Mystiq.org - forum: 1000 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1000

#41 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 21 August 2009 - 08:28 AM

View PostKoomp, on Aug 20 2009, 09:18 PM, said:

trapnejsi topic uz ani nemoze byt. myslis si ze nas zaujima jak spamujes a pises ,,zmysluplne,, posty?



cg k dalšímu tvému "smysluplnému" postu. :D


Ano, jak řekl KureAlaBazant, tohle v OT nemá co dělat, bylo to založeno u nás v L2 sekci a nevím, který inteligent to hodil sem. Stejně jako vy nemůžete vědět, co pro mně 1000 postů znamená (ještě kvůli starému fórku), já nemůžu vědět, jak moc jsou mé posty smysluplné.



View PostMusik, on Aug 20 2009, 08:38 PM, said:

Ne jenom se vtíráš do každé odpovědi VLEZDOPRDELKA !!! KRETENE ! Začal sis sám nic sem o tobě nepsal jen se tu vtíráš ..Jo metal nevím ani cotoje ně žeby nějaká metla na zametání?



víš jaká je slabina vás, gelohlav? Že kvůli všemu hned vyletíte, ale jak se na vás zařve, hned zalezete do boudy jak posraní psi. To je přesně tvůj případ. Nemáš co říct a oháníš se tím, že všichni kamarádi se mě zastávají (sry, že žádné nemáš), že metal je shit (sry, že to poslouchám) a že Ala je vlezprdelka (sry, že to říkám). Kecy. Nauč se nejdřív používat pořádně háčky a čárky a pak se s tebou velmi rád pobavím. A to, že jsi ve hře uber imba mega pr0 skiller je mi úplně jedno, pro mně jsi l00ser.

This post has been edited by rewew: 21 August 2009 - 08:33 AM

0

#42 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 August 2009 - 09:31 AM

hmm .. a dál ? lock a autor warn.
0

#43 User is offline   Hekates 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 221
  • Joined: 02-November 08

Posted 22 August 2009 - 10:15 AM

jak autor warm? jako herní admin se musím hráče Rewev zastat, pač jako sice ano ale jeho příspěvky jsou většinou ktématu. ja osobně bych potrestal musika,který pouze ostatní uráží. takže musik ban na forum na 30 dní
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

4 User(s) are reading this topic
0 members, 4 guests, 0 anonymous users


TOPlist