Mystiq.org - forum: MQ komunito sjednoťme se.. - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 15 Pages +
  • « First
  • 13
  • 14
  • 15
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

MQ komunito sjednoťme se..

#281 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 08 March 2013 - 10:06 PM

View Postnirty, on 08 March 2013 - 07:20 PM, said:

davej si bacha na to co rikas, nebo skoncis s kovovym bordelem v mistech kde ho superextra nechces mit :D



Hele bacha na mě jo? Jsem šílený fyzik, tak abych tě nějak takle nevypekl..
http://www.youtube.com/watch?v=5CLIWyKuHiQ

B)

short update:
Jenom ale zpětně nějak nechápu, co si z té věty vlastně odnést. Protože pokud mluvíme o kovovém bordelu a o jeho končení v určitých místech, tak se mi zdá, že je tu určitá kolize mezi pojmy a dojmy. Vezměme si, že má člověk bujnou fantazii a ve jménu čehosi se nechá opancéřoat něčím, čemu se možná říká piersing, čemu možná jiní neřeknou jinak, než Sodoma Gomora. No a zeptejme se sami sebe - jak? Nebo spíše kam?

Protože jaká je aktuální situace? Pokud se baba nasere a má chuť zabít chlapa na 100 způsobů, tak ho většinou nakopne do koulí, anebo se mu pokusí vlepit facku. No ale dávat si piersing na nohy, na který má člověk stejně boty? To je docela divné. Dále dávat do rukou? To je zase nepraktické, vždyť je to základní nástroj, ten nemůžeme jen tak vystrojit jako vagonový podvozek. No a tak se vlastně dostáváme k té hlavní partii, kam se tyto nesmysly obvykle lepí a to k obličeji. Protože to je naše poznávací značka a tam se všichni přednostně díváme (s vyjímkou opačeného pohlaví s velkými vnady).

No jenže vemte si, že byste chtěli někomu svým obličejem vlepit facku, to je už z principu nemožné a ke všemu by si ženy rozmázly makeup, takže i dosti nepraktické. No a pak je tu samozřejmě ten zmińovaný rozkrok. A když si řeknete, jak jde spojit obličej s rozkrokem - áno, říkáme tomu felace, tak se tedy dostávme k filozofické otázce života - co mi to tu ty pokušitelko proboha nabízíš?!
:o
3

#282 User is offline   nirty 

  • Group: VIP
  • Posts: 322
  • Joined: 28-June 08

Posted 09 March 2013 - 12:49 AM

:blink: :lol: :lol:
Ja jsem ti nabizela kopanec do kouli svyma kovovyma botama :D ale mas velmi bujnou fantazii, s takovou jsem se jeste nesetkala :D
0

#283 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 09 March 2013 - 07:25 AM

necro you're ma son...
ja kazdodenne za takove uvahy sklizim ovace v podobe "drz hubu pls" nebo "zajdi si k lekari uz hej"
0

#284 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 09 March 2013 - 09:15 AM

Teda se to tu nějak trošičku začíná zajímavě vyvíjet :D
0

#285 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 09 March 2013 - 09:26 AM

No jo, proto musíš to pobuřující napsat až úplně na konec. Tzn tam, kde už je člověk vyšťavněnej a nemá náladu ani sílu s tebou nesouhlasit, nebo nedejbože tě pak ještě posílat na léčení. Píšu tady u toho souběžně diplomku, tam to nejdůležitější taky cpu až na konec odstavce, kde už člověk ztrácí šajnu (usíná) a tudíž případný kix ho tolik nekopne do očí (případně mezi nohy, že? :-D ). Teď jenom doufat, že se to nepodělá, a v diplomce se namísto důležitosti železniční dopravy neobjeví zmínka o kvasnicovém pivu alá American Pie. Pro malý easter egg by asi příliš pochopení neměli a patrně by si také něco pomysleli o bujnosti mé fantazie, která prostě bujná je no (hlavně po týdením celibátu.. no kde to jsme?!), ale očividně zas ne tak, abych si dokázal spojit výbavu obličeje s obuví.
Což mi nedá se nezeptat - a ty jsi takle vystrojená? A jak a kde a co tě k tomu vedlo?
0

#286 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 09 March 2013 - 01:01 PM

View PostMufinqua, on 09 March 2013 - 07:25 AM, said:

necro you're ma son...
ja kazdodenne za takove uvahy sklizim ovace v podobe "drz hubu pls" nebo "zajdi si k lekari uz hej"

Moje okolí to už vzdalo :D.

View PostNecro, on 09 March 2013 - 09:26 AM, said:

Což mi nedá se nezeptat - a ty jsi takle vystrojená? A jak a kde a co tě k tomu vedlo?

Pokud stále mluvíme o těch botách, jsem rovněž zainteresován.
0

#287 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 March 2013 - 02:07 PM

View PostGotvald, on 09 March 2013 - 09:15 AM, said:

Teda se to tu nějak trošičku začíná zajímavě vyvíjet :D

taky chceš kovovou botu mezi nohy?
0

#288 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 09 March 2013 - 03:04 PM

Tento velice zajímavý a řekl bych až delikátní kop.Tak na ten si radši nechám zajít chuť :D
0

#289 User is offline   mirek890 

  • Group: VIP
  • Posts: 62
  • Joined: 22-December 08

Posted 09 March 2013 - 05:59 PM

Este ze nedavaju bany za napisanie svojho nazoru na mystiq fore :D lebo to je TOTALNY FAIL Co sa stalo s Insomniou... a takzvanym "teamom".... Utlacajme TBCcko lebo si mysla ze pojdu na wotlk.... totalny blud... aspon vidiet ako arogantne sa zachovali Gamers.cz voci serveru... a myslia si ze su pani vsetkeho, pokial im nejaka skupina Mystiq servera nepride napravit usmev s palkou v ruke... :D JA CELEMNU MYSGTIQU VRELE ODPORUCAM ABY ISLI IM NAPRAVIT USMEV !
0

#290 User is offline   Matty 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 21-January 09

Posted 11 March 2013 - 09:45 PM

View Postmirek890, on 09 March 2013 - 05:59 PM, said:

Este ze nedavaju bany za napisanie svojho nazoru na mystiq fore :D lebo to je TOTALNY FAIL Co sa stalo s Insomniou... a takzvanym "teamom".... Utlacajme TBCcko lebo si mysla ze pojdu na wotlk.... totalny blud... aspon vidiet ako arogantne sa zachovali Gamers.cz voci serveru... a myslia si ze su pani vsetkeho, pokial im nejaka skupina Mystiq servera nepride napravit usmev s palkou v ruke... :D JA CELEMNU MYSGTIQU VRELE ODPORUCAM ABY ISLI IM NAPRAVIT USMEV !


No to neni jen o teamu gamers.cz ale i o hráčích....chování hráčů z narniasu na diversity je otřesné...hlavně ještě s jejich úžasným GDKP...nejlepší systém na světě...:(

This post has been edited by Matty: 11 March 2013 - 09:45 PM

0

#291 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 March 2013 - 01:17 AM

Vy máte nějakej problém s Insomnii? MYslel sem že se tma nic nezměnilo :)
0

  • 15 Pages +
  • « First
  • 13
  • 14
  • 15
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist