Mystiq.org - forum: League of Legends - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 61 Pages +
  • « First
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

League of Legends

#261 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 26 November 2012 - 04:03 AM

 -TemP-, on 26 November 2012 - 12:49 AM, said:

yi? to je nepoužitelný champ

Well for once I allow myself to disagree. Jediný Yiho problém je, že je to melee glass cannon. Ale to je asi tak všechno. AD s lifestealem je 1v1 nesundatelný i když máš thornmail... možná s Mundem nebo s Wardickem.
0

#262 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 26 November 2012 - 08:22 AM

 -TemP-, on 26 November 2012 - 12:49 AM, said:

yi? to je nepoužitelný champ, AD naprosto, AP se těžko staví od farmy, ale zase mu stačí stun/silence do healu a je tuhej.. yi se hrál tak rok, rok a půl zpátky.. pak přišel nerf a hraje se jenom na low levelech, protože lidi stojí málo ip/rp a lidí nemají rozum

třeba to, že máš clarity a heal na nunu je naprostá hloupost =) s jeho pasivkou to je endless mana champ a Q na sustain bohatě stačí. vem si místo toho exhaust a ghosta a máš pro něj nejlepší escape/attack kombinaci, kterou můžeš mít

No kdyz je proti mne dobry Yi, tak mi tak nepouzitelny neprijde. Pokud jede na attack speed, tak me rozseka vazne behem dvou vterin a neda se z toho utect.

A ty dva spelly, pravda, ze jsem jeste nezkousel jine. Zkusim dneska.

Porad premyslim, jestli pojedu offensive AP/HP Nunu jak doted nebo prejdu na boring support. Co jsem cetl, tak podle mnoha lidi je Nunu nejlepsi supp ve hre, tak nwm.
0

#263 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 26 November 2012 - 09:08 AM

Master Yi jedině do jungle 4fun, do rankedů ne, nemá slow/stun ani supress...
-1

#264 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 26 November 2012 - 10:34 AM

 Mufinqua, on 26 November 2012 - 08:22 AM, said:

Porad premyslim, jestli pojedu offensive AP/HP Nunu jak doted nebo prejdu na boring support. Co jsem cetl, tak podle mnoha lidi je Nunu nejlepsi supp ve hre, tak nwm.

No to bych se jako občasnej lame support hádal. Taric mi přijde s většinou carry nejlepší. Na low levelech podle mě nemůže lajna s Taric supportem prohrát (EDIT: Berte v potaz, že jsem level 22 a ranked mi nic neříká xD). Ještě teda plánuju vyzkoušet support Alistara a Leonu, ale pochybuju, že v mých očích něco Tarica překoná.

Btw. otázka - support Zyru jste někdo zkoušel? Mam hroznou chuť do ní jít, ale nikdy jsem jí nehrál a nechci jí kupovat naslepo :)
0

#265 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 26 November 2012 - 01:37 PM

Proč se bavíte o supportech samotných? Záleží přeci i na AD carry, jak k sobě se supportem sedí, třeba jako graves + taric, sona + kogmaw atd...
-1

#266 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 26 November 2012 - 02:13 PM

nunu+kog nebo nunu+tristana, kdy rozdáváte jednou tolik dmg než soupeř, to je hrozná pecka..

jinak vedle nunuho hraju nejraději sonu, protože plošný stun do teamfightu, je prostě op

a pak favour of the month (tedy už to trvá tak půl rok) blitzcrank, s tím ja navíc prdel =D
0

#267 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 26 November 2012 - 02:46 PM

Ja mel hodne rad ashe+soraka ale v tehle sezone ani moc ne :) Dobra mi prijde leona+graves/MF jeto dost OP ten pojebanej stun aoe ultina atd :) ale proste zalezi kdo to hraje atd. byl sem na midu za malze a dole byla cait s taricem vs ashe soraka a cait prohravala na cs asi o 50 a ashe skore 3/0/2 nez znicili vez .. a pritom na ashe je cait cc delsi range atd :)
-2

#268 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 26 November 2012 - 03:21 PM

Samozřejmě záleží na tom co každému vyhovuje :) mě třeba nějvíce sedí Ezreal/Leona
-1

#269 User is offline   Houmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 670
  • Joined: 08-July 08

Posted 26 November 2012 - 03:54 PM

Asrieli nikam nechod ... zahrajeme na Eastu. Je sice pravidlem ze v teamu mam pokazde bandu opic z Polakova ale sem tam to uhraju i sam :D
0

#270 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 26 November 2012 - 04:00 PM

Ok :D .. no vesani z Polákova sou fakt děsné lamy :D
0

#271 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 26 November 2012 - 04:06 PM

No a Koga hrajete AD bo AP? ;)
0

#272 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 26 November 2012 - 04:48 PM

AD pro výsledek, AP pro zábavu.. ale větší maso je AP Tristana, sice late game je k ničemu ale early a mid to je něco neuvěřitelnýho =D instagib =D
1

#273 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 26 November 2012 - 05:21 PM

muzu se jeste na neco zeptat? nekde ctu "ten je nejlepsi na top, ten na bot"... jaky je v tom rozdil kdyz jak top, tak bot jsou stejne? :D (aspon mi to pripada, vezicky jsou rozestavene stejne a jiny rozdil teda nevidim)
0

#274 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 26 November 2012 - 05:27 PM

Jo to by mě taky zajímalo :D
0

#275 User is offline   nightmarekg 

  • Group: VIP
  • Posts: 299
  • Joined: 12-August 10

Posted 26 November 2012 - 05:47 PM

je to jedno(jen bot linka(modrej team) ma na zacatku golemy) a taky je bot bliz drakovi(pomoc s dmg junglerovi)
0

#276 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 26 November 2012 - 06:38 PM

 Mufinqua, on 26 November 2012 - 05:21 PM, said:

muzu se jeste na neco zeptat? nekde ctu "ten je nejlepsi na top, ten na bot"... jaky je v tom rozdil kdyz jak top, tak bot jsou stejne? :D (aspon mi to pripada, vezicky jsou rozestavene stejne a jiny rozdil teda nevidim)


Achjo...chápeš, že nic není nejlepší? Každý champ má svůj counter, nedá se obecně říct že třeba Olaf je nejlepší solotoper, taky má svůj counterpick, dejme tomu třeba Yorick. Co se týče rozložení na mapě, je to jedno, ale standartně solo topline, jungle, midline, adc/supp botline. Pak je tu pojem switch, to že se prohodí např. topline s botline. Ale dělá se to jen když se to vyplatí, aby solotoper něco nafarmil a enemy solo naopak moc nenafarmil...

Jak už nightmarekg naznačoval, Baron/Dragon tam taky hrají roli.

This post has been edited by Astraia: 26 November 2012 - 06:40 PM

-1

#277 User is offline   Ondrro 

  • Group: VIP
  • Posts: 170
  • Joined: 24-October 10

Posted 26 November 2012 - 07:19 PM

no hlavny dovod preco su na bote 2 je dragon co je hlavny early/mid game objective, zatial co baron nie...
modra strana na bote ma vyhodu v double golemoch, co ale zmeny v s3 odstrania(prida sa im MS a nebudu kite-ovatelne)

dalsia vec je natocenie mapy, celkovo fialova(top) strana ma nevyhodu, jej winrate je nizsi ako modrej strany, co je ale vyvazovane tym, ze tym na tope ma priemerne vacsie elo ako modra strana, modra strana ma zase najvysieho elo hraca a firstpick, fialova na oplatku firstpicku absolutny lastpick na jeden isty counter...
a preco ma fialova strana mensi winrate? je to natocenim mapy a hudom, pod seba mate mensi priestor ako nad seba, preto je tahsie triafanie skillshotov a celkovo... switche botu/topu v pro scene na 99% bude inicializovat fialovy tym prave kvoli tomuto handicapu aby ho znegoval tym ze pickne silne solo co ustoji 1v2 a silne duo co shutdowne modreho solistu a celkovo tak budu z tejto situacie tazit lepsie. lenze aj vacsina modrych tymov bude ocakavat ze fialovy to urobia, preto budu switchovat aj oni... kazdopadne vyhoda toho je aj v tom, vynutit ich prvy change, cize pojdu 2v1 bot a 1v2 top ale budu to prehravat, tak musia ist back a switchnut tak ako enemy tym, cim strana co to urobila prva ziskava vyhodu v exp a cs..


k nunuovym combam... nunu+kog late game OP... nunu+trist sa da, ale, problem je ze tristanin steroid je tak velky, ze s nunuovym W by uz mala ist cez AS cap, takze sa cast Wcka nevyuzije... nunu+vayne s maxovanim W u vayne je to co kog... a najsilnejsie kombo na lajnu je nunu+MF kde maju obaja strasny MS control+MS buff, fortuna vydodguje kazdy skillshot a je viacmenej nedobehnutelna, taktiez na lvl 6 maju asi najvacsi nuke zo vsetkych bot comb...
0

#278 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 26 November 2012 - 07:26 PM

to ctu na netu, nemuzu za to ze to lidi pisou do guidu :D

EDIT: ok, zkusil jsem si ted hru hrat na support a v pulce jsem musel nakoupit nove itemy a jit ap/hp bo to byla neskutecna nuda :D
0

#279 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 27 November 2012 - 03:07 PM

 Ondrro, on 26 November 2012 - 07:19 PM, said:




Mě přijde MF useless...pokud se nefeedne tak nic neudělá...a vayne counterpickeš skoro vším.
0

#280 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 27 November 2012 - 04:21 PM

 Astraia, on 27 November 2012 - 03:07 PM, said:

Mě přijde MF useless...pokud se nefeedne tak nic neudělá...a vayne counterpickeš skoro vším.

Proto v teamfightech nezačíná a (aspoň v mém podání) má takovou attack speed a různé sustained damage, že roztrhá tanka stejně dobře jako castera (Mluvím o Vayne, samozřejmě. S tou ... lehkou ženou nechci nic mít.).
0

  • 61 Pages +
  • « First
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users


TOPlist