Mystiq.org - forum: Současné Nastavení - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Současné Nastavení

#1 User is offline   Angeelik 

  • Group: VIP
  • Posts: 138
  • Joined: 10-April 11

Posted 04 August 2013 - 08:40 AM

Vzhledem k tomu, že se v současné době objevuje čím dál tím více negativních ohlasů ohledně nastavení serveru, rád bych Vás poprosil, aby jste své ohlasy psali sem.
Věřím že pokud bude majoritní část populace serveru nespokojena s nastavením serveru, něco se s tím udělá :)

Konkrétně Vás prosím, aby jste vypsali body, které vám nejvíce vadí, případně co by vás přitáhlo ke hraní na serveru víc (lepší dropy, random nastavení).
0

#2 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 04 August 2013 - 09:05 AM

Možná by to chtělo přestat si jenom stěžovat a začít něco pořádnýho dělat.
Zdá se mi že jsou hráči příliš rozmazlený z jiných serverů, kam jenom příjdete a hned na začátku dostanate tunu věcí a dál už nemusíte dělat skoro nic.
Je to jenom můj názor, ale aspoň teď s tím novým nastavením využívám věcí, které samotná hra nabízí a které jsem dříve i házel do lávy jako zbytečnosti a nebo jsem je vůbec necraftil, například zlatý jablka a o zlepšení se ve vaření letkvarů ani nemluvě.

A co se týká nováčků, tak každému, který ke mě náhodou zavítá, nabízím pro začátek brnko, jidlo a další věci, které mu pomůžou přežít než si udělá dům a nakope dostatek surovin.
Navíc díky hlasování o dni a noci není prakticky problém aby byl pořád jenom den, kvůli masakru v noci. Někdo může být celou noc v díře a jiní zas celou noc kopou poblíž torche aby měli další den už dům, nezáleží na nastavení serveru, ale na typu a hráče a jeho reflexech.

This post has been edited by mareonCz: 04 August 2013 - 09:15 AM

0

#3 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 04 August 2013 - 10:40 AM

S tim co napsal mareon můžu jenom souhlasit, je to o hráči ne o serveru, mě osobně tohle baví víc.. sice se častěji naštvu u tý hry, že sem zase bez srdíček nebo tak... ale celkově to tu hru dělá těžší a já osobně sem za to rád....
Jediné co já můžu říct je, že by se hodilo zapracovat na stránkách.. dám tam základní info o doplňování srdíček atd.... ale co se týče samotného serveru, je bezchybný! :)
0

#4 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 04 August 2013 - 12:15 PM

Tak já taky přidám pár řádků o tom, co si myslim.

Současné nastavení je určitě zábavnější pro pravidelné hraní Minecraftu. Je to jednoduše něco nového, nová výzva, která zpestří hru a nutí hráče se víc na ní soustředit. Ale jako hráč FPS stříleček jsem původně začal hrát Minecraft proto, abych si odpočinul od soutěživosti v multiplayer hrách. Abych si prostě něco zahrál, ale nemusel se moc soustředit a u hry spíš odpočíval. Nové nastavení tak trochu tenhle relax kazí....

Server každopádně potřebuje ještě nějaký čas než se 'zajede', než budem dělat nějaké větší změny. Na nové nastavení je třeby si zvyknout a pak teprve soudit. Vemu jako příklad, kdy jsem poprvé dostal do ruky strategii Anno 2070 a bych jsem z ní celkem zklamaný, protože to byla velká změna od původní série Anno, která mě bavila. Ale jednoho večera jsem dal hře šanci a postupně jsem si 'zvykl' na jiný způsob hraní a ještě dneska se dokážu na několik hodin zaseknout u kolonizování ostrovů a oceánů v roce 2070...
0

#5 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 04 August 2013 - 02:15 PM

Já jsem na druhou stranu byl zase rad, ze mohu stavet s VIP uctem rychleji nez s obycejnym..

1) Stavel jsem vice velkych staveb, vzdycky byly od sebe tak 2000 bloku.. Moznost mit 2x home na ruznych mistech to resil. Pro VIP bych cekal ze bude casovy limit o dost nizsi, treba na polovinu :)

2) Kdyz se stavi ve vyskach, obcas spadnu a zabiju se, protoze mi selze "Shift" :D. A cedulky [lift up][lift down] tudiz pro me byly naprosto nezbytne, jinak bych musel mit vsude tunu leseni.

Prakticky jsou to prkotiny, ale pri staveni to proste usetri ve vysledku v prubehu stavby desitky hodin (a ja zrovna moc casu na hrani v posledni dobe nemam) ne li vice, ktery bych mohl stravit cistou stavbou, misto cestovani nekde, nebo staveni leseni, lozeni po schodech, atd.. Jsou to prakticky jediny body ke kerym mam vytky.

Ze se mi nebudou dobijet srdicka, bude tma casteji, prijdu o nejaky expy nebo co po smrti, nezajem, chci stavet a jen stavet :)
0

#6 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 04 August 2013 - 02:29 PM

View PostBubaak, on 04 August 2013 - 02:15 PM, said:

Já jsem na druhou stranu byl zase rad, ze mohu stavet s VIP uctem rychleji nez s obycejnym..

1) Stavel jsem vice velkych staveb, vzdycky byly od sebe tak 2000 bloku.. Moznost mit 2x home na ruznych mistech to resil. Pro VIP bych cekal ze bude casovy limit o dost nizsi, treba na polovinu :)

2) Kdyz se stavi ve vyskach, obcas spadnu a zabiju se, protoze mi selze "Shift" :D. A cedulky [lift up][lift down] tudiz pro me byly naprosto nezbytne, jinak bych musel mit vsude tunu leseni.

Prakticky jsou to prkotiny, ale pri staveni to proste usetri ve vysledku v prubehu stavby desitky hodin (a ja zrovna moc casu na hrani v posledni dobe nemam) ne li vice, ktery bych mohl stravit cistou stavbou, misto cestovani nekde, nebo staveni leseni, lozeni po schodech, atd.. Jsou to prakticky jediny body ke kerym mam vytky.

Ze prijdu o nejaky expy nebo co, nezajem, chci stavet :)



Cedulky na výtahy fungují normálně, jen je třeba požádat admina nebo moderátora, aby ti ho vytvořil. Souhlasím, že když je povolený bridge, gate a door, tak by mohlo být povoleno i vytváření výtahů, aspoň pro VIP.
0

#7 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 04 August 2013 - 02:47 PM

View PostmareonCz, on 04 August 2013 - 02:29 PM, said:

Cedulky na výtahy fungují normálně, jen je třeba požádat admina nebo moderátora, aby ti ho vytvořil. Souhlasím, že když je povolený bridge, gate a door, tak by mohlo být povoleno i vytváření výtahů, aspoň pro VIP.


No prave, vzhledem k tomu ze to muze delat moderator, nevidim duvod zakazani.. Tohle jen bude otravovat moderatory, a stejne bude moct mit vytah kdokoli si o nej rekne :)
0

#8 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 04 August 2013 - 06:04 PM

Souhlasím s Bubakem, ale jen v 1. bodě. Já jsem si před rokem pořizoval VIP jen kvůli tomu, abych nemusel čekat 10 minut na port a tak nějak jsem čekal, ze to bude i teď, ale když vidím těch 40 minut...
0

#9 User is offline   nowys 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 15-March 12

Posted 10 August 2013 - 12:29 AM

No uz si pomalinku zvykam :/ ALE,co bych kazdopadne uvital tak je nastaveni portalu do netheru,aby se zapamatovalo kterym portalem jsem do netheru vlezl a vylezl,tak abych se vzdy objevil na tech stejnych
0

#10 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 13 August 2013 - 12:04 AM

AntiCheat bude chtít ještě trochu poladit, vůbec se kvůli němu nedaj používat piston výtahy a zdá se, že omezuje i rychlost koní. Nemluvě o těch zásekách při craftění a mizejících/znovuobjevujících se věcech v inventáři.
0

#11 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 13 August 2013 - 12:22 AM

Mě by zajímalo jak je to teď s The End světem.
Obnovuje se občas a nebo už ne?
0

#12 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 13 August 2013 - 09:43 AM

View PostEnglor, on 13 August 2013 - 12:04 AM, said:

... nedaj používat piston výtahy a zdá se, že omezuje i rychlost koní. Nemluvě o těch zásekách při craftění a mizejících/znovuobjevujících se věcech v inventáři...

- Tak ten tvůj výtah jsem snad teď poladil,..... třeba vyzkoušet.
- Rychlost koní není problém anti-cheatu, ale multiplayer serveru... koně lagujou i na čistym vanilla serveru,.... asi to ještě neni tak úplně poladěný. Zkusim se ale podívat po nějaký záplatě, třeba už někdo něco vymyslel.
- A o mizení(lagování?) věcí v inventáři slyšim prvně,.... ze začátku byl problém s anti-cheatem ale to jsem už opravil(tak tejden zpátky), tady potřebuju víc info kdy se tak děje a co přesně se děje....

View PostmareonCz, on 13 August 2013 - 12:22 AM, said:

Mě by zajímalo jak je to teď s The End světem....

Tady se omlouvám, sem guma,.... stala se nějaká chyba, páč ta funkce na serveru nebyla,.... jestli sem ji zapoměl nahrát, nebo se nějak smazala,.... netušim,... každopádně teď jsem to nahodil a End by se měl obnovit vždycky s restartem serveru,... a navíc 12 hodin po zabití draka. Takže se teoreticky dá drak zabít 2x denně.
0

#13 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 13 August 2013 - 10:00 AM

K těm itemům - např. chci vycraftit sticky, naházim dřevo do crafting okýnka, shift click (vycraftit vše), sticky se objeví v batohu. Za půl vteřiny jich půlka zmizí a dřevo se objeví znova v okýnku. Když chci dřevo vyhodit ven, tak zmizí a sticky se znova objeví v inventáři. Počet nakonec sedí, nic úplně nezmizí, ale je to otravný. Nestává se to vždycky, ale tak ve 30% případů.

edit: zdá se, že výtah už funguje
0

#14 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 13 August 2013 - 11:39 AM

View PostEnglor, on 13 August 2013 - 10:00 AM, said:

K těm itemům - např. chci vycraftit sticky, naházim dřevo do crafting okýnka, shift click (vycraftit vše), sticky se objeví v batohu. Za půl vteřiny jich půlka zmizí a dřevo se objeví znova v okýnku. Když chci dřevo vyhodit ven, tak zmizí a sticky se znova objeví v inventáři. Počet nakonec sedí, nic úplně nezmizí, ale je to otravný. Nestává se to vždycky, ale tak ve 30% případů.

edit: zdá se, že výtah už funguje




To co tu popisuješ se mi občas taky stane, ale u mě je to kvůli pomalýmu internetu, že mám velkou odezvu a klikám moc rychle.
0

#15 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 13 August 2013 - 11:39 AM

View PostAsura, on 13 August 2013 - 09:43 AM, said:

- Tak ten tvůj výtah jsem snad teď poladil,..... třeba vyzkoušet.
- Rychlost koní není problém anti-cheatu, ale multiplayer serveru... koně lagujou i na čistym vanilla serveru,.... asi to ještě neni tak úplně poladěný. Zkusim se ale podívat po nějaký záplatě, třeba už někdo něco vymyslel.
- A o mizení(lagování?) věcí v inventáři slyšim prvně,.... ze začátku byl problém s anti-cheatem ale to jsem už opravil(tak tejden zpátky), tady potřebuju víc info kdy se tak děje a co přesně se děje....


Tady se omlouvám, sem guma,.... stala se nějaká chyba, páč ta funkce na serveru nebyla,.... jestli sem ji zapoměl nahrát, nebo se nějak smazala,.... netušim,... každopádně teď jsem to nahodil a End by se měl obnovit vždycky s restartem serveru,... a navíc 12 hodin po zabití draka. Takže se teoreticky dá drak zabít 2x denně.


super, díky. :rolleyes:
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist