Mystiq.org - forum: Pdf viewer - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Pdf viewer aneb čím to je, čím to je?

#1 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 16 March 2013 - 10:53 AM

Zdravím, řeším problémek s (jak už název napovídá) prohlížečem pdf souborů. Konkrétně se jedná o prohlížení pdf prostřednictvím prohlížeče. Problém je ten, že formou jakéhosi updatu se mi natáhlo do počítače cosi. Cosi, co asi mělo sloužit jako náhrada za Acrobat reader, ale jako náhrada to slouží dosti mizerně a prachbídně.
Jeden nádherný příklad za všechny - standardní prohlížeč pdf v IE, všechno je, jak má být a jak se mi to líbí, tzn přehledné, pěkné a stránky se při scrollování načítají/zobrazují okamžitě.
Attached File  ie_pdf.jpg (20.91K)
Number of downloads: 38

A naopak prohlížeč pdf ve Firefoxu (ten mrzák, co mě tak se*re). Stránka nejen, že má problémy s načtením, hlasí to errory, ale když sjedu o stránku níže, tak se dočkám pomalého načítání dalšího slidu (proč, když se mi chvilku předtím celé pdf stáhlo?), příkad zde
Attached File  firefox_pdf.jpg (24.6K)
Number of downloads: 32

Otázka - čím to je? A jak vrátit FF do původního provozuschopného stavu? Zkoušel jsem instalovat nejnovější verzi Acrobat readeru, ale bohužel neúspěch, stále ta stejná situace. Přitom v seznamu doplňků mám Acrobat reader normálně zavedený, tak kde je problém a hlavně - v čem to ten firexof teď ty pdf otevírá? A je nějaké cesty zpět? Snad jo, protože jinak by to znamenalo přeučit se zpět na IE a co by na to asi tak náctiletí PC odborníci řekli, žjo? Rady sem pls.
0

#2 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 16 March 2013 - 12:15 PM

naučit se používat Chrome :D
0

#3 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 16 March 2013 - 12:46 PM

To je poslední možnost.. ale jak tak čtu, tak oni to vývojáři udělali schválně kvůli bezpečnosti a proto to nahradili svojí verzí. Děs běs, takže počkám, jak se to vyvine a pak asi IE, ať to sesynchronizuju s počítačem v práci.
0

#4 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 16 March 2013 - 02:39 PM

IE....I...E...IIIIEEEE....e?

dafuq

neboj se byt too mainstream a sosej chrome...mel jsem firefox i operu, kvuli lagovani a padani FF jsem si stahl chrome a od te doby nic jineho nechci. Pak tu je torch, ale to je kopie chrome, jen tam jdou stahovat torrenty navic, coz se nekdy sikne, ale utorrent to vyresi.
0

#5 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 March 2013 - 03:39 PM

Firefox udělal vlastní prohlížeč, který funguje perfektně ale nepodporuje některý PDFka ještě. Takže stačí v menu
Nástroje / Možnosti / APlikace

napsat PDF a zvolit u něj používat Adobe. Dokud to neupraví na všechna PDF. Ten PDF od adobe do prohlížečů je opravdu marnej poslední dobou, nemluvně o verzích kolem desítky který měli takový díry že hodně lidem se šlo dostat do PC přes to dokonce přímo.
1

#6 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 16 March 2013 - 06:33 PM

View PostHowkey, on 16 March 2013 - 03:39 PM, said:

Nástroje / Možnosti / APlikace


Výborné :rolleyes:

Jinak každé hovno má svoje mouchy, co už. Pokud mi teď někdo nezláme počítač tímhle, tak třeba něčím úplně jiným.
0

#7 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 18 March 2013 - 08:39 PM

View PostNixxis, on 16 March 2013 - 12:15 PM, said:

naučit se používat Chrome :D

Už to umí konečně bookmarky vlevo či vpravo na monitoru?
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist