Mystiq.org - forum: iPhone 3GS - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

iPhone 3GS poradí někdo ???

#21 User is offline   Manjuk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 161
  • Joined: 09-June 09

Posted 01 February 2013 - 02:08 PM

Jojo,, takže shrnuto.. raděj budu krást ve velkém, to předsi nikomu neublíží..
Opravdu, moralizovat proti zlodějům a v tom samém odstavci se k nim přihlásit je celkem umění. A to ani nemluvím o tom, že si celkem s*r*š do úst..

View PostZulldruid, on 21 April 2012 - 11:48 PM, said:


Jsem proti pirátění proto, ne protože bych na to měl, a pokud to chces vedet tak mam štěstí na finančně dobře zajištěnou rodinu, sám jsem student... k věci, já sám sem vždy pirátil hry, ale ted když vydím jakej to má dopad, tak sem proti tomu a rád si připlatim za hru na kterou se těším, a očekávám od ní kvalitu, od sveho oblíbeného studia, je to prostě služba co mi něco dá, a za to se platí, taky neděláš služby zadarmo, to by si byl sám proti sobě, za dobré věci se platí, a lidi by si to měli uvědomit, protže ty dobré věci zachvilku nebude mít kdo dělat.

Viz topic o D3. Nemám tak špatnou paměť, abych nevěděl, co tu kdo píše..
1

#22 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 01 February 2013 - 02:12 PM

tak napravených pirátů je hodně to nemůžeš zase tak brát :D Když jsem byl ve škole tak jediná originálka co jsem měl byly DVDčka z LEVELu a SCORE :) ale ted když jsem čuchl k penězům, navíc v době Steamu ... hru stáhnu, vyzkouším, když mě baví, tak ji většinou chci hrát online + achievmenty > Koupím si ji na steamu :) (v poslední době DmC, Football Manager 13, FIFA 13, Far Cry 3,...)
0

#23 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 01 February 2013 - 03:41 PM

drazsi jsou hry od velkých AAA studií jako EA tam fifa, NFS atd stojí 100 kc, ale hry jsou na vyší urovni než ty za Euro, ale i desítky tisíc her za Euro jsou super odechovky ktere cloveka baví, i angry birds stojí euro, a to už je slušná hra, World of Goo me taky stalo 0,89 a to je paradni gamesa i na PC, to samé Heroes II,... stačí kupovat ve slevách, na Apple Store jsou každý den desítky slev jako na steamu
0

#24 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2013 - 04:03 PM

Problem nie je len v platforme. Na androide je extremne dementny platobny system, takze to dost zvysuje piratstvo. Horsie je to ale s cz/sk "zakaznikmi" ktori su uz zvyknuty vsetko piratit. Cena za to je ale niekedy vysoka lebo tieto upiratene hry su casto zavirovane.
0

#25 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 01 February 2013 - 04:10 PM

View PostManjuk, on 01 February 2013 - 02:08 PM, said:

Jojo,, takže shrnuto.. raděj budu krást ve velkém, to předsi nikomu neublíží..
Opravdu, moralizovat proti zlodějům a v tom samém odstavci se k nim přihlásit je celkem umění. A to ani nemluvím o tom, že si celkem s*r*š do úst..

Viz topic o D3. Nemám tak špatnou paměť, abych nevěděl, co tu kdo píše..



ano prave proto rikam ze uz ani radeji nehraju kdyz na hru nemám, nechci pirati, kupuju jen hry jako je prave d3 nebo BF3 jinak na steamu ve sleve
0

#26 User is offline   Qirti 

  • Group: VIP
  • Posts: 364
  • Joined: 01-July 08

Posted 01 February 2013 - 05:31 PM

No já teda nevím, ale všechny Angry birds jsem koupil za 0,79€, Fifu 12 taky za 0,79€, Sonic racing jsem dostal zadarmo a u Fish fillets už nevím, kolik to stálo.. Jako nevím jak vy, ale opravdu nejste schopni se vzdát toho jednoho piva, krabičky cigaret nebo čehokoliv a tu blbou hru zaplatit ? :) Navíc se dají na appstore vychtat parádní slevy (hlavně v období vánoc) a občas se taky nějaká vybraná placená appka objeví na nějakej čas zadarmo :)
0

#27 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 01 February 2013 - 05:40 PM

ježíš nehroťte to.. taky jsem si nikdy nic nekoupil, když jsem studoval; teď když makám a mám slušnou výplatu, tak nemám problém si koupit hru/hudbu/film a vracím jim "co jsem si napůjčoval" bez negativního dopadu na mojí životní úroveň..

tohle je prostě přirozený koloběh života, když studuješ, tak je každá koruna dobrá
5

#28 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 01 February 2013 - 06:54 PM

takhle k tomu přistupuju s PC hrama, ale u tehle drobenejch her za par kacek a jeste kdyz sem si sam zkusil je vytvařet to vidim i jako student jako ostudu krast, je pravda že vetšina lidí co pracuje to kupuje už jen kvuli uspoře času kdy hudbu, film, hru na itunes clovek koupí jednim klikem a z výplaty je to miziva castka, a studenti živořej, ikdyž v mém okolí spolužaci stejně nechaj za chlast za jeden víkend tisíce... ale tak já chodim na soukromou skolu kde na to ty lidi od rodicu holt maj, a maj iphony, stale ty nejnovejsi to same ipady, ale presto tu hudbu, a hry kradou, ikdyž pak vecer v luxusnim klubu v praze prochlastaj litra...je to asi i vekem
0

#29 User is offline   GruPyk 

  • Group: VIP
  • Posts: 730
  • Joined: 01-July 08

Posted 01 February 2013 - 06:57 PM

To neni vekem, kdyby mohli chlastat zadara, tak taky chlastaj...
0

#30 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 01 February 2013 - 07:16 PM

za hudbu nebo film na CD/DVD bych prachy nedal - hudbu posloucham na Youtube (nebo jinde streamovanou) a na filmy chodím do kina :) ...
0

#31 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2013 - 07:46 PM

to je kazdeho osobna zalezitost jako ku kupovaniu aplikaci pristupi, ci to bere tak ze pride do potravin vybere si veci co potrebuje a ci odejde bez platenia...

jedine co ma trochu stve, ze vela drahsich hier aplikaci neni mozne vyskusat pred kupenim...

tak toto som riesil ze ipad som mal JB a tam so si skusal veci a na iphone som si potom kupil ked mi pasovalo ...

ale v poslednom case som prehral komplet novy ipad a po JB som nesiel kedze to na 6.+ verzni neni mozne a zaroven som pocul neco ze platforma toho instalousu nebo proste programu pres ktory sa piratske appky nahravali padla ...

otazka na niekoho kdo ma teraz JB na IOS 5 alebo sleduje prichod na 6.1--- Ako to teraz, je vobec moznost pres nieco nahravat pirate appky ?
0

#32 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 01 February 2013 - 08:11 PM

Necital som posty vyssie, ale mam pre vas este nejaky info.

Ja mam momentalne vsetky ajfony a ipady legalne na ios 6.0.1, resp. 6.1. Vsetky applikacie si stahujem cez jeden super softik, ktory sa vola AppZapp Pro, alebo free, oni su rovnake, len rozdiel v reklamach.

Tento softik vam prehladava appstore a oznamuje vam, co vsetko sa za dnesny den dalo zadarmo, ake akciove ceny su na ine aplikacie, upozorni vas, ak si date nejake sledovanie na cenu niecoho.

Takto som si zadarmo officialne a legalne postahoval vyse 120 roznych aplikacii, mnoho z nich mam uz zmazanych, ale proste som si ich zadarmo kupil, ked predtym stali 1-5 eur.
Cez tuto aplikaciu som usetril peknych 126,41 EUR !!

--------------

Co sa tyka nelegalnej oblasti, tak po jailbreaknuti tuto sobotu verziu 6.1 si cez cydiu mozte stiahnut rozne aplikacie, cez ktore sa da zadarmo postahovat vsetko, najnovsie. Jeden z naj aplikacii bol Installous, ktory vsak pred par mesiacmi zrusili.
Miesto neho tu ale mate kopu inych, napr. AppCake, AppSync, SiNfuL , xSellize. Tie prve 2 su na stahovanie klasickych aplikacii z appstore, xsellize je jeden z naj repozitarov pre cydiu, kde si mozte stiahnut rozne vymozenosti, tweaky pre iphone, ktore stoja dost.

Stiahnut si ho mozte tu : http://evasi0n.com/
2

#33 User is offline   Kowalsky 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 17-December 11

Posted 01 February 2013 - 09:54 PM

Cože? Installous už neni? Sakra, člověku odejde iphone a okamžitě ztrátí přehled...
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist