Mystiq.org - forum: Java Platform SE binary přestal pracovat - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Java Platform SE binary přestal pracovat

#1 User is offline   Spiritak 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 05-August 12

Posted 08 November 2012 - 07:34 PM

Zdravím, dnes sa mi vyskytol menší problém s Minecraftom. Nič som v PC od včerajšku nemenil... proste chyba vznikla z samovoľne.

Minecraft zapnem v pohode ale akonáhle sa snažím dostať do sveta (či už SP alebo MP), tak sa chvíľku pripája a zrazu to padne.

Skúšal som preinštalovať Javu, 32 aj 64-bit, staršie verzie, nový minecraft, čistenie registrov rôznymi programami, hľadal som po fórach pomoc ale nič nepomohlo. Tak ste moja posledná šanca na záchranu :( Prosím o nejaké rady ako to vyriešiť.

Ďakujem

Attached File(s)


This post has been edited by Spiritak: 08 November 2012 - 07:36 PM

0

#2 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 08 November 2012 - 07:50 PM

Reinstall Java
0

#3 User is offline   Spiritak 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 05-August 12

Posted 08 November 2012 - 07:59 PM

Prosím aspoň si prečítajte celý príspevok kým odpoviete... Javu som už preinštaloval minimalne 5-krát
0

#4 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 09 November 2012 - 03:44 PM

Reinstal Windows
0

#5 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 09 November 2012 - 05:43 PM

Spiritak:
-zkus přeinstalovat/updatovat ovladače graf. karty
-zkus si pohrát s video settings minecraftu (advanced openGL on/off apod)
-měj správnou javu - 64 nebo 32 podle tvýho systému (Počítač -> Vlastnosti -> Typ systému), stáhni poslední doporučenej update z http://www.java.com/
-zálohuj si světy a stáhni čistýho klienta MC (necracknutýho, bez modů), jestli bude taky padat


Astraia:
tvl to jsou rady... další bude, ať koupí novej PC, ne?
2

#6 User is offline   Spiritak 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 05-August 12

Posted 09 November 2012 - 07:43 PM

No okrem toho čo som už skúšal predtým, tak som preinštaloval tie ovládače na grafickú ako si poradil a pomohlo to! :) (hoci je zvláštne že som ich aktualizoval cca pred týždňom a nebol s tým problém)

THANKS!



A ano... jasné že Reinstall windowsu je ultimátne riešenie na všetky problémy, lenže ak by som ho mal aplikovať na každý problém, tak myslím že by mi nevydržal dlhšie ako 24hodín :D

Btw s tým novým PC nie si až tak odveci... bojím sa, že chyba bude tu lebo podobné errory sa na mňa lepia každých pár dní a to som kvôli jednému problému s Microsoft NET Framework preinštaloval windows asi pred pár týždňami :D
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist