Mystiq.org - forum: League of Legends - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 61 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

League of Legends

#21 User is offline   Nguyen 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 03-May 12

Posted 01 September 2012 - 11:37 AM

tjn, polaci to je fakt des... radeji leavnu nez abych snema hral :D... kvuli polakum jsem prohral v ranked 5x za sebou a z 1530 jsem skoncil na 1300 +- elo :D

This post has been edited by Nguyen: 01 September 2012 - 11:38 AM

0

#22 User is offline   Tekacko 

  • Group: VIP
  • Posts: 330
  • Joined: 29-May 09

Posted 01 September 2012 - 01:03 PM

View Posttrololo, on 01 September 2012 - 10:59 AM, said:

lolko hra pre lamy co nevedia lasthitovat dota2 4ever



Sú to rozdielne hry, obe majú dačo do seba a argumenty typu: Jedno je lepšie ako druhé sú absolútne zcestné.


Počul som že na Weste je trochu vyššia úroveň, tunak na easte je to samá krowka wyjebaná feederská alebo volaky ruský troll
0

#23 User is offline   Nguyen 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 03-May 12

Posted 01 September 2012 - 01:14 PM

Jo na WESTU je lepší úroveň, proto jsem taky z eastu přešel na WEST :P... se nedalo s těma polakama :X
0

#24 User is offline   Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 01 September 2012 - 01:26 PM

Ja som tiež prešiel s kamošmi z Eastu na West kvôli Ruským kliky hákom čo sa písmo podobá na domečky a stromečky + Poliakom, to bolo nehrateľné...aby som na Easte zažil 5xAP mid alebo 5x Carry tak to aby ma dohonila pani v čiernom čo najskôr...Jo inak West server Diana s Nocturnou Powa (Razzorek)
0

#25 User is offline   Kaos 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 390
  • Joined: 02-January 09

Posted 01 September 2012 - 01:58 PM

Nedavno sem taky presel z eastu na west, jako nez si na to clovek zvykne, tak je to na prd. Je to fakt silnej rozdil, na eastu to byli hry, kdy fakt clovek nevedel co cekat, ale na westu to ma uroven, kazda hra je solo lane, jungle, mid, ad carry a support, ale na eastu sem fakt traba i zazil hry, kdy se hralo na dva junglery, na 5x AP :D
0

#26 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 01 September 2012 - 02:39 PM

Shodou okolností jsem to dva dny zpátky smazal. Měl jsem sérii asi čtyř 3v3 her kde jsem proti lamám nemohl udělat ani prd, protože jsem měl v teamu vždy dva feedery. To je na lvl 30 samý noob, feeder, hlupák bez taktického cítění co si akorát kupuje skinny a pak instant lockuje... Buď si to totálně dává jedna strana, nebo druhá. Pěkné, vyrovnané hry jsou děsně vzácné. Ztráta času.
2

#27 User is offline   Nguyen 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 03-May 12

Posted 01 September 2012 - 02:48 PM

Kdyžtak pište rovnou i vaše PŘEZDÍVKY ve hře jak EAST tak WEST :P... ať víme a můžeme hrát spolu ;)

moje nicky:

EU WEST: Cicmunda
EU EAST: Rur0uNi K3nshiN
0

#28 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 01 September 2012 - 03:16 PM

View PostValynisa, on 01 September 2012 - 11:06 AM, said:

Polaci v lolku? Zasrani ovcosukove :D

Asi tě miluju :D. Ale došla mi pluska :-(.
Poláci mě serou všeobecně. Znečišťují youtube a ještě dostali lokalizaci na LoL. Pche.

View PostCactus_, on 01 September 2012 - 02:39 PM, said:

Shodou okolností jsem to dva dny zpátky smazal. Měl jsem sérii asi čtyř 3v3 her kde jsem proti lamám nemohl udělat ani prd, protože jsem měl v teamu vždy dva feedery. To je na lvl 30 samý noob, feeder, hlupák bez taktického cítění co si akorát kupuje skinny a pak instant lockuje... Buď si to totálně dává jedna strana, nebo druhá. Pěkné, vyrovnané hry jsou děsně vzácné. Ztráta času.

Ale... ale... Když máš skin, tak jsi überimba skill! Já si koupil jen ten Blood Moon na Akali, za ty RP, co jsem měl našetřené z doby, kdy jim ten klient furt padal. No. Týden potom předělali splash art a ten skin je teď hnusný i na obrázku :( .
A hraju jenom se spolužáky. Což by vysvětlovalo, proč mám level 30a jenom 63 výher. Většinou hraju jen coopy kvůli FWotD a normály jednou za čas, když tam někoho potkám :D. Ale jinak, moje Vayne a kámošův Xin a máme lane pro sebe :D.

Btw, jsem na eune (kam mě to hodilo při rozdělení, no) jako "Jindra555" :P.
A protože jsem prodejná děvka, tady házím referál link, kdyby se chtěl přidat někdo, kdo to nehrál, nebo si dělá další účet, nebo rád kliká na linky...
0

#29 User is offline   yotis 

  • Group: VIP
  • Posts: 779
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 September 2012 - 03:20 PM

View PostCactus_, on 01 September 2012 - 02:39 PM, said:

Shodou okolností jsem to dva dny zpátky smazal. Měl jsem sérii asi čtyř 3v3 her kde jsem proti lamám nemohl udělat ani prd, protože jsem měl v teamu vždy dva feedery. To je na lvl 30 samý noob, feeder, hlupák bez taktického cítění co si akorát kupuje skinny a pak instant lockuje... Buď si to totálně dává jedna strana, nebo druhá. Pěkné, vyrovnané hry jsou děsně vzácné. Ztráta času.


Hraj 5v5 ranked jedine tam muzes cekat inteligentni spoluhrace.
0

#30 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 01 September 2012 - 06:02 PM

EUNE: Resto4life
0

#31 User is offline   Noxim 

  • Group: VIP
  • Posts: 155
  • Joined: 25-November 10

Posted 01 September 2012 - 07:07 PM

Tak jsem se zase pobavil při čtení tohoto topicu nad některými komenty jak poláci jsou noobové rusáci trollové,ale hlavní je že češi jsou uberskilly.
0

#32 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 01 September 2012 - 07:10 PM

Tekacko mas recht!Ano west = větší inteligence a kvalita hry,osobně jsem šel na east právě proto že tam znám pár lidí a proto že nikdy nevíš co čekat za team.Prostě jungler,tank,supp,ad carry,carry pokaždé stejná laťka je celkem nuda zkušenější team nemá pak problém zahrát jakékoli kombo v tomto složení ale skus zahrát 5xap to je mazec :D Pravda v rankedu je to jiné ten momentálně nehraji protože nemám chuť poslouchat jak se u toho kde kdo rozčiluje a že to parťáci umí i u blbého cs 1.6 :D Jinak pravda rusáci nemile překvapily znám jich spoustu z jiných her,projektů či jinak a celkem pohodový lidi co neměli v hlavě nas.... v lol pravý opak ach jo co naplat o to je to zajímavější.Omluvte mojí češtinu ti co mě znají odpustí a zbytek , no víte co :D

east = IceBandit na westu možná taky založím:) Lulu power! and maokai rulez!
west = Gotycz
0

#33 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 01 September 2012 - 07:16 PM

dame Nunu + Lulu Goty... jeste sehnat Tutu
1

#34 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 01 September 2012 - 07:36 PM

Nunu ma super ultinu teda kdyz ho jedes na ap a ja jedu skoro vsechno na ap pac me to bavi pokud si situace nežádá jinak :D
0

#35 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 01 September 2012 - 07:39 PM

se podivej jake jsem si kupoval itemy, ale myslim, ze na ap a stam :D nekdy jsem zkousel i lifesteal, ale to myslim jen parkrat :D
0

#36 User is offline   Nguyen 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 03-May 12

Posted 01 September 2012 - 07:51 PM

Nunu je dobrý hero no :) vydrží jak sviň i nadmguje :P takový off-tankčík ;)

sakra, všichni hrajete na Eastu :X to je nuda :(


BTW už není Free první přestup?
0

#37 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 01 September 2012 - 07:52 PM

pry offtancik :D ja su maintank, tam vlitnu, zacnu castit ucko a pokud vycastim, tak skapou vsichni okolo a pokud ne, tak skapu ja :D . Je to hra na zivot a na smrt :D
0

#38 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 01 September 2012 - 08:14 PM

View PostNguyen, on 01 September 2012 - 07:51 PM, said:

Nunu je dobrý hero no :) vydrží jak sviň i nadmguje :P takový off-tankčík ;)

sakra, všichni hrajete na Eastu :X to je nuda :(


BTW už není Free první přestup?

pro ty co meli acc pred mergem tak je free...ale jestli me budou trollovat polaci nebo francouzi je mi jedno
0

#39 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 02 September 2012 - 01:01 AM

A aspon nejsou fr takovy idioti :D joines 5v5 ranked a v prvni vete je 5x kur... atd a tak vis ze mas leave rovnou :D
-1

#40 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 02 September 2012 - 01:50 AM

Francouzským nadávkám neorozumíš, takže nevíš, že máš leavnout :D.
0

  • 61 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users


TOPlist