Mystiq.org - forum: iPhone 3GS - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

iPhone 3GS poradí někdo ???

#1 User is offline   pomper 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 458
  • Joined: 30-August 10

Posted 31 January 2013 - 08:30 PM

Zdravim, chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s nahravaním her do iPhone3GS verze softwaru je 6.0.1 děkuji za jakoukoliv radu.

S pozdravem Pomper.
0

#2 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 31 January 2013 - 08:34 PM

pockaj si do soboty, ma vyjst najnovsi jailbreak pre verziu 6.1, tam si mozes nahravat potom co chces
0

#3 User is offline   pomper 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 458
  • Joined: 30-August 10

Posted 31 January 2013 - 08:44 PM

A jak ho tam dostanu ??? Mel jsem stary jailbreak na verzi softvaru 4.3.2 nebo jak je ta verze :) ale jestli tam zustala i po aktualizaci to nevim. Dá se to nějak zjistit ???
0

#4 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 31 January 2013 - 09:00 PM

a co takhle legalne pres AppStore ? sry ale zlodejovi radit nebudu, piratit hry za 20 Kc je krapet ubohe, nereknu na vyzkousení nake navigace za 2k, ale kdo dneska nemá na hru za dvacku ? pokud si chtěl krast apky tak si měl koupit androida pro tuhle sortu lidí...
0

#5 User is offline   pomper 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 458
  • Joined: 30-August 10

Posted 31 January 2013 - 09:03 PM

Já se jenom normálně ptám, tak ze mě prosim pěkně hned nedělej zlodějíčka !!!
0

#6 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 31 January 2013 - 10:03 PM

tk mne by treba nedelalo problem si koupit nejakou hru na g00gle play kdyby to na me nevybalilo "zde napiste cislo kreditni karty". Dal nevim, co je, ale je mi proti srsti davat nekam cislo kreditky, jeste do takovych relativne pochybnych srand. Pokud by to bylo nejakou formou smsky nebo podobne, tak ok, ale takhle si musim vystacit s free hrama (dikybohu je jich dost a jsou dobre :D ).
0

#7 User is offline   pomper 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 458
  • Joined: 30-August 10

Posted 31 January 2013 - 10:24 PM

To me by také nezabilo že ano, ale tak když je ta možnost mít hru zdarma, tak proč toho nevyužít ??? :)
0

#8 User is offline   istwanek22 

  • Group: VIP
  • Posts: 175
  • Joined: 22-February 09

Posted 31 January 2013 - 10:30 PM

View PostZulldruid, on 31 January 2013 - 09:00 PM, said:

a co takhle legalne pres AppStore ? sry ale zlodejovi radit nebudu, piratit hry za 20 Kc je krapet ubohe, nereknu na vyzkousení nake navigace za 2k, ale kdo dneska nemá na hru za dvacku ? pokud si chtěl krast apky tak si měl koupit androida pro tuhle sortu lidí...


ty vole nezlob se na me, ale tebe si snad ten Apple plati ne?
a pak, že jabkaři nemaj rypaky nahoru!!!

jinak ja si tu hru radši ukradnu a za ty penize co ušetřim koupim radši prckovy novej balon na kopání..
3

#9 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 31 January 2013 - 10:33 PM

jsou na app store nejaky freeware veci?
0

#10 User is offline   pomper 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 458
  • Joined: 30-August 10

Posted 31 January 2013 - 10:39 PM

Jj jsou, ale třeba jsem si stahl starou klasiku PAC-MANA a dal jsem si 3 hry a už to chtělo abych si stahl full verzi za peníze...
0

#11 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 31 January 2013 - 10:40 PM

aha, takze ne freeware, ale trial/demo
(free download != freeware...)
0

#12 User is offline   pomper 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 458
  • Joined: 30-August 10

Posted 31 January 2013 - 11:13 PM

jako nějaké hry tam jsou v plné verzi, ale moc jich tam není...
0

#13 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 01 February 2013 - 12:12 AM

Na apps store jsou free hry a nebo placene za cca 0,89 euro... Stim ze vecina her ma free demo a cca 300 000 aplikaci je delano f2p, kazdopadne cena 20 kc za hru, je pomerne smesna a nezlobte se na me ale ty vyvojari se stim mrdaj a daj to za 18 kc a stejne to lidi kradou ? To je vrchol
0

#14 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 01 February 2013 - 12:15 AM

View Postistwanek22, on 31 January 2013 - 10:30 PM, said:

ty vole nezlob se na me, ale tebe si snad ten Apple plati ne?
a pak, že jabkaři nemaj rypaky nahoru!!!

jinak ja si tu hru radši ukradnu a za ty penize co ušetřim koupim radši prckovy novej balon na kopání..



Promin ale ja se podilel na vyvoji hry pro android jako grafik a stravily sme na tom pul roku volneho casu a daly ji za 24 kc, koupilo si ji 14 lidi a nelegalne stalhlo pres 1000 lidi

Krast hry co stojej 20 kc je pro me obycejna sockarna ubohost, taky nechodim do obchodu krast rohliky i kdyz stojej 2 kc
0

#15 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2013 - 08:52 AM

View PostZulldruid, on 01 February 2013 - 12:15 AM, said:

Promin ale ja se podilel na vyvoji hry pro android jako grafik a stravily sme na tom pul roku volneho casu a daly ji za 24 kc, koupilo si ji 14 lidi a nelegalne stalhlo pres 1000 lidi

Co za hru to bolo? Bola v anglictine?

edit:
V nasich koncinach (cz/sk) mame radovo mensie platy ako v zahranici, ale ceny su tu rovnake alebo aj vecsie. Ludia sa postupne naucili hry/videa/hudbu stahovat lebo inak by na to nemali. Akonahle uz vecsinu veci stahujes, tak ti je jedno ci nieco z toho stoji 100eur alebo 1 cent... Pochybujem ze sa to v blyzkej dobe zmeni, takze ak chces daco predavat, musis sa zamerat na zahranicny trh.

This post has been edited by vitamin: 01 February 2013 - 09:01 AM

1

#16 User is offline   Manjuk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 161
  • Joined: 09-June 09

Posted 01 February 2013 - 11:25 AM

Druida si nevšímejte, to je taková apple nulka :). Teď na vás ještě bude svádět, že si neumí udělat marketing..
-1

#17 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 01 February 2013 - 12:26 PM

Apple nemam rád stejně tak Android i když teď androida vlastním,každopádně,nechápu že lidi mají 16k+ na iPhone ale nemají už pár korun na to aby si koupily aplikace,jakožto vývojář pro Metro jsem zjistil že dělat aplikaci pro čechy je blbost... Sice jsem si koupil dotovaný telefon za 300kč ale dalších 300kč už jsem asi investoval do aplikací i když tu platformu nemam rád,ale vím jakou to vývojářům dalo práci a to ohodnocení si zaslouží,chápu to u navigace za 1k+ pokud to někdo opravdu využije jen do toho ty peníze nechce dát,asi bych taky šel touto cestou,ale proč když existují free varianty mapy od googlu zatím ještě nezklamali. Na počítači mam OEM licenci na Win8,VS mam od školy licenci a takový věci jako office nebo photoshop nahrazuji jejich free variantama tj. OpenOffice a Gimp které člověku který nepracuje na profesionální úrovni plně postačí. Přiznávám že hry mam z většiny nelegální ale to je i z důvodu že hry příliš často nehraju už a WoWko mam "legální" kdy jsem pouze porušil EULA tím že jsem změnil realmlist ale zároveň je v rozporu s zákony ČR takže je pro mne neplatná :P :) .
0

#18 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2013 - 12:56 PM

View Postja.byt.kamarad, on 01 February 2013 - 12:26 PM, said:

...

Poznam zopar ludi co ma(pripadne len chce :)) iphone lebo je in. Takyto ludia su ochotny setrit si nanho a potom ked si ho kupia uz im neostane na aplikacie...

This post has been edited by vitamin: 01 February 2013 - 12:56 PM

0

#19 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 01 February 2013 - 01:42 PM

vecina aplikací má litle verzi s reklamou zadarmo, a za komfort bez reklam se priplatí par kacek, hodne her je F2P... myslím že tech par korun nikoho nezrujnuje a mě by to nestalo už ani za tu praci, raději jednou kliknu v appstore a hned to mam stahle, to samé hudbu v itunes, nez to pracne hledat, stahovat a jeste instalovat, to si radeji odpustim ten jeden cheesburger v mecu...

jinak byla to anglická hra ale byla jen pro ceskej trh, nevím jak to bylo s distribucí i jinde, ja se staral jen o grafiku, akorat se ke me potom dostaly ty výsledný čisla stahnutí a koupě. Ted už je stahnutá, google ji stahl a ten hlavní majitel toho projektu už znechucenej ani nežadal o znovu vložení do google playe.

celkově pokud jeste nekdy do neceho takoveho pujdu tak jedine na ios, android nemá budoucnost pro vývojáře co chtěj neco vydělat, pred par dny byly zveřejněné grafy prodeju na androidu a ios za 2012 a je to zdrcující, na iOS je ochotno platit 3x více lidí než na androidu, i výdělky má android pro vývojáře 3x nižší. Pirátství je zlo od jakživa ale nemyslel sem že by lidi klesly natolik že budou krast i hry za par centu, to je fakt jak krast rohlíky, lidi si neuvedomujou ze tu hru a aplikaci nekdo vytvořil a platil ten vývoj, stejne jako jiné zboží co se kupuje v obchodech, je to kradež jako každá jiná, sám kradu hry na PC a nejsem na to pyšnej, už ani nehraju protže se mi to nechce stahovat, hry kupuju jen na steamu ve slevách kde je ta cena unosná...ovšem tam jde o tisíce, ale na ios a android to jsou castky od 15kc výš, co ty lidi jeste chtěj aby nekradly ?

Vemte si že jste ten vývojář, tady nekdo psal ze radeji tu hru ukradne a za usetrene penize koupí klukovy novej míč, a co ten vývojář, za co on má koupit míč klukovy ?


Jinak na narazky ze sem ubohej applista nebudu nak reagovatm ja ti ten nazor neberu, ja si zas o uzivatelech androidu co kradou myslim svoje, ale myslím si že já jako kupující uživatel mám stale vyšší uroven než ti co kradou a jeste se tím chub a to myslím android i apple uživatele . A to že mám apple nemá vliv vždyt higend tablety a smartphony s androidem jsou dražší než apple a jeste jsou z plastu
0

#20 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 01 February 2013 - 01:52 PM

Ohledně těch her za 20Kč ... ne 20Kč nestojí hry, za dvacku jsou pouze matlaniny ... osobně bych neměl problém dávat za hru 20Kč (na PC mám her, které hraju pouze originálky - i když často na nich mám crack abych mohl hrát bez DVD/Originu a podobných píčovin), ale HRY na android stojí 100+ Kč (GTA, Wild Blood, NOVA, ... Final Fantasy za 300?!?) a za hru na mobil tolik fakt nedám! to si tu stovku radši dám na steam na nějakou akci, tam to aspon stojí za to ...
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist