Mystiq.org - forum: Server na 1.4.7 - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Server na 1.4.7 revize CB #2608

#1 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 January 2013 - 01:16 PM

http://cdn1.iconfinder.com/data/icons/black_and_gold/256/Minecraft.png
Server na verzi 1.4.7

Trvalo to strášně dlouho, ale konečně je to tady!

Náš malý server se přehoupl přes další překážku a nahodili jsme revizi, která podporuje minecraft 1.4.7 (případně 1.4.6). Server se tváří, že prozatím drží, jediným problémem jsou některé funkce v lokaci Temple of Killjoy ][, které musim přestavět dle nový pluginů a tak bude ještě nějakou chvilku zavřený.


Server obsahuje spoustu BETA pluginů a záplat!

Dát dohromady tuhle revizi nebylo vůbec jednoduché, protože většina vývojářů aktualizuje své pluginy jen když vyjde stabilní revize serveru, což ještě nevyšla. Takže současně 'fungujeme' na dosti záplatované verzi serveru. Tímto bych vás chtěl požádat o trpělivost pokud najdete nějaké problémy. Máte k dispozicí o něco jednoduší systém hlášení (ticketů), což jsou jednoduše zprávy moderátorům a adminům serveru, kam můžete psát o chybách, které ve hře naleznete. Fungují pomocí příkazu: /ticket (zpráva)


Takže například napíšete: /ticket mam diru v domecku
a to úplně stačí, protože se s tím uloží i vaše současné souřadnice, takže moderátoři se budou moct na danou pocici okamžitě portnout. Hlašte prosím cokoliv, co by mohlo ovlivnit běh a fungování serveru. Případně i díry po creeperech.

Nová verze, nové věci,.... bohužel i nová pravidla!

Určitě každého napadlo jak to bude s novým Bossem Wither na multiplayer serveru. Standartně po spawnutí dokáže udělat neuvěřitelnou paseku a kdyby ho někdo postavil uprostřed nějakého města, tak ho celkem rychle srová se zemí. Proto Wither u nás po spawnutí neaktivuje ten uvodní výbuch a ty lebky co střílí také neničí krajinu. Každopádně mezi pravidla bude přidáno, že Wither se nebude smět spawnovat v obydlených zonách, třeba i kvůli ochraně NPC vesniček. Takže si velmi dobře rozmyslete kde ho spawnete, aby to nebyl váš poslední čin na serveru.

Dál měnim svůj postoj co se týče FAREM na serveru. Farmy budou povolené, ale je třeba dodržet několik podmínek:
1) Farma musí vypadat opravdu unikátně, prostě stavba se kterou si někdo dal několika-denní práci a né díra, kterou někdo vykopal během 20ti minut
2) Farma musí být veřejně přístupná, když už někdo staví farmu, tak se staví pro všechny a nebude si ji zamykat pro sebe (vyjímečně ji může zamknout dokud je ve výstavbě)
3) OPTIMÁLNĚ (pokud je to možné) by farma měla jít vypnout (rozsvítít/zablokovat spawnovací prostory)
4) OPTIMÁLNĚ (pokud je to možné) by bylo fajn kdyby se dalo skrz farmu projít, něco jako "turistická stezka" aby si jiní hráči mohli funkci farmy prohlédnout zevnitř, aniž by ji museli rozbít.


Co bude dál?


Server by měl časem dostat i nový web, kde se mi snad už konečně podaří pořádně zprovoznit správu hráčů, kde si budou moct patroni (funkčně) přidávat hráče pod sebe. Pak pravděpodobně začnou přibejvat i nový funkce, ale tohle bude chtít opravdu ještě nějaký čas.




A jako vždycky nového klienta pro minecraft s našimi úpravami najdete na obvyklém místě
||
\/





2

#2 User is offline   yesso 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 01-October 12

Posted 22 January 2013 - 01:42 PM

neviem prečo, ale stále mi to nejde :unsure:
som to stiahol, uložil na: C:\Users\Asus\AppData\Roaming\.minecraft
upravil som login meno a aj adresu k Jave mám ok.
Keď kliknem na ten BAT, tak to iba blikne a keď na minecraft.jar, tek píše že: "Error: Invalid or corrupt jar file"
kde robím chybu?
0

#3 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 January 2013 - 01:51 PM

To zní jako kdyby se ti to špatně stáhlo,.... teď jsem to zkusil sám stáhnout a spustit,... a jede to.
Jediný co mě ještě napadá, je zkusit přeinstalovat JAVU,...
0

#4 User is offline   yesso 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 01-October 12

Posted 22 January 2013 - 01:55 PM

včera sa mi inštaloval nejaký update na ňu... ale skúsim reinstall... ale najprv stiahnem MC ešte raz a skúsim


EDIT: no nefunguje to tak ci tak :o som preinštaloval JAVU, aj MC som ešte raz stiahol, ale nič

This post has been edited by yesso: 22 January 2013 - 02:16 PM

0

#5 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 January 2013 - 02:25 PM

Poslal jsem ti PM s jinou verzí,.... zkus a napiš jak to dopadlo,...
0

#6 User is offline   zou 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 14-November 08

Posted 22 January 2013 - 02:29 PM

takže, co sem vyřešil a co ne :)

rozchodil sem minecraft, akorat sem vymenil javu 32b za 64b, tudiz sem nemusel drbat do cesty k jave v konfiguraku, jenom sem zmenil nick. a jede to.
blby je ze minecraft prozmenu neumi najit server :( du zjistit jaka je adresa a hodit ho tam rucne :)
0

#7 User is offline   zou 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 14-November 08

Posted 22 January 2013 - 03:55 PM

ok tak adresu sem nenašel
0

#8 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 January 2013 - 09:06 PM

Zapoměl jsem se zmínit o jedný drobnosti. Nový klient obsahuje mód "CraftGuide", který přímo ve hře zobrazí všechny recepty. Standartně si ho otevřete klávesou "G".
0

#9 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 23 January 2013 - 02:45 PM

Jaká je IP? Sem slepej nebo nevím kde to na stránkách je :D Klienta stahovat nebudu mam už svojho jen abych se dozvěděl IP. Ta co je v mailu u přihlášky (s02.mystiq.org) mi nefunguje.

This post has been edited by ja.byt.kamarad: 23 January 2013 - 02:47 PM

0

#10 User is offline   Mystiq 

  • Zakladatel
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 611
  • Joined: 23-May 08

Posted 23 January 2013 - 02:52 PM

s02 je ted u me doma na oprave, vyzkousej s01 az s08, jedno z toho je spravne :)

#11 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 23 January 2013 - 03:00 PM

Jo je to S01 díky.
0

#12 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 23 January 2013 - 07:02 PM

tak ste si měli stáhnout mystiq klienta kouknout co je tam za server a pak si to přepsat do toho svýho :D logika ne? :D
0

#13 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 27 January 2013 - 04:03 PM

Chtěl sem se ještě zeptat k těm farmám, proč se nepovolila ta Ender farma...
A ještě k serveru jestli by se znovu nezavedli Jobs... pro zpříjemnění... :)
2

#14 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 05 February 2013 - 09:39 AM

Zdravím! Rád vidím že pořád fungujete a že Asura ještě pod náporem nových patchů nepadl :D

Tradičně jsem si sosnul zdejší verzi už jen kvůli texture packu, ale chtěl jsem se zeptat, jestli tam náhodou nemáte nějak špatně světla:

Misa's x64 TP --- VS --- Mystiq x64 TP

PS: Není to mystiq klient, je to můj klient s Optifine a pár dalšíma modama mimo grafiku.

This post has been edited by Psojed: 05 February 2013 - 09:41 AM

0

#15 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 05 February 2013 - 09:48 AM

100 ludi, 4 mesiace prace, 3000 roznych budov :))

http://www.pcgamer.c...d-in-minecraft/

http://i.i.com.com/cnwk.1d/i/tim/2013/01/30/010_12.jpg
5

#16 User is offline   Bofdenek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 10
  • Joined: 31-October 08

Posted 27 February 2013 - 11:45 PM

Hoj, jak fungují vláčky? Na "odletové hale" je sice krásný návod, ale já nemůžu umístit cedulku ani výhybky, ani vysazení. Hlásí mi to, že nemám dostatečná oprávnění, tak nevím, jestli někde dělám chybu... :) Dík za odpověď.
0

#17 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 28 February 2013 - 11:15 AM

Tak cedulce na vysazení změnili oprávnění z "craftbook.vehicle.eject" na "craftbook.vehicle.ejector", takže to jsem už opravi, ale u výhybkyby mělo být pořád stejné "craftbook.vehicle.sort"...ale opravdu to nefunguje,... zkusim se po tom ještě podívat.
Kdyby někdo našel příčinu, bylo by to fajn.... hledá se správné nastavení pro plugin CraftBook, správné oprávnění(permission node) na pokládání [sort] cedulky. Nabízim odměnu, diamantový krumpáč s efficiency 5 :)
0

#18 User is offline   Bofdenek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 10
  • Joined: 31-October 08

Posted 28 February 2013 - 03:15 PM

http://wiki.sk89q.co...ermission_Nodes

View PostAsura, on 28 February 2013 - 11:15 AM, said:

Tak cedulce na vysazení změnili oprávnění z "craftbook.vehicle.eject" na "craftbook.vehicle.ejector", takže to jsem už opravi, ale u výhybkyby mělo být pořád stejné "craftbook.vehicle.sort"...ale opravdu to nefunguje,... zkusim se po tom ještě podívat.
Kdyby někdo našel příčinu, bylo by to fajn.... hledá se správné nastavení pro plugin CraftBook, správné oprávnění(permission node) na pokládání [sort] cedulky. Nabízim odměnu, diamantový krumpáč s efficiency 5 :)


no mělo by to být "craftbook.vehicles.sort" ale proč nefunguje nevim
viz 12. od spodu :) http://wiki.sk89q.co...ermission_Nodes

Edit: mno, prochazel jsem zdrojaky a zkus toto: "craftbook.vehicles.sorter"; ale je to jen odhad je to dobrý odhad, opravdu to tak je, prošel jsem zdrojáky ještě jednou :)
teleport a reverse je to samé, práva jsou ".teleporter" a ".reverser"

This post has been edited by Bofdenek: 28 February 2013 - 06:21 PM

0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist