Mystiq.org - forum: ROME 2 Total War & Command & Conquer Frostbite 2 - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

ROME 2 Total War & Command & Conquer Frostbite 2 2013

#1 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 February 2013 - 01:37 PM

Letos se nám roztrhl pytel s očekáváním na adepty Her roku 2013.

Po trháku v podobě The Elder Scrolls Online tu máme další projekty, taktéž už s letitou historií.

První z nich je jak už název vypovídá:

ROME 2 TOTAL WAR

Je další z mnoha pokračování jedné z nejlepších strategických her na trhu, počínaje předchůdci.

Hraný trailer:


Velmi povedený, cirka 10min. dlouhý Gameplay: Bitva o Kartágo




TOTAL WAR WIKI

ve které např. najdete už některé zveřejněné dostupné frakce.

========================================================

Další část topicu patří pokračovaní úspěšné série strategií Command & Conquer a to:

Command & Conquer Frostbite 2

TRAILER

Jak je vidět z názvu, hra je postavená na herním enginu Frostbite 2, který známe z BF3

Hra bude FREE TO PLAY, Menší čtivo

na GTA5 už kašlu xD ...
2

#2 User is offline   Russell 

  • Group: VIP
  • Posts: 194
  • Joined: 04-July 08

Posted 26 February 2013 - 02:29 PM

Tak C&C vypadá fakt dobře... Na to se dost těším, díky za info!
0

#3 User is offline   Imperis 

  • Group: VIP
  • Posts: 136
  • Joined: 12-September 08

Posted 26 February 2013 - 02:40 PM

obě hry vypadají dobře, záleží spíš na provedení u C&C jen doufám že to nebude na styl současné onlineovky tiberium alliances ,travian apod. , ideál něco na styl AoE online mno necháme se překvapit :-)
0

#4 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 February 2013 - 02:50 PM

Tak C&C by měli v podstatě být Generals 2... s tím že se vrátí systém generals... a já doufam že vrátí šachovnici protože stavět v Generalsech budovy bylo na zabití.
0

#5 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 26 February 2013 - 04:26 PM

Go home, you're drunk. Hra roku 2013 bude fifa 2014 :D
0

#6 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 26 February 2013 - 04:37 PM

View PostMufinqua, on 26 February 2013 - 04:26 PM, said:

Go home, you're drunk. Hra roku 2013 bude fifa 2014 :D

Uvědomuješ si, že to bude úplně stejné jako všechny předchozí ročníky a ještě k tomu to ani není hra :P?
1

#7 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 26 February 2013 - 04:58 PM

Zatím nejlepší hra co letos vyšla je DmC, myslím že bude v TOP 5 na konci roku.
Pak bych tam viděl God of War: Ascension, The Last of Us, Bioshock Infinite, GTA 5, záleží taky jak se povede Tomb Raider, Total War by mohlo být dobrý, ale myslím si, že na nejvyšších příčkách "her roku" figurovat nebude, stejně tak jakákoliv free-to-play "hra" (CaC jsou dobrý, ale F2P je system na pikaču)
A FIFA, no letos to budou asi jen nové soupisky, ale 2015 bych viděl v novém enginu pro PS4/nový Xbox, jen PC zase ostrouhá :)
0

#8 User is offline   Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 26 February 2013 - 05:17 PM

Generals 2, love it, už sa na to teším. Jednotka pre mňa bola neskutočne báječná, dokázal som pri tej hre presedieť mesiace, od dvojky čakám že sa z týždňov stanú mesiace :D
0

#9 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 February 2013 - 05:57 PM

View PostNixxis, on 26 February 2013 - 04:58 PM, said:

Zatím nejlepší hra co letos vyšla je DmC, myslím že bude v TOP 5 na konci roku.
Pak bych tam viděl God of War: Ascension, The Last of Us, Bioshock Infinite, GTA 5, záleží taky jak se povede Tomb Raider, Total War by mohlo být dobrý, ale myslím si, že na nejvyšších příčkách "her roku" figurovat nebude, stejně tak jakákoliv free-to-play "hra" (CaC jsou dobrý, ale F2P je system na pikaču)
A FIFA, no letos to budou asi jen nové soupisky, ale 2015 bych viděl v novém enginu pro PS4/nový Xbox, jen PC zase ostrouhá :)


osobněa nevim, co všichni na tom DmC mají, když jsem viděl v Replay recenze tak to ve mě budilo dojem "japonské" přeefektované sračky, pokemoni atak... U Last of Us jsem cosi postřehl, že by se měl odsunout termín. Tomb Rider je pro mě sračka už od filmu... xD takže spoléhám na objektivní hodnocení, že ve hrách roku nebudou pouze hry prezentované tupejma akčníma střílečkama... A že už někdo konečně zrežíruje Half-Life. třeba C. Nolan

Na GTA jsem taktéž tvědav, jak to vubec dopadlo s tou peticí aby to vyšlo i na PC
1

#10 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 26 February 2013 - 06:57 PM

Vůbec jsem nesledoval petici hele, ale oficiálně je to oznámeý jen pro současnou generaci konzolí (9.17.2013). No u Tomb Raidera, pokud se inspiruje od Uncharted, tak to čistí PCčkáři slupnou jak malinu, protože nic takového na Pc prostě není. Film se ani nedá nazývat filmem :) A DmC mě osobně baví, dobrej příbeh, pěkný ovládání (na God of War to nemá, ale na PC je to nejlepší žánrovka) no a ta grafika, mě se třeba líbí no :)
Last pof Us posunuli asi o měsíc, takže zhruba na červenec, pokud to v době, kdy jsem to nesledoval znovu nešoupli (pokud ano tak sorry za špatné informace)

Taky bude zajímavý Metro Last Light, pokud dnes vyjde po těch čachrech s krachem.
Zajímavej by mohl bejt i Grid 2, nebo novej Splinter Cell.

Taky se dost těším na Remember Me, podle dostupných informací a videí.
No a původně mělo být ve 4. kvartálu roku vydáno i Watch Dogs, ale tomu nevěřím.
Vypadá to na hezkej rok.

Zatím jsem ale dost zklamanej z Crysis 3 a Dead Space 3, nevím jestli je to tou kletbou 3jek (viz Mass Effect 3) ... ale zas v prodejích jsou obě hry dost úspěšný, takže pro vývojáře to asi zklamání nebude.
0

#11 User is offline   Russell 

  • Group: VIP
  • Posts: 194
  • Joined: 04-July 08

Posted 26 February 2013 - 07:01 PM

GTA myslím na PC má být, ale asi až někdy v listopadu, ne? Myslím, že jsem něco takovýho četl...
0

#12 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 26 February 2013 - 07:18 PM

View PostRussell, on 26 February 2013 - 07:01 PM, said:

GTA myslím na PC má být, ale asi až někdy v listopadu, ne? Myslím, že jsem něco takovýho četl...

četl jsem něco o vydání na PC v Q1 2013, ale nic oficiálního
0

#13 User is offline   Imperis 

  • Group: VIP
  • Posts: 136
  • Joined: 12-September 08

Posted 27 February 2013 - 08:09 AM

GTA má být normálně na PC od podzimu, aspoň dle prodejen
tady je pár nových screenů z C&C


osobně sem ještě zvědavý jak dopadne Arma III , když má takovou reklamu z řecka ;-D
0

#14 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 February 2013 - 09:17 AM

...jako bych byl na sesterský stránce GameNode ..tupej název sakra
0

#15 User is offline   Imperis 

  • Group: VIP
  • Posts: 136
  • Joined: 12-September 08

Posted 28 February 2013 - 11:06 AM

ešče aktuální mini reporáž C&C

vč.gameplay
0

#16 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 28 February 2013 - 12:46 PM

Rome total war je zlatá hra :D :) , vždycky jsme s kámošem dělali 300 bitva u thermopil - 300 kopiníků proti 5000 rolníkům :D . Moji rolníci ani jednou nevyhráli :(
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist