Mystiq.org - forum: 1. závody ve skoku z výšky :) - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1. závody ve skoku z výšky :)

#1 User is offline   Izmaill 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 09-July 13

Posted 09 July 2013 - 08:10 PM

Ahoj, rozhodli jseme se, že Vám to čekání a přesouvání skladů kvůli verzi 1.6. zpříjemníme :)

Společně s mareonemCZ jsme se rozhodli uspořádat takové malé závody, jejíchž účelem je skok z výšky y:245 do 5 předem vytipovaných lokalit, ve kterých bude (samozřejmě) voda, aby se Vám nic nestalo. Celkově bude mít každý účastník na každém "levelu" možnost 2 skoků(u těžkých levelů i 3), z níchž se budou 2 počítat do soutěže - každý úspěšný skok za 1 bod, pokud se povedou oba 2, získáte dohromady 3 body. Celkově můžete získat až 15 bodů, ale pochybuji, že se to někomu povede :)

Kdy? Čtvrtek 11.7.2013 okolo 20. hodiny
Kde? Izmaillovo bydliště, problém je ten, že bydlím na souřadnicích -2600 -2600, ale to není problém díky mauríkovi, který Vás může dle potřeby na místo portnout, ale procházka od spawnu taky není špatná :D
Výhra:Hlavní cena zatím blíže nespecifikovaný počet dia bloků + dobrovolné dary, pokud máte něco navíc a chcete to věnovat do soutěže (třeba ench. table, které mate z Templu)

Jako taková třešnička na dortů na konci můžete sledovat, jak si to ve skocích rozdám já s maeronem, když jsme testovali dopadliště, bylo to se smrtmi hodně špatné :)

Je ZAKÁZÁNO používat elíky na speed, to bude nemilosrdně trestáno vyloučením ze soutěže

Doufám, že se dostavíte v hojném počtu, taky doufám, že to nebude adminy smazáno a třeba z toho může být po update na verzi 1.6. taková tradice, která by se konala např. jednou do měsíce :)

(Jo a taky doneste nějaké předměty jako dobrovolný příspěvek, který bude rozdělen mezi výherce :)

This post has been edited by Izmaill: 09 July 2013 - 09:53 PM

1

#2 User is offline   Izmaill 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 09-July 13

Posted 13 July 2013 - 12:05 PM

Takže soutěž úspěšně proběhla, účastníci můžou potvrdit, že zábava urcitě byla :)
Účastnili se Englor, Lentilka a Faboor - jako vítěz vyšla z tohoto klání Lentilka, a byla mu předána docela hodnotná cena :)
Pak jsme si to rozdali já s mareonem, který se ale vybilů obvykle na pastích, takže z tohoto klání jsem vzešel vítězně já :)
Děkuji zúčastněným za účast a těším se na další klání po update na verzi 1.6 :)
1

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist