Mystiq.org - forum: Pohyb po světě - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Pohyb po světě Vlaky a Porty

Poll: Co a jak ? (3 member(s) have cast votes)

Co by se vám zamlouvalo nejvíce?

  1. Portály tak jak sou. (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. Podzemní metro s přípojkami pro hráče. (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. Nadzemka s přípojkami pro hráče. (3 votes [100.00%] - View)

    Percentage of vote: 100.00%

Vote Guests cannot vote

#1 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 16 August 2012 - 01:13 PM

Takže s novým světem opět aktuální. Jde o to co by jste si více přáli.. Současné metro je jaksi komplikovanější, a mnoho hráčů o něm ani neví.. Na druhou stranu jsou tu portály, které vás portnou na souřadnice 1000 od spawnu. Zajímalo by mě, co si přeje většina hráčů.

Pokud si přejete zachovat portály jak jsou, hrasujte pro ně.

Ale pokud se vám portály nelíbí, nebo je nevyužíváte protože v jejich okolí nebydlíte, navrhněte alternativu.

Pokud by jste stáli o veřejnou dopravu, moje vize je, například nadzemka (každý by hned i na mapě věděl kam kde co vede), ze spawnu přímé linky, která by měla dejme tomu každých 750 bloků zastávky kde by byly připravené platformy pro přípojky hráčů (dejme tomu 30 přípojek). Tyto platformy bych již umístil spíše pod zem, protože by to asi byl docela nevzhledný bordel.

Pokud by se vám líbila tato doprava více než portály, můžete i navrhnout vzhled a podobu kterou sami postavíte v creativu.

Samozřejmě jízda vlakem je pomalá, ale již dávno platí, že s pluginem na koleje se dá jezdit několikrát rychleji než se základní MC dráhou.

Posílejte návrhy, připomínky, a klidně i screenshoty. (IMAGEHOSTING)
0

#2 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 16 August 2012 - 01:17 PM

Metro je klasika, osobne mam miliardu (asi dvoutruhlu nekde) koleji, ale mne vyhovuji portaly, omezeni na 1h s portama je docela narez. Kazdopadne to bude zajimave, tak hura do toho.
0

#3 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 16 August 2012 - 02:08 PM

to /home a /spawn no nevim taky bych to neomezoval na 1 hodinu to je docela krutý třeba 10-15 minut už je přijatelný ale hodina ?! :D
0

#4 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 16 August 2012 - 04:28 PM

Já bych to klidně takto omezil (/home jedno za hodinu). Vidim to na sobě, jak jsem línej, jsem za barákem a řeknu si, že je rychlejší /home, tak si to namačkam a ušetřim možná tak 20 sekund, takže jsem pro toto omezení.

Jinak bych udělal pár veřejných portálů. protože koleje jsou dost pomalé, tak to zabere dost času. A jsou docela problémově -
1) Na superpočítačích, kde jsou lidé rádi za 20 fps, při jízdě ve vozejku se pomalu ani neotočí, jak PC nestíhá načítání chunků.
2) Občas se mi stává, ani nevim proč, že se mi na osvětleném místě objeví zelený čtyřnohý kámoš.
3) Když například nasednu do vozejku a přepnu na internet a budu si tam něco prohlížet, tak může něco ležet na kolejích a to mě samozdřejmě zastaví, a když to zjistim po 5 minutách, tak jsem ztratil dost času...


Komu se to nechce číst, tak sem
- PRO omezení /home
- PROTI metru a veřejným kolejím

No tak nějak jsem se vyjádřil...
Díky Bukman

This post has been edited by Bukmen: 16 August 2012 - 04:28 PM

0

#5 User is offline   Yadigar 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 59
  • Joined: 23-December 09

Posted 16 August 2012 - 06:11 PM

Určite som za obmedzenie /home a /spawn na 1h, a ak nie tak aspoň na 30min. No a k tým portálom, spravil by som 4 hlavné portály, každý na 1 svetovú stranu a už viac nie. Žiadne spešl portály ku niekomu domov atď.
0

#6 User is offline   Froozen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 10-January 10

Posted 16 August 2012 - 06:30 PM

Suhlas s Yadigarom ohladom portalov. S tym, ze by som bol za /home raz za 30min.
0

#7 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 16 August 2012 - 07:03 PM

Já osobně jsem pro ale to omezení spíš tich 30 minut, a k portálům ty bych nedělal vůbec minecraft přeprava je vytvořena jako metro tak proč toho nevyužít?
0

#8 User is offline   Aven 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 18-March 10

Posted 17 August 2012 - 10:53 PM

Ty metra bych klidně zavedl, ale omezovat /home na hodinu je docela blbý. Já bych to udělal jako to bylo předtím, za herní peníze. Hráče by to taky něco stálo, ale kdyby spěchal tak by ho to nezdržovalo. Navíc by to uvedlo zase do koloběhu peníze, protože ani to tržiště tomu podle mě moc nepomohlo.

Takže sem:
PRO: metro
PRO: /home za herní peníze
PROTI: /home na hodinu
0

#9 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 18 August 2012 - 12:19 AM

Souhlasím s Avenem, vykašlat se na omezování /home a /spawn časově ale dát to za určitej poplatek třeba 50 eur nebo tak nějak protože jednou za pul hodky nebo i těch 10 minut nevim no. Stejně byste za par tejdnu remcali že je to úplně k ničemu, že to bude chtít zase bez omezení časovýho :D

This post has been edited by Smoukjack: 18 August 2012 - 12:20 AM

0

#10 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 27 May 2013 - 07:28 AM

Takže s novým světem opět aktuální. Jde o to co by jste si více přáli.. Současné metro je jaksi komplikovanější, a mnoho hráčů o něm ani neví.. Na druhou stranu jsou tu portály, které vás portnou na souřadnice 1000 od spawnu. Zajímalo by mě, co si přeje většina hráčů.

Pokud si přejete zachovat portály jak jsou, hrasujte pro ně.

Ale pokud se vám portály nelíbí, nebo je nevyužíváte protože v jejich okolí nebydlíte, navrhněte alternativu.

Pokud by jste stáli o veřejnou dopravu, moje vize je, například nadzemka (každý by hned i na mapě věděl kam kde co vede), ze spawnu přímé linky, která by měla dejme tomu každých 750 bloků zastávky kde by byly připravené platformy pro přípojky hráčů (dejme tomu 30 přípojek). Tyto platformy bych již umístil spíše pod zem, protože by to asi byl docela nevzhledný bordel.

Pokud by se vám líbila tato doprava více než portály, můžete i navrhnout vzhled a podobu kterou sami postavíte v creativu.

Samozřejmě jízda vlakem je pomalá, ale již dávno platí, že s pluginem na koleje se dá jezdit několikrát rychleji než se základní MC dráhou.

Posílejte návrhy, připomínky, a klidně i screenshoty. (IMAGEHOSTING)
0

#11 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 27 May 2013 - 01:09 PM

Hlasuju pro nadzemku. Portování je hrozně pohodlný, snadno se na to zvyká, člověk je všude rychle... ale jízda vláčkem má taky něco do sebe. Když si vzpomenu na nadzemku na betě 1.5, to člověk jel, kochal se stavbama kolem trati, psal do chatu nebo přemejšlel, co a jak bude stavět. Trošku to nutilo lidi bydlet blízko k trati nebo si postavit přípojku a stavby tak díky tomu nebyly tak roztahaný, jako je tomu teď. Obávám se ale, aby omezování portů někoho neodradilo od hraní tady.

Výhodou nadzemky je, že je přehledná, člověk ví, kudy momentálně jede, snadno se na ní udělá přípojka a taky může svět obohacovat po vzhledové stránce, když se postaví hezky :-)

Pak tu je ještě jedna možnost, která přichází s novým patchem - koně. Možná by nebylo špatný pro ně stavět pořádný cesty a silnice? Asi nejsou tak rychlí, jako vozejky, ale určitě je to zajímavej způsob dopravy :-)
0

#12 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 28 May 2013 - 02:12 PM

Jj nadzemku bych taky bral, sice až zas tolik bych jí asi nevyužil, ale sem tam bych se jen tak jel projet a podíval se po světě. A ještě mě napadlo, jestli by třeba nešlo prostě udělat jeden portál, kterej by prostě portoval randomě na nějaký souřadky v rádiusu třeba do 2000 od spawnu. Jakože by to prostě bylo jen pro hráče co by nevěděli kde stavět a jen by je to prostě někam šouplo a tam by se dyž tak podívali a když tak se vrátili a pak by se případně napojili na nadzemku. :D Vím že to zní divně, ale nemuselo by to bejt špatný :D
0

#13 User is offline   Dethecus 

  • Group: VIP
  • Posts: 78
  • Joined: 02-December 11

Posted 06 June 2013 - 10:23 AM

Já jsem pro nadzemku, ale se zastávkama po méně blocích, 750 se mi zdá moc...
I když bych byl raději pro Portály + Nadzemku, tak obojí chtít asi nejde, co? :)
0

#14 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 06 June 2013 - 06:04 PM

No ono, když se udělaj portály a nadzemka, tak to dopadne jako teďka s metrem. Já osobně jsem v něm jel jen asi 2x, jinak využívam portály. Rozhodně, bych byl jen pro nadzemku, ať se trochu vrátím směrem do starých časů.
0

#15 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 06 June 2013 - 10:18 PM

Nadzemku, určitě. Souhlasím s Englorem, portály jsou moc pohodlný, ale do jiných světů (středozem, temple, ...) zůstanou, že ano?
Akorát by mohl být problém s vozíky, jak již bylo psáno v jiným topicu, často se u metra ztrácely.
0

#16 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 09 June 2013 - 11:54 AM

Do jiných světů asi vlakem nedojedeš...takže bych řekl, že portály zůstanou. Nadzemka je každopádně dobrej nápad
0

#17 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 09 June 2013 - 11:55 PM

:D hele seš si fakt jistej s tím vlakem skrz portál? :D já si myslím že je všecko možný :D
0

#18 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 10 June 2013 - 09:15 AM

Teoreticky současný CraftBook (kde je součástí funkce na koleje) umí teleportovací bloky, který by měli umět portovat vagónky i do jiných světů,....
ale asi by to nebylo nějak moc extra pěkný,...

Zatim bych to tedy viděl že:

1. HLAVNÍ SVĚT
hranice světa +-3000 bloků, kruhový rádius
mystiq věžička "první spawn" na souřadnicích x:0, z:0 - toho se nevzdám :)
portál do Netheru
server-shop se železnym vybavením, dílna, alch.laboratoř, ench. table
cestování po světě pomocí nadzemky (nebo pěšky), na stanicíh by byla možnost koupit vozejky.

2. NETHER
hranice světa +-1000 bloků, kruhový rádius
port pomocí příkazu /spawn, nebo v případě smrti když hráč nemá nastavený /home
portál do hlavního světa
portály do jiných světů (středozemě, skladiště, atd..)
0

#19 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 15 June 2013 - 10:29 AM

No, takže pár návrhů sem padlo.. Chápu že 750 bloků mezi stanicemi je možná moc.. Takže 500 je ještě ok, klidně bych dal 5oo..
Další věcí sou ty portály.. Přeci jen jet 2000 kostek kdoví kam, je otrava, takže bych dal do půlky radiusu světa přeci jen ty portály. Takže dejme tomu do +2000, nebo +1500 portál po tom světě.. A Vše ostatní už by bylo na nadzemce..
Akorát další věc, jak to všechno má vypadat ? Měl by někdo nějaký návrhy ? Zkuste se vrhnout na single player creativ, a zkuste něco vyrobit :)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist