Mystiq.org - forum: Minecraft skin system - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Minecraft skin system

#1 User is offline   Heretik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 21-October 12

Posted 21 October 2012 - 10:36 PM

Zdarec,
viem ze tema zmeny skinov sa na forku uz riesila, ale mal by som jeden (mozno zaujimavy) navrh.
Trosku som studoval system skinov minecraftu a myslim ze som prisiel na sposob ako vytvorit na mystiqu system ktory by mohol fungovat podobne ako originalna sprava skinov. (zatial to nemam este vsetko na 100% otestovane, ale vyzera to tak ze by to mohlo naozaj fungovat)
To znamena ze by si kazdy registrovany hrac mohol uploadnutim cez webove rozhranie (samozrejme po prihlaseni) zmenit svoj skin tu na serveri a to vsetko bez nutnosti modifikacie kodu servera alebo klienta, a bez pouzitia externych pluginov alebo utilit (co znamena ze by to nemalo ziadny vplyv na vykon alebo chod servera).

Ak by bol zaujem, staci ma kontaktovat v hre na nicku Heretik alebo cez mail a rad predebatujem detaily.

This post has been edited by Heretik: 22 October 2012 - 10:14 AM

0

#2 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 22 October 2012 - 03:36 PM

ušetřím ti spoustu práce když ti poradím aby sis koupil originál MC. Dlouho jsem stím váhal ale 500Kč není zase tak moc a na hru tohohle formátu je to podlemě adekvátní navíc je to levnější než většina her a je to dobrý pocit vědět žes podpořil něco co máš rád... Takže nevymýšlej jak to obejít a radši si ho kup :)
2

#3 User is offline   Heretik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 21-October 12

Posted 22 October 2012 - 04:01 PM

View PostAsriel, on 22 October 2012 - 03:36 PM, said:

ušetřím ti spoustu práce když ti poradím aby sis koupil originál MC. Dlouho jsem stím váhal ale 500Kč není zase tak moc a na hru tohohle formátu je to podlemě adekvátní navíc je to levnější než většina her a je to dobrý pocit vědět žes podpořil něco co máš rád... Takže nevymýšlej jak to obejít a radši si ho kup :)


Mne osobne nijak zvlast nezalezi na tom ako vyzera moja postavicka v hre a zvlast nie pokial by som mal platit len za vzhlad....Napisal som to sem lebo mi to prislo ako celkom zajimave spestrenie moznosti servera a navyse s nie prilis komplikovanym prevedenim :) Btw ked uz si zacal s tou temou kupovania hier, myslim ze keby sa drzali vsetci (vratane teba) tejto tvojej rady, tak by projekty ako mystiq neexistovali ;)
1

#4 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 22 October 2012 - 04:20 PM

To není pravda, tzv "officiální" servery nejsou nic extra.. mystiq patří rozhodně ke špičce jediný rozdíl je že to není čistá vainilla (což hodně "officiálních" taky není) a že má online-mode:false jiný rozdíl není - kvalitativně je Mystiq vysoko :)
-1

#5 User is offline   nystal 

  • Group: VIP
  • Posts: 9
  • Joined: 25-June 10

Posted 22 October 2012 - 04:43 PM

View PostAsriel, on 22 October 2012 - 04:20 PM, said:

To není pravda, tzv "officiální" servery nejsou nic extra.. mystiq patří rozhodně ke špičce jediný rozdíl je že to není čistá vainilla (což hodně "officiálních" taky není) a že má online-mode:false jiný rozdíl není - kvalitativně je Mystiq vysoko :)



Asriel mám dojem že si vôbec nepochopil čo chcel povedať a vonkoncom nenarážal na Mystiq inak by tu nehral, len nie každy je ochotný vyhadzovať peniaze za hry keď sa to dá aj inak. Snaži sa len to umožniť hračom ak bude o to záujem.
0

#6 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 22 October 2012 - 05:01 PM

Nápad fajn, teď jen záleží jestli by to opravdu šlo, jak píšeš a Asura na to měl čas. Jinak k tomu ne/kupování...to už je asi na každým..Já si minecraft koupil skoro po roce hraní, protože rád podpořím autory (ikdyž vím, že peněz mají dost). To neznamená, že nemám warez hry. Příjde mi ale hloupý říkat, že je to zbytečný rozhazování. Když si zajdu do hospody tak tam taky nechám pěkný prachy a je to snad ještě zbytečnější než hraní :)
0

#7 User is offline   nystal 

  • Group: VIP
  • Posts: 9
  • Joined: 25-June 10

Posted 22 October 2012 - 05:18 PM

Súhlasím s tebou ale musiš si uvedomiť že nie každý na to má hrajú tu aj mladší hrači a nie každemu na to rodičia dajú peniaze skor som to myslela takto. Ja nemám problém si tú hru kúpiť ale som spokojná s tou od Mystiqu. Ale dosť už o kupovaní skôr myslím že Heretika zaujíma či vôbec o to bude záujem a či vôbec Asura ma na to čas.
0

#8 User is offline   Heretik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 21-October 12

Posted 25 October 2012 - 11:39 AM

Este by som mal upresnit jeden dolezity detail, aby ste mali predstavu co by zavedenie tohto obnasalo...
Ak by sa tento system zaviedol, kazdy kto by ho chcel pouzivat by si musel pridat jeden riadok do konfiguraku v OS (netreba sa ale obavat, nemalo by to vplyv na nic ine okrem minecraftu a tato zmena sa da kedykolvek vratit do povodneho stavu). Ludia co by si tuto drobnu zmenu nespravili, by videli vsetky skiny (vratane vlastneho) ako doteraz.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist