Mystiq.org - forum: Jak to vypadá s MU online? - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Jak to vypadá s MU online?

#1 User is offline   Halladita 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 205
  • Joined: 08-August 08

Posted 02 July 2009 - 01:00 PM

Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá s MU online docela bych měl o tuto hru zájem???
0

#2 User is offline   Halladita 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 205
  • Joined: 08-August 08

Posted 03 July 2009 - 06:51 PM

Takže MU asi definitvně končí??? K0ž by se našel nějakej admin kterej by u toho vydžel déle jak půl rok :)
0

#3 User is offline   Luciann 

  • Group: VIP
  • Posts: 687
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 July 2009 - 08:36 PM

Mu online ztratilo smysl po konci ESAmu, protoze parta, ktera to tam tvorila drzela po kupe a nikdy uz se nevrati. Bohuzel tuhle hru tvori prave komunita lidi, protoze to neni wow. Ja tomu vzdy rikal chat v lepsi grafice, byly to krasne 3 roky co jsem se tehle hre venoval a u nas na severni morave to melo dost velkou herni zakladnu. Myslim, ze tahle hra je uz prezitek a obnoveni ji by znamenalo pritahnout partu lidi z ESA.
0

#4 User is offline   Halladita 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 205
  • Joined: 08-August 08

Posted 13 July 2009 - 08:54 AM

Stále tu někteří hrají, jako třeba Memphis, Klea... a na některy mám ICQ takže by to možná šlo.
0

#5 User is offline   Luciann 

  • Group: VIP
  • Posts: 687
  • Joined: 02-July 08

Posted 14 July 2009 - 09:15 AM

sammy mi rikal ze mmasterkill uvazuje zase o obnoveni vlastniho serveru, ale jak jsem rikal, ta hra je uz mrtva
0

#6 User is offline   Halladita 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 205
  • Joined: 08-August 08

Posted 14 July 2009 - 09:35 AM

No, tak sehnal jsem zatím jednho člověka který má kontakty na hodně lídí z teamu, dokonce jsem napsaly i mystiqovi, ale memontálně na serveru na kterým jelo můčko je linux a prý by kolem vánoc mohl být zakopen další server...
0

#7 User is offline   Luciann 

  • Group: VIP
  • Posts: 687
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 July 2009 - 10:04 PM

mu uz nema cenu rozjizdet
0

#8 User is offline   sammy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 183
  • Joined: 13-December 08

Posted 11 August 2009 - 04:13 PM

je to tak..já MU online hrál kolem 6 let. Prošel jsem si každou skulinku ve hře, ale už to taky není to co bývalo - seasony atd. a hra jde do předu. U nás v severních čechách to taky hrálo hodně lidí, ale bohužel jak napsal Luciann - MU online upadl, když padl server ESAMU. Pro ty co si chtějí jen tak z nudy zahrát, tak běžte na http://mu.cisgames.cz/index.php ale to už opravdu musíte mít chuť hrát a vytrpět si ty rozmazlený děti co tam hrajou :D škoda, MU online je hodně dobrá hra........
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist