Mystiq.org - forum: tablet - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

tablet

#1 User is offline   Kaos 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 390
  • Joined: 02-January 09

Posted 30 December 2012 - 10:18 AM

Čuzte,

chtěl bych si pořídit tablet do cca 6000,- a zajimalo by me, jestli nekdo takovej nevlastnite a mate na nej fakt dobry reference. Jediny co bych na nem pozadoval je rozsiritelna pamet a aspon jedno usb (ne micro). A aby to melo slusnej pomer vykon/cena... :)

Puvodne sem si chtel koupit nexus od Googlu, ale ten nema rozsiritelnou pamet a to me docela sere... :X

Sem rad za kazdej Vas nazor :)
0

#2 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 30 December 2012 - 11:36 AM

Za ty penize jedine nexus 7, podle recenzi i ohlasu je to jedinej tablet za slusnou cenu co se aspon trochu blizi kvalite ipadů

Usb a ctecku karet u low modelu asi nenajdes, a usb nenajdes uz vubec, ty tablety s usb jsou tluste kravy.

Na co to tam potrebujes ?
0

#3 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 December 2012 - 08:44 PM

ja bych tablet s cteckou karet a vubec USB nechcel ...


dnes kdyz mame ruzne cloudy a online uloziska internet na kazdem kroku sa mysli trocha takto ...

subory si do tabletu prenasam pomocou google dive teda ich mam na nejakom servri kde mozem pristupovat z roznych PC, tabletu, mobilu...
kdyz nekdo odemne potrebe nejaky subor jednoduse mu poslu link vytvoreny google drive pres mail z mobilu, PC, nebo tabletu...
kdyz neco delam v skole jednoduse si otevru drive s tahnu, upnu co potrebuju a zas to mam vsade....

pride mi to jednoduksie z dvoch dvovodov mozna i viacej...
nemusim so sebou furt nosit flasku, neprenasam tolik nemoci :)
no a hlavne kdyz dopisu ve wordu nejaku pracu dam ulozit automaticky se mi to ulozi i do cloudu a teda kdyz stim pak jdu nekam n nemusim se rano stresovat "dal sem si to vubec na USB ?"


ja bych bral jako tablet ted ipad mini ... jak sem ho mal moznost par hodin "omakat", je maly, komfortny proste jak ma tablet vypadat ...
ale zas jeho cena je nekde jinde ...
0

#4 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 30 December 2012 - 09:24 PM

cena je na 8k ale je to jina liga no, jinak do tech 6k jedine ten Nexus, a taky souhlasím ze naka USB a ctecky z dnenima Dropboxama a cloufama jsou akorat vaha navíc, sám jsem to jeste nepotreboval, obcas si pripojim k ipadu prenosnej HDD na kterem mam filmy ale i to uz resim vzduchem pres Stream videa ze serveru doma

mam 2GB na Dropboxu, 5GB na Icloudu, 5 GB na GDocs a v tabletu 3G modul a net od T-Mobile s 5GB FUP za 99 Kč měsíčně a sem spokojenej víc než tahat nake flešky, usbcka atd. Net si ipadem sdílim i na Notase takže sem online i tam když je třeba
0

#5 User is offline   Kaos 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 390
  • Joined: 02-January 09

Posted 30 December 2012 - 11:23 PM

No ted sem esta zacal uvazovat nad timhle

http://www.okay.cz/s...gt-p3110tsaxez/

JInak to USB sem chtel kvuli externimu disku ... :)
0

#6 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 31 December 2012 - 12:19 AM

ten ja pripojuju k ipadu pres redukci za 150 kc je to redukce co ma 3in1 ma to i SD ctecku na nahrani fotek s fotaku atd
0

#7 User is offline   Kaos 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 390
  • Joined: 02-January 09

Posted 03 January 2013 - 05:07 PM

Tak sem si dneska sel koupit acera za 6k, no a skoncil sem s tim, ze sem si domu odnes asus transformer tf300gt (nebo tek nak :) )... Ze 14k zlevnenej na 10k... Mrte spokojenost...:)
0

#8 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 04 January 2013 - 08:47 AM

ja mam 2xipad2 64gb a iphone 3gs 32gb a 4S 64gb. Mam vsade kvoli detom, rodine narvatych milion aplikacii, hier, na 4S nahravam casto videa najvyssej kvalite, same fotky, mam tam momentalne, co pozeram 169 aplikacii, 491 fotiek, 27 videi ... a mam volnych 50gb z 64gb. Takze ti je zbytocne riesit nieco na kartu, tych 64 ti bohato staci.
Co sa tyka USB ano, je to vyhoda na tablete, apple je zastancom nic take nedavat, ale existuje mnoho veci, ktore sa daju dokupit, na ktore vies USB nahrat. Pokial ti ide o fotky, tak to ipad vie, nieco take mam, ze vies cez usb fotak, kamera, ci pc nahrat fotky, pokial ti ide o data csv, doc, ci ine subory, tak to mas cez rozne aplikacie, ktore ti vytvoria wifi ftp, alebo proste len wifi prepojenie do PC... vsetko sa da, len sa v tom treba trocha pohrat.

Vsetko zalezi, co od toho chces.
0

#9 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 04 January 2013 - 09:25 AM

View PostKaos, on 03 January 2013 - 05:07 PM, said:

Tak sem si dneska sel koupit acera za 6k, no a skoncil sem s tim, ze sem si domu odnes asus transformer tf300gt (nebo tek nak :) )... Ze 14k zlevnenej na 10k... Mrte spokojenost...:)

Napis pak nakou recenzi, zajima me to pac transformer je pekne predrazenej a recenze ho moc nechvalej
0

#10 User is offline   Kaos 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 390
  • Joined: 02-January 09

Posted 04 January 2013 - 03:21 PM

Tak prvni dojmy jsou zatim vic nez kladny, na omak nic nevrze a libi se mi to stylove provedeni. Display je naprosto uzasnej, rozliseni, automaticke prizpusobovani jasu a da se na nej koukat z jakkyhokoli uhlu. Vykonostne me taky velice potesil, este sem nenasel nic co by nezvlad, nebo pro nej nebylo podporovany. Jedinej zapor na kterej sem narazil je, ze pri spustenym utorrentu, mi lehce zamrzava prohlizec...
0

#11 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 04 January 2013 - 04:49 PM

me na ipadu zas zlobí thepiratebay

co výdrž ? a poměr stran ?
0

#12 User is offline   Kaos 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 390
  • Joined: 02-January 09

Posted 04 January 2013 - 08:04 PM

Vydrz pohoda, nabijel sem vcera vecer a po tom co si s nim cely rano hrala mlada a me uz tady huci od ty doby co sem prisel z prace tak ma 76% z baterie...
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist