1

#9 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 16 July 2015 - 06:22 PM

a vy ste jeste na Thunderhornu? :D

A brzdi zas trochu s tema reakcema...necekal sem, ze to tu budu muset refreshovat co 2 minuty, jak kdysi :D
0

#10 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 16 July 2015 - 06:54 PM

:D ja nehraju na ofi (cekam, az bude priest op :D ), navrc s jenylakem hrajou ted na DT, o ostatnich nevim
1

#11 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 17 July 2015 - 12:46 PM

No ja vim no, ja na DT taky hral chvili za hordu...ale je to tam chciply jak na mystiqu :D
Tak sme sli zase zpatky k ali na Outland a spokojenost, lidi jak nasrano, aukce se porad toci BGcka tak 85% uspesnost :)
0

#12 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 20 July 2015 - 08:10 AM

Maniku ty ještě hraješ ? :P
Jinak heavn mě tušil někam na offi lákal, ale to je tak rok zpátky ... ten tam taky furt smrdí ? Jakej vůbec je ten novej datáč ?
0

#13 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 20 July 2015 - 02:56 PM

jojo, tech casu me tam zlakal navrc no :D pod vidinou, ze budem superhusta guilda z mystiqu, budem topovat areny a chodit rated bg, no, nejak se to nepovedlo :D
a jaky je datac hm, kdyz jsem odchazel, tak pokud jsi nehral resto druida, huntu, rogunu nebo maga, tak sis tech aren moc neuzil ... :D
1

#14 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 22 July 2015 - 02:27 PM

No to byla moje iniciativa pred rokem, pac sem si sel sam zkusit z nudy ofik a bylo mi tam smutno xD
Tak, ze tam loznu Rotu, takze postupne se nabalil core Roty jako Ari, Hevn, Alga, Blazek, Saski a pak se prisockovali lidi jako wannabe cooller, muff a tyhle spiny :D
No a slo to do kytek, protoze ja sem byl GM a ocividne lidi chteli, abych jim organizoval nejakou zabavu nebo co :D

Kazdopadne thunderhorn byl stejne mrtvej server, takze sem sel zkusit stesti na drakthul za hordu, kde to bylo v zasade to samy, akorat tam nadavali lidi cesky :D
Takze sem se na to vysral a ted asi pred 2 tejdnama sem si to zase zapnul a tentokrat na Outlandu, kterej vypada ok.

Datac po patchi 6.2.0 se uz zda o neco vic hratelnejsi, pvpcko vybalancovanejsi, ale mam takovy podezreni, ze frost DK je tedka celkem smrtak :D Po dvou minutach v ABcku nadmgoval 6,5 mega a ostatni tam meli sotva mega...tak si rikam, kde asi bude problem :D
0

#15 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 22 July 2015 - 04:15 PM

porad jsem mel nejvetsi rat v guilde, ty spino! :D :D me prekecal navrc, vzdyt jsem hral na DT a prevadel si za prasivych 50e postavu za vama :D .
1

#16 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 22 July 2015 - 07:03 PM

pls ja nic :D Ja nevedel ze to je tak sax servr jinak bych se nato taky vysral :D taky sem tam nechal 90kovej boost na rogune :D
0

#17 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 23 July 2015 - 04:45 PM

to ja nechal na DT :D ale mam tam jednu azzi aspon! :D
0

#18 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 23 July 2015 - 07:30 PM

A smradoch heavn furt ještě hraje ? Já bych se klidně vrátil do dob TBC zase ... jooo to bejval absolutně bezstarostný život. Už to bude jenom horší :D
Jinak proboha .. kdo měl potřebu se vydávat za mě ? Než abych hrál na low ratu, tak bych se raději smažil v pekle :(
Já aktuálně hraju spokojeně Witchera 3 a k online už asi nikdy ani nepřičichnu ... Není na to čas ani náladu a hlavně když si uvědomím, že minimálně na Kulerovi jsem měl tuším něco kolem 200 dní online a těch charů jsem měl za těch roků nepočítaně, tak je to hrozná představa :)
Pro mě byla tak nějak konečná, když nám jeden hodný pán poskytl bombu a následná odměna = ban asi na 7 charů byla opravdu sladká :D ¨
0

#19 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 23 July 2015 - 08:50 PM

joo tbc, bral bych...ale jen mystiq s tema lidma atd, s tim rozdilem, ze uz bych si toho vazil vic :D ...heaven hraje (nick Heavenka na Thunderhornu), prej si lozli s radoby kulerem disca, aby nahrali rat ( evidentne jim top op classa nestaci :D ).
A jo, to wowko uz neni ono. Clovek to hraje spis proto, ze kdyz si na wowko zvykl, tak mu vsechny mmorpg pripadaji jako totalni sracky :D . A single hry me treba nebavi. A taky na to uz neni tolik casu, jak by si clovek nekdy pral :D .
1

#20 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 14 August 2015 - 07:20 AM

View Postsakim, on 23 July 2015 - 07:30 PM, said:

Pro mě byla tak nějak konečná, když nám jeden hodný pán poskytl bombu a následná odměna = ban asi na 7 charů byla opravdu sladká :D ¨

Jj, ten curin Hevn :D kvuli nemu sem prisel o chary a o bombu, na kterou sem mel kupce za 10k :D

Jinak Witcher 3ka je fajnovka, dohral sem ho...mel sem tam asi 150hodin played, na dovoleny sem precetl dve knizky witchera a ted si to davam znova od jednicky a trojku si dam znova s tim DLCckem co vyjde v rijnu :)

A v mezicase se chystam na kvalifikaci na Blizzcon v Hearthstonu :D
0

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist