Mystiq.org - forum: funmoods Toolbar - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

funmoods Toolbar ženy + PC = facepalm topic

#1 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 January 2013 - 01:42 PM

Stručné uvedení do situace - moje drahá polovička + NTB -> Yes, Yes, Yes, Next, Install, Finish.. a pak to končí asi takle.

http://2.bp.blogspot.com/-NypuGDgdo3E/UJW66jz2QvI/AAAAAAAAAR8/ogjbQh8eHyk/s1600/why+use+multiple+toolbars.jpg

No, zas tak zle teda ne, ale to jen díky tomu, že pravidelně provádím zásahy do jejího počítače. Každopádně jak už z názvu vyplývá, jednou instalovala cosi a natáhla do počítače i tady tuhle zhovadilost. Pominene teď fakt, že je na internetu mnoho (více či méně zaujatých) recenzí o tom, že tohle svou podstatou spadá pod spyware až virus. Každopádně fakt je ten, že mě to prostě už z principu štve. Samozřejmě - byla tu snaha o odstranění, částečně asi i úspěšná. Tzn alespoň na oko jsem to odinstaloval, změnil do původních hodnot a vymazal to z registrů, toť vše.. ale odstraňte nádor jen z části, žjo?

Každopádně to, co zbylo je vidět na příloze (která se doufám nahrála). Jmenovitě jde tedy o skutečnost, že otevření nové karty automaticky vede na funmoods vyhledávání, namísto domovské stránky, případně prázdné karty. Druhá věc je ta, že right-click do panelů neustále umožňuje FM zapnout.

První věc, to by snad šlo změnit v nějakém podrobném nastavení Firefoxu, ale to druhé, to už nevím. Původní umístění je uplně smazáno, dokonce i z Tempu a ve složce Firefoxu taktéž není nic navíc, ale - furt to jde zapnout.
Nemá někdo zkušenost, co s tím? Hlavně pak bod 1.

Díky

Attached File(s)


0

#2 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 19 January 2013 - 03:22 PM

No prohlídl bych ovládací panely - nainstalované programy a všechno, co obsahuje slovo "toolbar" smazal. Totéž v rozšíření prohlížeče.
Pokud máš problém z konkrétní věcí, tak stačí do googlu zadat "Jak se kurva zbavit <jméno programu>?"

This post has been edited by Flynn: 19 January 2013 - 03:23 PM

0

#3 User is offline   Harsh 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 141
  • Joined: 28-October 12

Posted 19 January 2013 - 03:28 PM

Proč nepoužíváš Operu? Tam tyhle "toolbary", jdou zakázat :)
1

#4 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 January 2013 - 03:32 PM

View PostFlynn, on 19 January 2013 - 03:22 PM, said:

No prohlídl bych ovládací panely - nainstalované programy a všechno, co obsahuje slovo "toolbar" smazal. Totéž v rozšíření prohlížeče.
Pokud máš problém z konkrétní věcí, tak stačí do googlu zadat "Jak se kurva zbavit <jméno programu>?"


No tam už jsem právě snad všechno smazal. Ale ten první bod, to bude spíš někde změněné v configu firefoxu.

View PostHarsh, on 19 January 2013 - 03:28 PM, said:

Proč nepoužíváš Operu? Tam tyhle "toolbary", jdou zakázat :)


Není moje, nýbrž holky. A zakazovat nemusím, protože koukám, co instaluju.. narozdíl od ní. :angry:
0

#5 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 19 January 2013 - 03:38 PM

Jojo, nejhorší je, když musíš něco nainstallovat narychlo (skype) a pořád ti to nabízí toolbary, domovský stránky, antiviry a to u programu, kterej pak nejde ani vypnout. :D
No v napalmlišce se moc nevyznám, mám chrome. :D Ale tak taky by tam někde mělo bejt nastavení?
Jinak zadal jsem do googlu "funmoods" a třetí odkaz asi: http://www.2-spyware...e-funmoods.html
0

#6 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 January 2013 - 04:11 PM

Všecky internetovy prohližeče snad budou podobně řešený a mělo by to jít snad nějak vypnout. Tj přesně dnešní doba, všichni zblblý z fuckbooku, twitříků a reklam na každym kroku, už ani video na jotube si nemužeš zkouknout bez pojebany reklamy. Dlouho sem bojoval s lištou od Avastu, dneska si nemužeš nainstalovat ani jedinej program bez toho aniž by ti vnutil nějakej další shit.
1

#7 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 19 January 2013 - 04:13 PM

Nejhorší je, když ty shity jsou u placených programů.. :D
0

#8 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 19 January 2013 - 04:37 PM

View PostChooze, on 19 January 2013 - 04:11 PM, said:

už ani video na jotube si nemužeš zkouknout bez pojebany reklamy.


Addblock +? :)
2

#9 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 19 January 2013 - 06:06 PM

Tak tak AdBlock Plus je luxusní řešení :) Pokud máš podezření na nějakej vir v windowsech doporučuju ještě Kaspersky AV live CD a nabootovat z toho a naskenovat,příp. podobný CD jiného AV.
0

#10 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 19 January 2013 - 07:03 PM

pokud mas podezreni na vir ve windowsech tak neni nic lepsiho nez preinstalovat system... antiviry please...jedu bez antiviru vic nez dlouho, sem tam preinstaluju winy a nemam jediny problem.
0

#11 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 January 2013 - 10:42 PM

No reinstalace Windows.. to není tak úplně jednoduchá situace. Ona má VAIO s předinstalovaným Win 7. A když jsem koukal na ty možnosti na vrácení původního továrního nastavení, tak mě veškeré návody odkazovaly na aplikaci, která v tom Winu není a snad ani nejde stáhnout. Ale budiž, to se ještě dá přežít. Horší je, že odborníka ze SONY nenapadlo nic lepšího, než z 0,5 TB disku udělat jednu jedinou 0,5 TB jednotku. Takže čistý reinstall znamená format celého Céčka a tudíž všeho - nemilé. Ale to by se taky ještě dalo.. a tak jsem jí řekl, že proč se s tím trápit doma, když to může donést do servisu a ve jménu záruční lhůty si to nechat udělat gratis + ještě jsem jí řekl, ať při té příležitosti nechá rozdělit disky na 2 jednotky v nějakém rozumném poměru GB (pro budoucí reinstalace) a ať rovnou nechá ntb vyčistit, protože to často tahala do postele a ten počítač se pak podle toho choval.. A tak, že jo, donesla to tam a já čekal, že problém do budoucna vyřešen a všechno v pořádku.

Za pár dní ho donesla ze servisu zpět, koukám na to, počítač dál divně chrčí, takže se na čištění asi vysrali, to ve mně trochu začal hlodat červ nejistoty. A tak kouknu na Tento počítač - samozřejmě tam vidím jedinou jednotku C s kapacitou 450 GB. Když jsem se ptal, proč to není rozdělené, tak že jí prej řekli: "Nainstalovali jsme Vám do toho antivirus, s ním už počítač nebude nikdy více potřeba reinstalovat".

Potom jsem se chvíli tvářil asi takle..
http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2011/05/poker-face-meme.jpg

Potom jsem chvíli přemýšlel nad tím, kde se stala chyba - jestli se na to servismanni fakt vysrali, anebo jim to ona radši ani neřekla.. a pak jsem nad tim zalomil hůl a řekl si, že tomuhle počítači není souzeno dobře žít. No a tudíž reinstall v budoucnu asi těžko, protože se nad jejím počítačem vždycky jenom naštvu a už na to prostě nemám náladu. A proto se holt musí problémy řešit stylem - záplaty namísto nové dálnice. Českostán.. †
3

#12 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 19 January 2013 - 10:58 PM

Nainstalovali jsme Vám do toho antivirus, s ním už počítač nebude nikdy více potřeba reinstalovat :D :D :D

hele mne hpcko disk rozdelilo na tri casti, kde druhy a treti disk maji 10 a 25gb a jsou plne sracek takze taky nepouzitelne :D

Pokud ma notebook za nejakou malou chvilku konec zaruky tak bych asi pockal a pak to preinstaloval sam... pokud ne tak... fjo fjo...stahl bych chrome a zrusil firefox, defacto je to uplne stejne. Aneb ridme se pravidlem kdyz to neni IE, je to dobry prohlizec. A pokud v kompu jeste neco je, co bude zavanet virem... tak se to dozvis casem :D
0

#13 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 January 2013 - 11:34 PM

View PostNecro, on 19 January 2013 - 10:42 PM, said:



tak disk muzez rozdelit i tak (se spravnym softwarem)
ja kdyz jsem reinstaloval Winy tak se mi navic cele C nacpalo do slozky "Windows.old" (ktera tam samozrejme zustala...)
0

#14 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 January 2013 - 12:10 AM

View PostNecro, on 19 January 2013 - 10:42 PM, said:

...

Segře se přehríval notas, donesli sme to do servisu a nic s tim neudělali. Řekl bych, že ten notas ani nezapli. Na zákazníky se tu zvysoka... :)
0

#15 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 20 January 2013 - 12:50 AM

dneska dát notas do servisu a chtít aby s tím něco udělali to je tak být měsíc bez něj doma a když se člověk ozve, že by ten notebook potřeboval tak odpoví, že ho poslali do Prahy a technik jede z brna a součástky z Číny přes Slovensko do Ameriky a proto to bude trvat ještě neznámo jak dlouho, nakonec řeknou že za to mohla tekutina a celá záruční oprava se změní v to, že zákazník zaplatí 3 tisíce za výměnu základní desky, jen aby zjistil, že technik přeinstaloval windows a základní deska zůstala stejná
1

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist