Mystiq.org - forum: Avatar - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 6 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Avatar James Cameron

#101 User is offline   Euphely 

  • Group: VIP
  • Posts: 51
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 January 2010 - 09:23 AM

U Titaniku taky kazdy vedel jak to skonci a preci na to lidi chodili:).

Prvni poradny 3D, me se libilo. Zakratko jiste prijde jiny a vydela jeste vic.

Me by se docela zamlouval 3D World of Warcraft. Na to bych urcite sel.
0

#102 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 27 January 2010 - 09:51 AM

zajimave prispevky, ja chci 3D titanic :D

co se tyka trzby za chozeni do kina na Avatar, vypovida to o tom, ze lidi nemaji soudnost a utrati penize za takovou hovadinu co nema obdoby :) i v dobe nejvetsi krize. si radsi zajdu na pivo a vim ze jsou to dobre investovany penize.. pac alkohol je nejlepsi investice :)) hh

This post has been edited by Janyt: 27 January 2010 - 09:52 AM

0

#103 User is offline   Farelein 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,046
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 January 2010 - 10:37 AM

V tržbách není započítána inflace ani vzrůstající cena vstupenek napříč historií.

Úryvek z článku co postoval Mageoffire.
0

#104 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 January 2010 - 10:52 AM

Deník Metro:

Po započtení inflace je nejúspěšnější film "Jih proti severu" z roku 1939.
0

#105 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 27 January 2010 - 10:59 AM

haha a je to :D

Edit: a hned po jih proti severu je Pomada :)

This post has been edited by Janyt: 27 January 2010 - 10:59 AM

0

#106 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 28 January 2010 - 07:51 AM

nakonec v dalším díle bude Pandora vypadat takhle xD



(nápis na té ceduli v úvodu)
0

#107 User is offline   aeliar 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 329
  • Joined: 05-November 08

Posted 14 February 2010 - 12:48 AM

View Postmorfeuss, on 25 January 2010 - 09:43 PM, said:

K tématu momentálně řeknu jen jednu věc- kdo se na ten film koukne v kinoripu (nebo i dvdripu) a pak tvrdí, jaká že je to blbost, tak je debil.

Ja som sa bohuzial do kina na Avatara nedostal :(
Ale kinorip co som si stiahol som videl asi 10x a dvdrip s dabingom sledujem zrovna teraz a rozhodne si nemyslim ze ten film je kravina :)
0

#108 User is offline   Miras 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 291
  • Joined: 15-February 09

Posted 14 February 2010 - 07:33 PM

View PostHoumi, on 21 January 2010 - 02:18 PM, said:

čili Žejksully :D

Žvejkšulin?
0

#109 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 15 February 2010 - 10:25 AM

View PostLloyde, on 08 January 2010 - 04:42 PM, said:

Ne, odpověď je na začátku filmu, pokud jsi na to koukal bez přerušování, ale to ti netřeba vysvětlovat.

jj mas pravdu, pustil jsem si ten film znovu a je to jak rikas.. takze za tohle pochybeni se omlouvam.. avsak mam tu dalsi postreh, se kterym se podelim :))

takze poprve jsem videl avatar v sux kvalite s titulkama.. rikam si hm nic moc.. dojem byl umocnen i spatnou kvalitou jak obrazu tak zvuku.. ale rikam budiz.. potom jsem si stahl avatar v pekne kvalite a v cestine.. a az mu poradne porozumnel, tak se mi ten film prestal libit uplne.. Zaver tedy pro mne je: pokud je dej o nicem, tak ho nevytrhne ani 3D pohled.. tecka

mimochodem, vsem co mate radi SCI-FI doporucuji film G.I. JOE to je technickej mazec :)
0

#110 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 19 February 2010 - 09:33 AM

G.I. Joe je taky slátanina, scénář mizernej, připadal mi jak ze starého supermana, jak ti zloduši se chovaj úplně nemožně
0

#111 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 19 February 2010 - 12:20 PM

tak včera sem se konečně dokopal na to zajít do kina na 3D...

Musím říct, že nechápu jak o tom můžou všichni tak básnit...z toho českýho dabingu sem to tam málem celý pogrcal, a od 15.tý minuty jsem věděl co všechno se tam bude odehrávat.

Jako sice zpracováno celkem hezky, ale až taková pecka jak všichni říkají to taky nebyla.

hodnocení: 6/10
0

#112 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 19 February 2010 - 05:08 PM

Tak abych se taky vyjádřil :).
Na začátek. Hodnotit Avatara 2/10 a podobnými hodnoceními je úplně zcestné. Možná se vám to nelíbí, ale ten film asi jako první dokázal využít 3D tak, jak nic před ním. Právě kvůli tomu je to možná trochu průkopnický film.
Příběh na podobném principu (včetně konce) má 90% hollywoodských filmů stejný. Všichni tu najednou říkáte, jak je všechno v tom Avatarovi jednoduchý a předvídatelný, ale uvědomte si, že právě tyhle příběhy se líbí právě těm 90% populace. K tomu si připočtěte tu vizuální krásu (všichni musí uznat, že Pandora byla zpracována nádherně) a nějakou tu hvězdičku nebo bodík tomu dáte.
Všichni hledáte ve filmech umění a duševní uspokojení nebo jak to mám nazvat :). Režiséři v tom hledají jediné - prachy. K tomuhle Avatar posloužil více než dobře.

Pro ty hatery :) - ne každý režisér točí filmy jako Lynch. Eraserhead jsem neviděl, ale prý je to celkem psycho. Od Lynche jsem viděl Mulholland Drive (film, který vyžaduje s prominutím kurevsky velkou dávku fantazie k tomu, abyste ho pochopili) a Dunu (která, ač se mě osobně líbila, ukázala, že Lynch prostě neumí točit hollywoodské trháky). Srovnávat Lynche s Cameronem je jako srovnávat Mozarta s Nirvanou. Všichni víme, co je kvalitnější. Ale taky všichni víme, co si poslechneme častěji a co se bude nám a celé této generaci líbit víc (až na výjimky).
Burton už je kategorie pro širší publikum, toho znají všichni a nebudu se k němu vyjadřovat.

Mě osobně se Avatar líbil přesto, že mezi mými oblíbenými režiséry jsou jména jako Darabont nebo Fincher. Záleží jen na tom, jak k tomu filmu přistoupíte. Jestli s tím, že očekáváte hluboký zážitek anebo s tím, že očekáváte klasický klišoidní příběh o lásce mezi dvěma naprosto odlišnými jedinci, o souboji mezi dvěma naprosto odlišnými rasami a tunu nádherných vizuálních efektů.

Takže za mě je to tak nějak 7/10. Ten film kromě stoprocentně využité 3D technologie nepřinesl nic nového, ale který film v posledních letech ano?

Jo a pro Janyta. G.I. Joe se ti líbil a Avatar ne? :) To už je pak IMHO zaujatost, protože ty filmy jedou prakticky na stejném principu - co nejvíc pobavit a shrábnout největší balík.
0

#113 User is offline   Nakasharal 

  • Group: VIP
  • Posts: 788
  • Joined: 07-January 09

Posted 19 February 2010 - 06:26 PM

View Postelgruzz, on 19 February 2010 - 05:08 PM, said:

...

Neni to jako srovnání Mozarta s Nirvanou. Je to jako srovnání Alice in Chains s Nirvanou. Alice in Chains mají kvalitnější hudbu a lepší texty. A přesto lidi žerou jen Nirvanu. Protože Nirvana udělala světovej hit a společnost další lidi donutila k tomu aby poslouchali Nirvanu. Návrat k tématu. Pandora byla zpracovaná hezky. Dejme tomu 3 hvězdičky za zpracování. A víc z toho nevydoluju ať se snažim sebevíc. Ani mi tak nejde o to, že ten film je špatnej. To mi nikdo nevymluví. Mně nejvíc vadí právě to, že většinová společnost je tak degenerovaná, že tyhle kraviny baští. Abych byl objektivní, musim uznat, že zpracování bylo hezký. Ale mně by stačilo vidět Pandoru v nějakym 4minutovym hudebnim klipu. To bych se z toho posadil na pr**l. Ale udělat z toho 3 hodinovej film jen kvůli 3D když neni originální nápad, to je trochu zbytečný. Ještě k tomu srovnání. Radši si pustim 20x Scissorhand Edward a Lost Highway než znova Avatara nebo podobnej výplach. Ne všichni režiséři točí kvůli největšímu výdělku. To je starost producentů. Některý točí filmy i proto, aby se realizovali. A já teda spíš obdivuju režiséry co se dokážou uživit i tím, že točí kvalitní filmy.
0

#114 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 24 February 2010 - 10:38 PM

Nebudu zakladat novej topic, zas tak super to neni ale tak trochu pobavilo :D

0

  • 6 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist