Mystiq.org - forum: Prosím o radu - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Prosím o radu

#1 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 20 January 2013 - 11:20 AM

Ahoj přátelé,již nějakou dobu sháním nějaké info o těchto vozidlech,jde mi především o tip a značku.Jelikož jsem se nedopátral ničeho kloudného rád si nechám poradit.

Takže policejní auto tuším 80.tá léta.
vypadá nějak podobně klik
Myslím že používali fordy ale zaručeně to říct nemůžu protože se to lišilo dle okresu/státu jinak úplně konkrétně ho můžete vidět třeba ve filmu Beverly hills cop,totiž ZDE konkrétně 1:44

No a druhé je Americký Truck tuším též kolem 80's a vidět je v Terminátorovi 2 ZDE Konkrétně 3:04

Moc toho sám nevím takže za cokoliv konkrétnějšího budu rád :)
0

#2 User is offline   Specix 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 15
  • Joined: 30-December 11

Posted 20 January 2013 - 11:35 AM

Zkus se porozhlédnout po těchto obrázcích. Autoři uvádějí, že jsou to typy aut z filmu “Beverly Hills Cop„.
Odkaz: Beverly Hills Cop, Movie, 1984 . Hodně štěstí v dalším hledání:-)
1

#3 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 20 January 2013 - 11:46 AM

Panečku díky!Já už jsem prolezl kde co ale nevím co dělám špatně tuhle stránku jsem nějak nenašel,každopádně díky!Takže Chevrolet Impala(1981r.v.)Teď ještě ten truck :D
0

#4 User is offline   Lepistor 

  • Group: VIP
  • Posts: 593
  • Joined: 08-May 10

Posted 20 January 2013 - 11:51 AM

Prolézal jsem google a narazil jsem na ten truck, jako: 1987 Freightliner FLA9642T zkus se podívat , jestli je to on :)
1

#5 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 20 January 2013 - 11:57 AM

Uaa díky!Já věděl že Mystiq Forko nezklame :D Ještě jednou díky za pomoc to byla celkem rychlovka ani jsem to nečekal.

Já už si fakt nevěděl rady,by mě zajímalo jak to že vy to tak rychle najdete já to hledal od rána.A před tím taky nějakou dobu...Jinak pro zvědavce,chci si pořídit modely(plastikové kity těchto vozidel).Ale znáte to přijdete do obchodu a chcete poradit samozřejmě vám poradí tak dobře že vám prodají to co potřebujou a ne to co vy chcete...

Jinak asi můžete lock :)
1

#6 User is offline   Lepistor 

  • Group: VIP
  • Posts: 593
  • Joined: 08-May 10

Posted 20 January 2013 - 11:59 AM

Já dal Terminator Truck a najel v google obrázcích na obrázek, vyjel si odkaz toho obrázku a bylo to jakýsi forum, kde v komentářích se někdo ptal co je to za značku :D
0

#7 User is offline   aeliar 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 329
  • Joined: 05-November 08

Posted 20 January 2013 - 12:26 PM

View PostGotvald, on 20 January 2013 - 11:20 AM, said:

Ahoj přátelé,již nějakou dobu sháním nějaké info o těchto vozidlech,jde mi především o tip a značku.Jelikož jsem se nedopátral ničeho kloudného rád si nechám poradit.


Dodge Diplomat
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist