Mystiq.org - forum: Co dál s Deamonicou - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Co dál s Deamonicou Co by komunita chtěla dál ?

Poll: Co dál s Deamonicou (124 member(s) have cast votes)

Co by jste chtěli dál s Deamonicou

  1. Urychlený postup v obsahu WOTLKU za cenu Bugů (22 votes [17.74%] - View)

    Percentage of vote: 17.74%

  2. Zrušit Deamonicu a začít pracovat na Cataclysmu (17 votes [13.71%] - View)

    Percentage of vote: 13.71%

  3. Bezplatný a uplný převod postav z5 na TBC (31 votes [25.00%] - View)

    Percentage of vote: 25.00%

  4. Momentálně vám to vyhovuje (14 votes [11.29%] - View)

    Percentage of vote: 11.29%

  5. Je vám to jedno...už davno hrajete jinde nebo vubec (39 votes [31.45%] - View)

    Percentage of vote: 31.45%

  6. Máte jiný, lepší nápad co by se dalo udělat (1 votes [0.81%] - View)

    Percentage of vote: 0.81%

Vote Guests cannot vote

#1 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 18 July 2012 - 11:36 PM

Jen si dělám osobní pruzkum co by lidi chtěli dál s deamonicou, protože je jasné že momentálně je sní ámen, a už to asi nebude popírat ani vedení...

Tak prosím žadný spam,hate,offtopic, jen vyplnte anketu...

EDIT: vase hadky a veci co se netykaji primo tematu nechavam mazat tak si muzete usetrit praci s psanim...nechavam jen to kde je naznak rozumneho nazoru souvysejiciho s budoucnosti serveru
1

#2 User is offline   Koresten 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 12
  • Joined: 01-August 10

Posted 19 July 2012 - 07:09 AM

CHce to od vedeni trosku posunot stav serveru UD hard mod klape v pohode proc uz tu neni ud 25 nechal bych ho tu mnesic a dal bych t9 + S7 nevim na co se ceka ?!? na to az tu bude hrat 50 lidi dene :(


// Edit by Kaspic: panebože edituj si príspevky!


Pokud to bude vsechnotakhle spomaleny lidi odejdou bo prestanou hrat mluvi se o tom aj na WW

byl bych rad na vase nazory :)
0

#3 User is offline   PunkBoy 

  • Group: VIP
  • Posts: 376
  • Joined: 14-September 10

Posted 19 July 2012 - 07:32 AM

Nauč sa spájať príspevky :)

Chce to buď zrýchliť postup v otváraní dungov. Hold, Daemonica sa otvorila neskoro preto na nej musia makať niekoľkokrát rýchlejšie ako na iných, dlhšie otvorených serveroch, aby sa im vyrovnala.

Chce to eventy => kameň úrazu. Vraj na to nemáme ľudí, ktorí by sa tomu venovali.

Je síce fakt, že tu funguje WG a pooling system a phasing, ale ruku na srdce... hráčom je nejaký ten phasing ukradnutý. Oni chcú proste niečo nové, chcú postup a nie chodiť rok stále dokola Naxx a OS. O PvP nehovorím, to sa nechodí už skoro vôbec, páč nie sú hráči.
0

#4 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 July 2012 - 07:59 AM

Tj zas topic ctrl+c ctrl+v a přispěvky o tom samym :D
Chceme nový S/T sety co měsíc a jestli to nebude, odcházíme k Voldemortovi jako už to udělalo plno kksů před námi a plno jich to ještě udělá!

A nebo uplatnit politiku cukru a biče na webdevlopery, aby už se konečně hecli. Zajímavý: Volďas svejm developerům platí a nějak mu to vychází, mystiq platí pouze překlady questu a mnohdy se divím jak za některy questy mužou dostat zaplaceno. Myslim, že by se určitě občas našel člověk co by na mystiqu opravoval věci za příslib supportu vlastní postavy: 1 opravenej Q / 10MM

A i kdybych tu napsal miliardu ruznejch nápadů tak až s NOVYM WEBEM a i tak by tu nebyli lidi co by je mohli realizovat...takže hlasuji pro volbu za D ("momentálně mi to vyhovuje, vlastenectví je fakt hrozná věc když vidíte, že to jde do kytek, ale kapitán svou loď opouští až jako poslední")
0

#5 User is offline   Kaspic 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 841
  • Joined: 05-October 09

Posted 19 July 2012 - 08:04 AM

Tiež mi situácia vyhovuje keďže už na 98% nehrám(vôbec).Zulldruid keď budeš čosi chcieť premazať tak to len poreportuj a ja ti to zmažem.

#6 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 July 2012 - 08:11 AM

Feene to je poměrně jednoduché... Zabugovaný obsah nechci, Cataclysm nemá smysl dokud nevyjde prepatch pandarie, TBC mě nudí ještě víc, hraju mnohem méně- alas zkoušky na fakultě jaderné zabírají vždycky půl léta... a druhá půlka není čas na wow, a jiný nápad nemám... tak je ta volba celkem jasná vylučovací metodou.

(Ano mě skutečně současný stav kdy se pár měsíců nic neděje vyhovuje protože se mi hodí volno...)
0

#7 User is offline   cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 July 2012 - 09:43 AM

View PostBlack_one, on 19 July 2012 - 09:33 AM, said:

O UD25 budeme diskutovat v neděli, a věřím, že otevření již nic nebrání.


tak tos tam asi nikdy nebyl :-D z kazdyho ID podavam kilometrovej bugreport
2

#8 User is offline   Valynisa 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 674
  • Joined: 19-January 09

Posted 19 July 2012 - 11:34 AM

Zrušit Dae a začít dělat na Cataclysmu by vyšlo nastejno... nedostatek developerů -> server by šel do kytek jako teď Dae... :(
2

#9 User is offline   Feenux 

  • Group: VIP
  • Posts: 657
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 July 2012 - 11:42 AM

Dík za smazání přispěvku...

Jinak se mi líbí, že vám vyhovuje současná situaci a to jenom kvůli tomu, že vy nehrajete. To je názor na pěstí. Aby vám náhodou něco neuteklo, tak jste rádi, že server je tam kde je a až MOŽNÁ NĚKDY BUDE zase na nohou a vy začnete zase hrát, tak budete psát, že jste při něm stály i ve zlym?
5

#10 User is offline   Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 19 July 2012 - 01:03 PM

Skutečnost je, že pořád nefunguje ta velká bitva u DKček :P Chci vidět jak rozjedete v cata začáteční lokace novejch ras, kde je milion fázování.

This post has been edited by Asett: 19 July 2012 - 01:03 PM

1

#11 User is offline   Kaos 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 390
  • Joined: 02-January 09

Posted 19 July 2012 - 01:51 PM

Da se to vyresit i bez fazovani
-2

#12 User is offline   Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 19 July 2012 - 02:30 PM

View PostBlack_one, on 19 July 2012 - 09:33 AM, said:

O UD25 budeme diskutovat v neděli, a věřím, že otevření již nic nebrání.
Bol si niekedy ty vôbec nejaké to UD 10man alebo HM? Nemáš ani potuchy koľko bugov tam ešte je a ty chceš otvárať 25 a vyriešiť krízu servera jedným dungom...wake up, man.
0

#13 User is offline   Flashlight 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 281
  • Joined: 28-September 11

Posted 19 July 2012 - 02:36 PM

Tak jako tester Paranoi vám řeknu, že na vůbec jenom vyexpení, budeme ještě hodně dlouho čekat. Techniky některých questů, které jsou po celém Cataclysmu, jsou totálně rozladěné.
2

#14 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 19 July 2012 - 03:37 PM

View PostRazzor, on 19 July 2012 - 02:30 PM, said:

Bol si niekedy ty vôbec nejaké to UD 10man alebo HM? Nemáš ani potuchy koľko bugov tam ešte je a ty chceš otvárať 25 a vyriešiť krízu servera jedným dungom...wake up, man.

Nevím, kde si vzal, že chci vyřešit krizi serveru jedním dungem? Každopádně již jsem zjistil, že jsem dostal špatné informace, nicméně diskusi o tom vést stejně hodlám, minimálně o stavu oprav a tak dále.

#15 User is offline   sarfius 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 286
  • Joined: 21-January 09

Posted 19 July 2012 - 03:45 PM

Kdybych chtel, aby jste me ukamenovali, tak bych napsal tohle:

"Navruhuju zrusit inso a prevest vsechny na dae... stejne jen afkujou v SC s full swp a s4 gearem_D"

Ale ja nechci byt ukamenovan a proto nic nepisu, takze mi to zase smazte... dik_D
0

#16 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 19 July 2012 - 03:56 PM

No jo kluci, vy chcete ryclejší vývoj, ale když bylo otevřené PTR, tak tam nikdo nešel. Teď se ladí přípravy na UD 25ku, pak se pustí PTR na který doporučuju jít, jeslti to chcete urychlit a pak se pustí UD 25. Zároveň s tím už je předběžně otestován a odreportován ToC a Kalhi ho v tom stavu, co je teď v základu, hodnotil velmi obstojně a funkčně. Takže se doladí i to a pustí se final event a následně nová sezona a ToC bez zbytečného čekání. Pro fanoušky ultramega blizzu mám bolestivou zprávu, ale nemůžeme si dovolit čekat na KOMPLETNÍ DOKONČENÍ argent tournamentu před spuštěním ToC, takže se může stát (dokonce už to bylo avizováno), že se ToC pustí bez argent tournamentu. Ale abych nebyl jen pesimista, na argent tournamentu už se nyní taky pracuje a možná se to stihne celé, možná jen část, uvidíme, každopádně, dělá se. Jen u toho PTRka to bude chtít taky pomoc z Vaší strany, jinak se nikam nehnem.

BTW díky kluci za chválu na mou osobu v tom předešlém topicu, ale ta nepatří jen mě, dělá hodně lidí, kteří nejsou tak vidět jako já. Jedním z mých úkolů je i informovat hráče a proto to trošku zkresluje. Na serveru pracuje více lidí kteří si zaslouží větší dík.
1

#17 User is offline   drn 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 11
  • Joined: 07-February 09

Posted 19 July 2012 - 07:45 PM

Největší problém tohoto serveru je podle mého PvP. BG se chodí "občas" a navíc jsou tam ti samí lidé, je to už nuda, to samé arény. Já snad nezažil, že by chodily více jak 3 teamy v jednu dobu. Vždy logneme arénku, a lock shaman. lock shaman. warr pala. warr pala. Pořád to samé, nedivím se, že už se PvP moc nehraje, mě už to taky přestává bavit. Arénky už chodí z 90% jen PvP nadšenci.
Jenže co má člověk přes ten den dělat, když má volno. Raidy se chodí večer, přes den nic. Tak lognu BG. Čekám 15 minut, 10 minutový BGčko. Konec. Zas logne, vidí queue: horde 3, alliance 4. Seru na to, vypínám wow.
Proč tu nejsou lidi? Vždyť PvP by tu fungovalo, přešli snad lidi na jiný nejmenovaný server kvůli PvE raidům? Kvůli ICC atd...? A nemluvíme tu o "pár lidech" třeba z Genesis nebo Made in Hell (co se ke mě doneslo). Pamatuju si ty zlatý časy, 600 lidí na daemonice večer, parádička...Co teď?
1

#18 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 20 July 2012 - 01:16 AM

Sice jsem dal, že je mi to jedno, což je, co se týká Daemonicy, pravda. Bylo by potřeba přitáhnout cca dalších minimálně 500 hráčů, aby to zase nějak vypadalo, a toho se asi jinak než spojením s nějakým jiným serverem docílit nedá. Navíc pochybuju, že by někdo chtěl přejít pod Daemonicu.
Ale pokud by se tady opravdu vyskytla možnost převést postavu ÚPLNĚ na TBC (to znamená se vším, co na ní před odchodem bylo), tak bych toho samozřejmě využil a určitě bych nebyl sám. Je to určitě nejlákavější možnost.

Btw. Dneska asi založím topic s názvem "Daemonica - Jak to teda bude?" Zdá se mi, že tady už je moc postů a chce to nový topic.
4

#19 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 July 2012 - 08:04 AM

View PostKaspic, on 19 July 2012 - 08:35 PM, said:

Ari tu mas vysvetlenie

Tak to teda promin, myslel sem že se topic nachází v OFFTOPICU, kdyby se nacházel kdekoliv jinde, rozhodne bych si nedovolil spamovat :D

Elgruz: s převodem postavy na TBC naprosto souhlasim, ztracej se hrači jen kuli tomu, že jim mystiq neni schopnej převýst postavu zpět...zalohy prej sou 2 roky zpátky takže v nějakym zpětnym převodu nevidim problém :)
2

#20 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 July 2012 - 08:09 AM

View Postelgruzz, on 20 July 2012 - 01:16 AM, said:

Sice jsem dal, že je mi to jedno, což je, co se týká Daemonicy, pravda. Bylo by potřeba přitáhnout cca dalších minimálně 500 hráčů, aby to zase nějak vypadalo, a toho se asi jinak než spojením s nějakým jiným serverem docílit nedá. Navíc pochybuju, že by někdo chtěl přejít pod Daemonicu.
Ale pokud by se tady opravdu vyskytla možnost převést postavu ÚPLNĚ na TBC (to znamená se vším, co na ní před odchodem bylo), tak bych toho samozřejmě využil a určitě bych nebyl sám. Je to určitě nejlákavější možnost.

Btw. Dneska asi založím topic s názvem "Daemonica - Jak to teda bude?" Zdá se mi, že tady už je moc postů a chce to nový topic.



Tak já už s burning Crusade prostě skončil... KJ a Muru sme sice nedali ale zbytek už sem prostě dohrál. Pokud by se postavy převáděli na TBC tak už definitivně končím.
1

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist