Mystiq.org - forum: Singed - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Singed The tank troll

#1 User is offline   Ymeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 476
  • Joined: 30-September 08

Posted 06 March 2013 - 08:24 PM

Elgruzzův post o Garenovi mě inspiroval a protože jsem stealer, tak udělám to samý, ale se Singedem :) Singed je asi moje nejoblíbenější postava a taky za ni nejlépe umím.

http://www.lollonline.estranky.cz/img/mid/55/singed.jpg

1) Proslov
2) +/-
3) Spelly
4) Runy + Talenty
5) Itemy


1) Proslov
Singed je strašně troll tank/dmg top lane a je vhodný téměř pro kohokoliv, protože je originální a vcelku rychle se za něj naučíte. Taky se za něj lehce otravuje, farmí creepy, lehko se uteče z jakéhokoliv ganku nebo prohraného TF a vpodstatě je takový nezabitelný.

2) +/-
Plusy
Asi nejlepší "farmář"
Velice těžko zabitelný
Dlouho trvající super ultina
Plošné, zpomalující DMG

Mínusy
Zezačátku lehko zabitelný
Zezačátku kape na manu
Zezačátku se blbě farmí
Je vcelku v pr*eli pokud nemá CD na Ghost/ultinu

3)Spelly
Pasivka - Podle mě nejlepší pasivka ze hry, za každých 10 bodů many dostane Singed 2.5 bodů HP

Q - Singedova hlavní abilita na farmení, doporučuju dát jako první spell a vymaxovat jako první, vypouští jed z lahve který se objevuje za ním a plošně DMGuje vše živé

W - AOE zpomalení, hodí na zem jed který zpomaluje to co v něm stojí a jsou zpomaleni ještě sekundu po tom co z něj výjdou. Obvykle dávám jako 3 a maxuju uplně jako poslední protože stačí rank 1

E - Přehození za sebe, vpodstatě jeho největší DMG, maxuju tak nějak zároven s Q. Hodí se když někoho pronásledujete, pozor však abyste naopak nepomohli nepřítelovi dostat se z TF

R - Super dlouho trvající ultina, kterou doporučuju používat vpodstatě furt, na ganky, na utek, na TF, na vše, všechny staty se mu zvýší a navíc ještě dostane + speed

Bonus spelly
- Na Singeda doporučuju buď Ghost + Ignite a nebo Ghost + Flash v případě že chcete být ještě více nezabitelní

4) Talenty a Runy

Talenty - jelikož jedu Singeda spíše na tanka, mám nejvíce bodů v 2 sektoru, něco málo na AP v 1 a nakonec bonus speed a mana regen ve 3

Runy - Vpodstatě mu tam můžete dát takový mix na AP/Magic Penetration/Speed

Červená - Magic penetration
Zluta - Armor
Modrá - Ability Power
Bonusovky - Speed

5) Itemy

Mám několik oblíbených buildů, základem jsou vždy 4 itemy, zbylé 2 měním podle situace pokud jedem offensivně/defensivně, zda je víc AD nebo AP atd..

Jako první si vždy koupím Mana Crystal + 2 HP potky protože to dodá potřebnou manu na farmení a zároven i nějaké extra HP. Základem je složit Rod of Ages co nejdřív, pak už s manou nebudou problémy. Poté samozřejmě troll boty Boots of Swiftness. Jako 3 staffku Rylai Crystal Scepter, dodá HP + AP a zároven Q budete zpomalovat 15% plošně - great. Poté si kupuju Guardian Armor - jak Armor tak Magic resist + oživení 1x za 5 minut, další nezabitelnost. No a pak dle situace Frozen Heart/Klobouček/Void Staff/Warmog/Abyssal Scepter

The End
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist