Mystiq.org - forum: Nostalgické vzpomínání - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Nostalgické vzpomínání

#1 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 08 July 2015 - 09:07 AM

Taky občas nostalgicky zavzpomínáte na starý mystiq?
Už je to neskutečných 5-6 let od doby, kdy byla insomnie v dobách své největší slávy. :rolleyes: Živě si pořád pamatuji, když jsem si ještě na starém projektu někdy kolem cca roku 2007-2008 založil svoji první postavu a v životě by mě v té době nenapadlo, že u wowka prosedím ještě dalších 5 let.
Bohužel z důvodu zachování 2 serverů ( wotlk/TBC ) a rozdělení hráčů na 2 poloviny znamenalo pro mystiq pomalý, ale nevyhnutelný úpadek a člověk si občas říká, že to tu ještě mohlo fungovat, protože twinstar v té době nepředstavoval žádnou větší konkurenci. Pomalu ale jistě začali odcházet herní stálice serveru převážně do "herního důchodu" a jak to vypadá dnes ? Stačí se podívat na gamenode ze kterého už téměř nic nezbylo a i přesto, že už je to skoro 3 roky od doby, kdy nemám s wowkem nic společného, tak si říkám, že je to škoda. :)


Zdravím všechny staré hráče ! Cooller
0

#2 User is offline   Kallo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 494
  • Joined: 08-March 09

Posted 10 April 2016 - 11:54 AM

Často zavzpomínám :D Rad bych si ty časy zopakoval, ale wowko už nezačnu, vím že by to nebylo jak za starých časů :D
0

#3 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 16 April 2016 - 01:41 PM

Gejmnoud stronk! Tam pořád přece paří Lineage :D.

Já si teď užívám toho jak půlka populace Nostalriusu vytrollila tfynzdár a nacpala se jim na vanillu, totálně ignorujíce kakáč, který se tam tak snaží protěžovat :D.


Jinak pro mě už to letos v létě bude taky 7 let. Oh boy.
0

#4 User is offline   Exitusik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 22-December 09

Posted 18 April 2016 - 12:01 PM

Neplanujete někdo zkusit TBC na playtbc? Kdyby neco napiste rad uvidim nekoho ze starych casu :) , budu hrát hordu na Yangzte pvp ,kde nebude takovej nápor jak na Amazonu.
0

#5 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 May 2016 - 11:40 PM

View Postsakim, on 08 July 2015 - 09:07 AM, said:

Taky občas nostalgicky zavzpomínáte na starý mystiq?
Už je to neskutečných 5-6 let od doby, kdy byla insomnie v dobách své největší slávy. :rolleyes: Živě si pořád pamatuji, když jsem si ještě na starém projektu někdy kolem cca roku 2007-2008 založil svoji první postavu a v životě by mě v té době nenapadlo, že u wowka prosedím ještě dalších 5 let.
Bohužel z důvodu zachování 2 serverů ( wotlk/TBC ) a rozdělení hráčů na 2 poloviny znamenalo pro mystiq pomalý, ale nevyhnutelný úpadek a člověk si občas říká, že to tu ještě mohlo fungovat, protože twinstar v té době nepředstavoval žádnou větší konkurenci. Pomalu ale jistě začali odcházet herní stálice serveru převážně do "herního důchodu" a jak to vypadá dnes ? Stačí se podívat na gamenode ze kterého už téměř nic nezbylo a i přesto, že už je to skoro 3 roky od doby, kdy nemám s wowkem nic společného, tak si říkám, že je to škoda. :)


Zdravím všechny staré hráče ! Cooller


No a nechceš radši na legion oprášit roguemage??!
0

#6 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 30 May 2016 - 07:15 AM

View PostMr.Heaven, on 29 May 2016 - 11:40 PM, said:

No a nechceš radši na legion oprášit roguemage??!

a coz teprv rogue/mage/demon_hunter, DK, warr, hunter, shaman? :D
0

#7 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 30 May 2016 - 07:26 AM

PlayTBC megasux. To už i Legion je lepší :D. Když mi to zaplatíte, klidně se přidám :P. Jo a ahoj Hevne.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist