Mystiq.org - forum: Hearthstone: Heroes of Warcraft - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Hearthstone: Heroes of Warcraft Nová F2P hra od Blizzu...

#1 User is offline   cecilek 

  • Group: VIP
  • Posts: 100
  • Joined: 09-April 10

Posted 25 March 2013 - 10:33 PM

Zatím se tu o téhle věci nejspíš nikdo nezmínil, tak jsem se rozhodl založit topic. Přecejen je to hra od Blizzardu a týkající se Warcraftu, tak proč ne. :)

Jak možná někteří vědí, v pátek představil Blizzard na PAX East novou hru, a to Hearthstone: Heroes of Warcraft.




Jedná se svým způsobem o digitální provedení WoW TCG, což je karetní hra, z čehož vyplývá že celý Hearthstone se točí kolem sbírání karet a soubojích s protivníkem. Hra bude postavena na free-to-play modelu - karty bude možno získat jak hraním, tak pomocí reálných peněz.
V létě by měla proběhnout beta, samotná hra má vyjít ještě tento rok (do bety se lze zaregistrovat na http://eu.battle.net/hearthstone/en/).

  • Hearthstone: Heroes of Warcraft je free to play hra, ve které budou hráči sbírat herní karty.
  • Do beta testování se můžete přihlásit ve svém Batte.net account managemenetu.
  • Beta začne v létě – plná hra bude ještě tento rok.
  • Hra je určena pro PC, MAC a iPad.
  • Hra má být jednoduchá, ale zároveň zábavná pro všechny.
  • Hrací deska bude v 3D provedení a bude na ní mnoho efektů.
  • Při startu má být něco kolem 300 karet.
  • Karty se mohou vyhrát při hraní či koupit 5 karet za $1.
  • Karty se rozdělují do dvou skupin – Basic a Expert, přičemž Expert se rozděluje do dalších podskupin Common, Rare, Epic a Legendary.
  • Karty, které nebudete, chtít se mohou disenchantovat a tvořit z nich nové karty.
  • Ve hře bude pomocník, který může pomoct se stavěním herní plochy.
  • Hry 1 vs. 1 budou využívat Battle.net matchmaking.
  • Hráči mohou získat každý týden medaile.
  • Dá se hrát i proti umělé inteligenci na různé obtížnosti.


Jak hra probíhá:



Vypadá to celkem zajímavě a svoje fanoušky si to už našlo, není to nic velkýho ale konečně Blizzard přišel po dlouhé době s něčím novým... B) Do bety jsem přihlášenej tak jsem zvědav co z toho bude.
2

#2 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 25 March 2013 - 11:31 PM

PROČ JE KURVA DOPRDELE JAINA V BOOBS AND BUTT PÓZE?

...ahem. Jinak je to fajn trailer. Because trpasličí přízvuk.

Nicméně se účastnit nebudu, leda by mi někdo řekl jakou mám bezpečnostní otázku na účtu :D. Minimálně zvukové efekty se mi líbí.
0

#3 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 25 March 2013 - 11:44 PM

ojoooo, tohle ja muzu :) po dlouhe dobe nejaka hra, ktera se mi libi na prvni pohled :) marne jsem shanel starou hru s pokemon kartama, co jsem hral jeste na prvnim kompu :D tohle mi to muze vynahradit :D
0

#4 User is offline   Russell 

  • Group: VIP
  • Posts: 194
  • Joined: 04-July 08

Posted 26 March 2013 - 07:32 AM

View PostMufinqua, on 25 March 2013 - 11:44 PM, said:

ojoooo, tohle ja muzu :) po dlouhe dobe nejaka hra, ktera se mi libi na prvni pohled :) marne jsem shanel starou hru s pokemon kartama, co jsem hral jeste na prvnim kompu :D tohle mi to muze vynahradit :D

No, někde mám originální CD, ale jsou tam jen kamenní a vodní... kdybys chtěl, třeba by se našlo :-D
0

#5 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 26 March 2013 - 03:06 PM

Magic the Gathering to stejně nepřekoná. To si radši na emulátoru zahraju pokémony než tohle :D

P.S. - abych nebyl negativní bez nějaké objektivní kritiky - na TGC hru je tam až moc efektů okolo.
0

#6 User is offline   Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 26 March 2013 - 04:09 PM

Včera som tiež na toto narazil a not bad :)
0

#7 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 March 2013 - 04:16 PM

View Postcecilek, on 25 March 2013 - 10:33 PM, said:

B) Do bety jsem přihlášenej tak jsem zvědav co z toho bude.



zaručene, nič http://community.mystiq.org/public/style_emoticons/default/cool.gif


0

#8 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 16 October 2013 - 01:53 AM

Hrát se to dá, ale na karetní hry to nemá už z toho důvodu, že je to přes internet a chybí osobní kontakt. Navíc nejde ani chatovat se spoluhráčem, pokud ho nemáš ve friends na battle.netu a nevyzveš ho na duel.
Hra je (jako každá blizzardská hra v poslední době) napojená na battle.net, ale na to už si asi všichni zvykli. :)
Jinak neni to Trading Card Game, ale Collectible Card Game, takže karty nejdou vyměňovat, ale jdou "disenchantovat" na dusty, za který si pak karty můžeš vyrobit. Legendárka stojí cca 1600 dustů, normální karta asi 300. Pozitivní je, že legendárky neovlivňujou tolik hru ve prospěch majitele, jako u většiny jiných karetních her. Třeba Gelbin Mekkatorque (hlavní boss v Gnomeregan) při vyložení na stůl vyloží i jeden svůj vynález. Mezi jeho vynálezy patří dělo, které mění náhodně miniony v 0/1 slepice. No častokrát se mi stalo, že se to obrátilo proti nepříteli.
;)
Jinak hex na 9/9 Alexstraszu nebo Mind Control na Yseru jsou parádní a vyvolali spousty flame na blizz fórech. :)
0

#9 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 16 October 2013 - 12:00 PM

View PostFlynn, on 16 October 2013 - 01:53 AM, said:

Třeba Gelbin Mekkatorque (hlavní boss v Gnomeregan)

*cough* To je šéf gnómů :P. Boss z Gnomereganu je Mekgineer Thermaplugg. *cough*
0

#10 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 16 October 2013 - 12:15 PM

View PostXaverius, on 16 October 2013 - 12:00 PM, said:

*cough* To je šéf gnómů :P. Boss z Gnomereganu je Mekgineer Thermaplugg. *cough*


Shit :)) Ale Gnomové zabrali gnomeregan. :P
0

#11 User is offline   Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 16 October 2013 - 03:34 PM

Bacha na Jaraxxusa, snaď viac OP karta v hre ani nemôže byť, jo btw konečne som sa dopracoval ku keyu cez niekoľko 100 hodín sledovania streamov muhaha, keď ťak Razzor#2247 kto chce
0

#12 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 16 October 2013 - 05:47 PM

Na Jaraxxuse jsem se ještě nedostal, podle mě je nejvíc op karta mind cotrol a priesti jsou strašný svině. :D S mágem mám 2x pyroblasty za 10 a freeze + icelance za 5, což s malygosem dá těch 30. :D Akorát mi vždycky někdo mind controllne toho malygose.
0

#13 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 16 October 2013 - 09:16 PM

hm, a kde se to da stahnout? jsem to chtel pred nejakym tim mesicem zkusit a nikde jsem nenasel link na stazeni. akorat nejaky beta-signup ale tim se mi stahl jen nejaky blizzardi manazer a v tom to stejne nebylo.
0

#14 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 16 October 2013 - 10:06 PM

Ono to zatim je jen beta. Taky se to dost buguje a disconnectí. I když blizz řekl, že už nebude reset na release. :D
0

#15 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 16 October 2013 - 10:35 PM

no dobře, tak kde se ta beta dá stáhnout? nebo co pro to musím splnit abych ji dostal? ... (nejsi ty politik? odpovědět k tématu ale na něco uplně jiného než jsem se ptal)
0

#16 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 16 October 2013 - 10:45 PM

Ne, ale býval jsem GMko. ;)
Musíš si založit battle.net account a přihlásit se do bety a kontrolovat email. To je jediný, co můžeš udělat. ;) Nic jinýho asi nemá smysl. Můžeš zkusit ten beta klíč, co jsem postoval na fóru, jestli ještě neni zabranej.

This post has been edited by Flynn: 16 October 2013 - 10:47 PM

0

#17 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 16 October 2013 - 11:03 PM

najděte si na youtube Value Town ... Kripp a další 2 týpci se bavěj o hodnotě karet. Hodně zajímavý i pro člověka co tu hru nemá a jen to tak sleduje :)

Btw co jsem koukal tak jedna z nejvíc OP legendárek je Yserra (1x dream card dostaneš hned na konci svého kola a všechny možnosti z nich jsou silny).
0

#18 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 17 October 2013 - 08:28 PM

View PostWiranri, on 16 October 2013 - 11:03 PM, said:

Btw co jsem koukal tak jedna z nejvíc OP legendárek je Yserra (1x dream card dostaneš hned na konci svého kola a všechny možnosti z nich jsou silny).

Ser na schopnosti, je to damn Ysera :D.
0

#19 User is offline   Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 17 October 2013 - 09:31 PM

Nasrať skurvený Deathwing, fakt "OP" hrať so základným deckom u mága vs niekomu čo si pokúpil karty za prachy a nahádzal si do decku tie najväčšie špinavosti, grrr
0

#20 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 29 October 2013 - 11:59 AM

Tak už mi též přišel klíč...takže Manik#2785 pokud někdo chce zesměšnit :D
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist