Mystiq.org - forum: preTBC - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

preTBC

#1 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 December 2012 - 06:47 PM

Zdravim pratele,

do doby jak tady skoncila archa postradam kvalitni preTBC s blizzlike XP rate, hraval sem na jednom 12x XP servru nazov nebudem davat... ale ono 12x raty nejsou ono ...

a ted sem zistil ze pod nima jede od septembra novo otvoreny preTBC s ratmi 1x a databazou prekopavanu uz najmenej 4 roky na tom 12x ratovom servri...

cez den tam najdete 100-200 lidi online u kazdej frakce a pocas vecera klide i 1000 dohromady ...akurat postradam jednu vec a tou je ceska a slovenska komunita ...

a kedze tuna bezal jeden z naj preTBC, hrali tam kvalitni lidi rozhodol som sa ze sem napisem a mozno niekoho nalakam, niekoho kto by mal chut zahrat si wowko jak sa hovori od zaciatku, a pomohol by vybudovat mensiu/vetsiu komunitu rovnako hovoriacich ludi :)

ak by niekto mal zaujem napiste PM :)
2

#2 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 25 December 2012 - 07:07 PM

chjo, nebyt toho expeni, tak bych si i rad zahral :)
1

#3 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 December 2012 - 07:18 PM

hlavne, jako sa pred rokmi rikalo, fun nebo i 3x raty to je naprd... skilly hraji jen na 1x ratoch ...
a ted vsetci nenavidia expenie :)
0

#4 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 25 December 2012 - 07:27 PM

tak to netvrdim, ze ne, ale pred nedavnem jsem doexpil postavu na wotlku i tbc a jeste dve mam rozdelane a nechce se mi do toho. Kdybych dlouho nic neexpil a nemel rozexpeneho, tak by mi to problem nedelalo :)
0

#5 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 December 2012 - 07:32 PM

View PostMufinqua, on 25 December 2012 - 07:27 PM, said:

tak to netvrdim, ze ne, ale pred nedavnem jsem doexpil postavu na wotlku i tbc a jeste dve mam rozdelane a nechce se mi do toho. Kdybych dlouho nic neexpil a nemel rozexpeneho, tak by mi to problem nedelalo :)



tak tomu sa rika wowkem zahlceny clovek :D


0

#6 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 25 December 2012 - 07:39 PM

v praci neni co delat :D vyexpim prodam vyexpim prodam a mam na rohliky :D
1

#7 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 25 December 2012 - 08:10 PM

Tak mi pošli PM adresu serveru. Sice nehraju WoW nijak moc ale preTBC bych si zahrál...
0

#8 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 25 December 2012 - 08:24 PM

Tak já myslím že těma 1x rate odstraníš takové ty 10ti leté a tak :) ale osobně taky nemám rád xpení :D
2

#9 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 25 December 2012 - 09:47 PM

Já taky nemám rád expení ve WoWku jen na preTBC mi to nevadí :)
0

#10 User is offline   cecilek 

  • Group: VIP
  • Posts: 100
  • Joined: 09-April 10

Posted 25 December 2012 - 10:52 PM

Vím kterej server máš na mysli. :) Jsem rád že je to čistě 1x blizzlike a lidi se tam drží, přemýšlím že bych ho vyzkoušel páč takovej server už dlouho hledám. :)

Nicméně ale onen projekt pod kterým funguje a od kterýho má jádro a DB moc nemám v lásce.. Jednak jejich "blizzlike" realmy stojí za prd, zvýšený raty, ok, ale chlubí se obrovskou kvalitou přitom jejich scriptování tomu neodpovídá. Všude je hromada bugů a nikdo s tím nic nedělá. Sám jsem tam sice aktivně nehrál, ale co vím tak tam není problém dát MC v zeleným equipu a ve 20ti lidech....
A to nemluvím o jejich Pay2Win "vote" a "donate" systému.
Paradox je že je to classic server s největší populací (bohužel).

Mimochodem, na jistém českém serveru kterej tu asi všichni dobře znají (a asi nemají moc v lásce, Wotlk ale neřeším), spustili nedávno krom TBC realmu znovu aj classic realm... Dovolím si říct že kvalitativně je na tom dost dobře, problém je opět s populací. (Narozdíl od jejich zaprděnýho a zabugovanýho TBC realmu, kde je situace naprosto opačná.) Co jim ale neodpustím je jak se arogantně zachovali před rokem tehdy ke končící Archaice. Nu jsem zvědav jak se to s časem ještě vyvine...
1

#11 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 26 December 2012 - 02:47 AM

View Postcecilek, on 25 December 2012 - 10:52 PM, said:

A to nemluvím o jejich Pay2Win "vote" a "donate" systému.
Paradox je že je to classic server s největší populací (bohužel).

Každý server, který má takové prasárny na ulehčení postupu a lže jako český politik, má velkou populaci, i kdyby na něm nic nefungovalo. Stačí se podívat na největší freečko :D.

A vůbec, tenhle topic je zaměřený na odvádění lidí odsud, ne? Špatně! Musíte přivádět cizí lidi sem a když s sebou vezmou i svůj server, tím líp.
0

#12 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 December 2012 - 09:53 AM

View PostXaverius, on 26 December 2012 - 02:47 AM, said:

A vůbec, tenhle topic je zaměřený na odvádění lidí odsud, ne? Špatně! Musíte přivádět cizí lidi sem a když s sebou vezmou i svůj server, tím líp.



tenhle topik sem zalozil spis z duvodu, ze tady hrali lidi na arche... a mozna by starsi hraci mali chut zahrat akurat nevedia kde. jako sem nevedel ja doteraz...
no a pokail by tady bol preTBC tak by som tu samozrejme takyto topik nezakladal.
neponukam zde "vyhodnejsi" tbc nebo wotlk server kde mate hento ono tamto lepsi nez tu... proste jen chcu ukazat alternativu toho co tu bylo, pro nekoho kto by mal jeste zajem to hrat ....
1

#13 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 27 December 2012 - 08:30 PM

Hele databáze vypadaj good; pathfinding jede suprově; PVP hezký, starý a hardcore; preTBC obtížnost (na začátku u Night Elfů jsme byli 2 v partě a nebejt healu a štěstí (dodge s 2 HP) nás ukousali 4 pavouci (o 0-1 level výš než my)) a celkem fajn lidi. Všechno vypadá funkčně a můžu jen doporučit.

Konečně po 8 letech od vydání WoW server jako ofík (až na to že ofík je teď už o 4 datadisky dál :) ).
1

#14 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 December 2012 - 10:15 PM

View PostIrendie Imangan, on 27 December 2012 - 08:30 PM, said:

Hele databáze vypadaj good; pathfinding jede suprově; PVP hezký, starý a hardcore; preTBC obtížnost (na začátku u Night Elfů jsme byli 2 v partě a nebejt healu a štěstí (dodge s 2 HP) nás ukousali 4 pavouci (o 0-1 level výš než my)) a celkem fajn lidi. Všechno vypadá funkčně a můžu jen doporučit.

Konečně po 8 letech od vydání WoW server jako ofík (až na to že ofík je teď už o 4 datadisky dál :) ).


hlavne lidi tam je kopu, kdyz clovek napocita 20lidi v crossu na generale chate sa sklada WC, to je ono :)
0

#15 User is offline   cecilek 

  • Group: VIP
  • Posts: 100
  • Joined: 09-April 10

Posted 28 December 2012 - 12:50 AM

Hmm tak asi do toho půjdu taky. :) Odmyslím si že je to Fe***x a bude to ok. :D Ale chce se mi k Ali... (Nelf hunter ftw.) Zkusím ještě někoho sehnat kdo by šel též. :)
1

#16 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 December 2012 - 01:03 AM

proc sakra vsichni furt valite jen k aliky ?:D

jeste muzes dat nick at vim po kom jit :)
0

#17 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 28 December 2012 - 11:38 AM

Mě je jedno jestli hraju za alíka nebo horďáka. Ale jako první postavu vždy zakládám Night Elfku druidku. Pak teprve zbytek :D
1

#18 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 December 2012 - 12:28 PM

tak kde je vas vic ali/horde ? :-D
0

#19 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 December 2012 - 12:57 PM

View PostJenyla, on 28 December 2012 - 12:28 PM, said:

tak kde je vas vic ali/horde ? :-D



tak ja mam u hordy druida "uz" 15lvl :)
zatim co sem se ptal na horde tak mi odepsali tak 3lidi
ztadeto idu 2 k ali cize cize vseude tak 3-4
ale mali by sme sa nekde skoncentrovat :)
1

#20 User is offline   cecilek 

  • Group: VIP
  • Posts: 100
  • Joined: 09-April 10

Posted 28 December 2012 - 02:20 PM

Já jsem srdcem i duší alík a nucený hraní za Hordu už mě nebaví. :D Ale pokud to bude nutný tak se přizpůsobím no.. :) Nick Cecil, mám ho rezervovanej už od září. :D Hlavně se teda domluvme ať jsme všichni na stejné straně. ;)
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist