Mystiq.org - forum: 1.5.x - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1.5.x Server

#41 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 21 April 2013 - 06:15 PM

Tak sem zkoušel najít nějaký ty nový světy kdyby náhodou se měl generovat novej a tady sem jich pár připravil i s ukázkou. Akorát je to pouze přes ten AMIDST, ale střed sem tam vyznačil kolečkem a v prním obrázku je i ukázan jak vypadá houbovej ostrov :)

Tady to máte:

1. 962971831
2. -1016750578
3. 761642756
4. 761717231
5. 1865824356
6. -690942649

Kdyby něco vyhovovalo není problém udělat tu lepší mapku :).

Smouk

A jinak mně osobně se líbí ten prvý :D

This post has been edited by Smoukjack: 22 April 2013 - 06:15 PM

0

#42 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 21 April 2013 - 10:22 PM

View PostSmoukjack, on 21 April 2013 - 06:15 PM, said:

Tak sem zkoušel najít nějaký ty nový světy kdyby náhodou se měl generovat novej a tady sem jich pár připravil i s ukázkou. Akorát je to pouze přes ten AMIDST, ale střed sem tam vyznačil kolečkem a v prním obrázku je i ukázan jak vypadá houbovej ostrov :)

Tady to máte:

1. 962971831
2. -1016750578
3. 761642756
4. 761717231
5. 1865824356
6. -690942649

Kdyby něco vyhovovalo není problém udělat tu lepší mapku :).

Smouk

A jinak mně osobně se líbí ten prvý :D


Mě se to nezobrazí :P
Ale k věci.. problém bude ten že v 1.6 by měl být nový biom :/ :D
0

#43 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 22 April 2013 - 11:19 AM

Sry :D špatně sem tam naházel ty odkazy tak sem to reupnul a už by to mělo jet. A jinak to rozložení pevniny atd. by mělo myslím zůstat stejný akorát některý ty biomy to vymění za ty nový a jestli ne, tak se pak kouknu po jinejch až bude 1.6.
0

#44 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 April 2013 - 12:53 PM

Nejsou tam vidět rozsahy,.... já bych byl rád, kdyby svět zase nebyl větší jak 3000 bloků od středu jako je teď.....
0

#45 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 22 April 2013 - 05:22 PM

ok ok :D du na to hned to tam dokreslím :D


EDIT: Mělo by to bejt všecko označený :)

This post has been edited by Smoukjack: 22 April 2013 - 06:16 PM

0

#46 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 10 June 2013 - 09:52 PM

Co takhle přidat nějakej novej content pomocí modů, nevim jak vás, ale mě už vanilla moc nebaví a 1.6 update nepřinese skoro nic novýho.

Např.:
Bimes O Plenty
Twilight Forest
nebo cokoliv z Feed the Beast
v alfě je taky Aether 2

Teď už to neni jako za starejch časů, že na craftbukkit nešly nainstalovat žádný mody, teď už jich 95% kompatibilních (přes MCPC+) a ty co nejsou, tak je na stránce http://www.mcportcentral.co.za/ portujou.
0

#47 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 11 June 2013 - 02:47 PM

Já osobně bych sem rád přidal FTB, ale to Asura nechce.. :(
0

#48 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 11 June 2013 - 06:20 PM

Taky se musím přiznat, že sem minulej tejden přešel na Tekkit a je to fakt paráda, ale sem se vždycky rád vrátím, ale zase to pomyšlení FTB či Tekkit server pod vedením Asury by nemusel bejt vůbec špatnej protože na gamenoobu to je samej zloděj a admini s moderátorama sou (slušně řečeno) k ničemu a maximální postih za krádež při přistihnutí je 1 denní ban + VIP maj protekci takže ten server nedoporučuju.
0

#49 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 11 June 2013 - 09:18 PM

View PostSmoukjack, on 11 June 2013 - 06:20 PM, said:

Taky se musím přiznat, že sem minulej tejden přešel na Tekkit a je to fakt paráda, ale sem se vždycky rád vrátím, ale zase to pomyšlení FTB či Tekkit server pod vedením Asury by nemusel bejt vůbec špatnej protože na gamenoobu to je samej zloděj a admini s moderátorama sou (slušně řečeno) k ničemu a maximální postih za krádež při přistihnutí je 1 denní ban + VIP maj protekci takže ten server nedoporučuju.


Souhlasím co se týče Asuri... moderátory máme taky schopné..
Můj názor na to je takový, že Mystiq by klidně mohl fungovat s FTB(Tekkit) na hodně vysoký úrovni... a hlavně by se po změně stránek změnila i samotná hra.. ale každý na to má jiný názor

PS: Docela by mě zajímalo jak by dopadlo hlasování :D
0

#50 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 12 June 2013 - 09:41 AM

Tak,... teoreticky můžeme rozjet cokoli,... jediný věci, který se bojim, že s nějakym tim módem nebude dobře fungovat ten log-akcí (plugin proti grieferům, atd.),...
je pravda že o těch módech moc nevim, ale mám pocit, že jsem někde viděl různý automatické mechanismy na těžbu,... a pokud by tím mechanismem někdo začal rozebírat něčí domeček, tak by se to asi nedalo jednoduše dohledat kdo to udělal.....
Nebo třeba jak by se chovalo obnovování lokací ze zálohy,... jak by WorldEdit reagoval na nový bloky,.... to všechno by se muselo vyzkoušet,....
0

#51 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 12 June 2013 - 11:38 AM

V těch modech, co jsem konkrétně postoval, nejsou žádný tyhle automaty, přidáváj jenom nový biomy, další realm (další svět, jako třeba nether) a pár itemů a receptů. Jinak některý mody z FTB tyhle věci maj no (např. industrial craft, buildcraft), ale snad by se něco vygooglilo. Zatim jsem to myslel tak, že bychom jenom přidali nějaký nový oblasti a bloky na stavění, ale jestli se chcem pouštět i do techniky, tak jsem určitě pro.

Před chvilkou jsem (snad) dodělal poslední zkoušku, tak zkusim u sebe rozjet nějakej modlej server a uvidím, jak to pošlape.

edit:
zatím jsem vygooglil že:
world edit funguje na bukkitu a mody zase na forge, takže se to musí nějak spojit,
tj, třeba přes MCPC, jak už jsem postoval - integruje craftbukkit do forge,
nebo jsme viděl, že někdo dělá přímo BukkitForge
vypadá to trošku divoce, ale určitě to neni nereálný

V praxi by to znamenalo, že na nový updaty bychom přecházeli ještě pozdějc, než teď, protože nejdřív musí vyjít bukkit a pak museji updatnout tuhle bukkit/forge modifikaci, +update modu, kterej bychom tu měli.
0

#52 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 12 June 2013 - 12:36 PM

Co se týče našeho serveru, tak bych řekl že je asi nejmíň problémový co znám... díky tomu že je tu WL.. a lidi jsou tu normální tak si myslim že by jsme se obešli bez rozebírání domečků... teď se to ukáže jednou za měsíc? za 2?

Já osobně bych rád přešel na FTB... a klidně bych omezil i přestup na 1.6.... představa že tu máme FTB je luxusní... a myslim že jí uvítá velká část hráčů... přeci jen 2 roky je tu Vanila a to samé.. s FTB by jsme určitě viděli rozkvět světa mnohem líp :) Na serveru je plno šikovných lidí... někteří jsou fakt machři... (Bubaak a jeho hrad) a co teprve když se tu začne se strojama, jak asi stavby budou pokračovat :)

Ve výsledku FTB přinese mnóóóhem víc novinek než 1.6... :)
0

#53 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 15 June 2013 - 04:53 PM

Tak jsem se v tom trochu pohrabal a zjistil jsem že FtB používá převážně vlastní upravený vanilla server a že pluginy z Bukkitu tam ve většině případech nejdou(existuje několik vyjímek, jako WorldEdit). To by znamenalo, že všechno co teď máme by jednoduchým způsobem asi nešlo přesunout, žádné funkce proti grieferům (zámky, rezidence, log, zálohy)... i whitelist bych musel udělat nový a pravděpodobně ho pak musel upravovat ručně,...

Pokud někdo vyšťourá způsob jak dostat FtB na bukkit, tak sem s tim,... ale asi bych se raději pokusil dostat nějaké nové funkce do bukkitu samotného.....
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist