Mystiq.org - forum: Nedělní výpadek - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Nedělní výpadek a pár úprav

#1 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 01 September 2013 - 02:16 PM

V neděli 1.9. se stalo něco nevídaného,.... spadl nám server a už se mu nechtělo naběhnout....

Z logu serveru to napřed vypadalo, že to padlo po portu jednoho hráče k rezidenci,....ale poté i po odladění některých funkcí server během načítání jednoduše zamrzal, bez jakéhokoli záznamu v logu.
Každopádně porty k rezidencím mi už nějakou dobu dělali problémy, které jsem zatím pouze ignoroval, ale teď bohužel přistoupim ke kroku, který se nebude líbit VIP hráčům, a to je zrušení portů na rezidenci. Jako náhrada pro VIP je znovu obnovena možnost vytvořit si 3x /home porty a budou zase zavedeny některé univerzální lokace pomocí příkazu /warp.

Problém se navíc objevil v dalších funkcích, které bránili spuštění server. Funkce na počítání smrtí a upravené hlášky, která bohužel musela být odstraněna, čímž bohužel zmizely statistiky smrtí.
A poté funkce, která pouštěla hráče na server,... což byl trošku problém pro mě, protože jsem musel 'narychlo' hledat alternativu a to zabralo celkem dost času. Teď je tady funkce, která by měla teoreticky fungovat úplně stejně, ale moc jsem ji nevyzkoušel, tak doufám, že se na serveru nezačnou objevovat nějaký nezvaní hosti.

Doufám, že se takovéhle problémy budou objevovat jen zřídka,.... tohle byla celkem náhoda, že jsem si toho všimnul tak rychle.
0

#2 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 01 September 2013 - 06:13 PM

Ahaaa :D
A my si mysleli že jsi to portování na rezideni schválně vypnul.

Warpy by byly dobrý, nebo aspoň portály na světové strany jak tomu bylo na minulém světě.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist