Mystiq.org - forum: AOE2 HD - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

AOE2 HD

#1 User is offline   vecernicek 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 18-April 11

Posted 05 April 2013 - 10:51 AM

Ahoj, psal jsem už do shoutu ale hned to zapadlo,
sháním další 2 lidi na společný nákup hry Age of Empires 2 HD . Jde o vylepšené původní AoE2 (včetně datadisku conquerors) takže jde bez potíží používat na nových systémech a má podporu pro větší rozlišení.
K sehnání je zatím pouze přes Steam (a tak to nejspíš i zůstane). I kdyby se to nějakým zázrakem dostalo do běžných obchodů, cena bude zaručeně větší nebo rovna 500Kč. Díky slevě na steamu a hromadnému nákupu se dá cena smrsknout podstatně níž - konkrétně lze v tuto chvíli koupit balíček 4 her za 56,99€ což v přepočtu znamená necelých 1500 korun. Pokud se ta částka rozpočítá mezi jednotlivé lidi, vychází to na 375 korun na jednotlivce. A to už je celkem slušná sleva že?

Pokud máte skutečný zájem, dejte mi prosím vědět sem do topicu. Pokud se dva zájemci najdou (nebo jeden zájemce o dvě hry) tak se pak domluvíme v PM.
0

#2 User is offline   killermannvs 

  • Armory & Launcher
  • Group: Developer
  • Posts: 201
  • Joined: 28-December 10

Posted 05 April 2013 - 02:55 PM

Sice to vychazi asi jen o 50 kc levneji, nez solo licence, ale lepsi nez dratem do oka....

Takze se hlasim!
0

#3 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 06 April 2013 - 02:22 AM

no já jsem si "pořídil" verzi od Reloaded a za ušetřený peníze nakoupil Heroes 3 complete, Zaklínače, Falouta 3 a Gothic Trilogy :)... nepřijde mi od vydavatele slušný chtít za nový kabátek 500kč
1

#4 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 06 April 2013 - 08:24 AM

Asi tak, buď toho bylo ve videu viděti příliš málo, anebo tam toho opravdu příliš málo je. Přiznávám, že nevím, jak bych na Vistě rozjel AoE2, nicméně když už mi na to jede vesměs bez problémů Knights & Merchants, případně Anno 1602, tak bych ani zde neviděl zásadní problém. Takže za tohle platit by se mi asi prostě nechtělo. To už bych spíš viděl jako rozumnější, kdyby si autoři nechali platit za remake původního Half life - Black Mesa Source, což by se bez nadsázky dalo přirovnat k plnohodnotné hře.
(cena za HL2 dnes už asi příliš závratmá menbude)
0

#5 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 06 April 2013 - 09:19 AM

Quote

Knights & Merchants


To je klasika ... pamatuju si jak jsem dokola hrál poslední misi kampaně, protože mě strašně bavila.

P.S. - a ten dabing byl skvělej :) "Zaútočit!" ... "Vlevoooo v bok!"
0

#6 User is offline   vecernicek 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 18-April 11

Posted 06 April 2013 - 09:30 AM

tak samozřejmě vždy je možnost to ukrást nebo počkat rok než to na steamu zlevní na 5€. Jelikož má ale můj bráška narozeniny a vím že AOE byla jedna z mála her který ho bavily tak jsem mu chtěl udělat radost. No.. kradeným CDčkem bych mu asi radost neudělal žejo? A protože jsme s ním AOE hráli doposud vždy ne zcela legálně, tak mi přijde férový (teď když už na to mám) tu hru prostě koupit. 375 korun není zas tak moc (i když je to víc než kolik jsem dal za kompletní sérii GTA... :( )
pořád teda hledám ještě jednoho zájemce ... (pokud zájemci nejste, je to samozřejmě zbytečný sem psát, akorát potvrzujete že měl martinus s naší komunitou tak trochu pravdu)
0

#7 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 April 2013 - 03:03 PM

Možna pravdu měl ale pořad to byla lepší komunita jak ta jeho xD moderátoři mužou muj naprosto nic neříkající příspěvek smazat...
2

#8 User is offline   killermannvs 

  • Armory & Launcher
  • Group: Developer
  • Posts: 201
  • Joined: 28-December 10

Posted 11 April 2013 - 11:15 AM

Jak to teda vypada? Budes to kupovat?
0

#9 User is offline   vecernicek 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 18-April 11

Posted 12 April 2013 - 05:41 AM

Ahojda, zatím to právě nevypadá :( nikdo další nechce a nemám zrovna nadbytek financí abych to kupoval "jen tak" s tím že to někdy v budoucnu prodám :(
0

#10 User is offline   vecernicek 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 18-April 11

Posted 14 July 2013 - 09:29 AM

steam summer sales.. co na to říct? 4-pack za 30€...

Koupil jsem to teda z vlastního a mám teda dvě volné licence. každou za 28,5/4 = 7,125€ = 185kč
Pokud má kdokoliv zájem, čím dřív se ozvete, tím lépe pro vás :)
0

#11 User is offline   Harsh 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 141
  • Joined: 28-October 12

Posted 14 July 2013 - 01:13 PM

Máš je ještě volné ?
0

#12 User is offline   vecernicek 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 18-April 11

Posted 14 July 2013 - 01:22 PM

jojo. rano jsem to koupil a zatim jsi prvni kdo se ozval.
0

#13 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 14 July 2013 - 04:45 PM

Hele 185 pro mě taky nebude takovej problém ... asi bych o jednu měl zájem, ať si trochu zavzpomínám na dětství :)
0

#14 User is offline   vecernicek 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 18-April 11

Posted 14 July 2013 - 06:38 PM

no dobrá chlapci. Teď teda jak se domluvíme? Osobně bych nejradši převod na účet nebo hotovost v brně. Pokud by to jinak nešlo, tak bych překousl i paypal, ale moc nadšenej bych z toho nebyl. Takže dál prosím raději v PM - steam acc (nebo email kam poslat steamovou licenci) a preferovaný způsob platby.
0

#15 User is offline   vecernicek 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 18-April 11

Posted 16 July 2013 - 11:03 AM

Wiranri už nějaký ten den spokojeně hraje, jeden kousek je stále volnej.
0

#16 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 16 July 2013 - 10:48 PM

Pak sem Vecerniku napiš komu jsi udal ten poslední kus ... když už se to dá hrát online, ať vim s kym můžu.

Jde třeba přes hamachi hrát s kámošem co nemá originálku? Vadit by to nemělo ne?
0

#17 User is offline   vecernicek 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 18-April 11

Posted 24 July 2013 - 07:31 AM

Hamachi není třeba - multiplayer se už nejezdí přímo přes lan jako dřív ale jde to přímo přes net.
Poslední kus zatím stále volný. Zájem sice projevil další človíček ale od 18. se neozval...
edit: aha, tak se právě probral :)

edit2: stále volné...

hotovo :) díky všem za spolupráci
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist