Mystiq.org - forum: Co dál s Deamonicou - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Co dál s Deamonicou Co by komunita chtěla dál ?

Poll: Co dál s Deamonicou (124 member(s) have cast votes)

Co by jste chtěli dál s Deamonicou

  1. Urychlený postup v obsahu WOTLKU za cenu Bugů (22 votes [17.74%] - View)

    Percentage of vote: 17.74%

  2. Zrušit Deamonicu a začít pracovat na Cataclysmu (17 votes [13.71%] - View)

    Percentage of vote: 13.71%

  3. Bezplatný a uplný převod postav z5 na TBC (31 votes [25.00%] - View)

    Percentage of vote: 25.00%

  4. Momentálně vám to vyhovuje (14 votes [11.29%] - View)

    Percentage of vote: 11.29%

  5. Je vám to jedno...už davno hrajete jinde nebo vubec (39 votes [31.45%] - View)

    Percentage of vote: 31.45%

  6. Máte jiný, lepší nápad co by se dalo udělat (1 votes [0.81%] - View)

    Percentage of vote: 0.81%

Vote Guests cannot vote

#61 User is offline   MiTiNkA 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,393
  • Joined: 31-August 08

Posted 25 July 2012 - 09:15 PM

View PostFeenux, on 25 July 2012 - 10:48 AM, said:

Jo tak za 50kč jí někdo koupí...můžeš si jít dát pivo a tatranku...

still better
0

#62 User is offline   yotis 

  • Group: VIP
  • Posts: 779
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 July 2012 - 12:23 AM

Jediná cesta je odlišit se od ostatních, zlaté časy tu byli kdysi dávno za dob TBC kdy se funkčí server hledal velmi těžko. Teď je jich na každém rohu kupa. Kdykoliv tu byla nějáká krize, vaše častá odpověď byla - toto je mystiq jedeme svým tempem = 100% funkčnosti a teď je tu tento topic. Wtf? Víte vůbec co chcete? Dělat server pro co nejvíc lidí? Tak cata bude asi nejlepší volba. 100% funkčnost? Tak toto je jen přirozený průběh věcí, nebudete tu prostě mít 2000 tisíce lidí online.

O co mi jde? Když se tu upřednostní (odhlasuje) nějaký směr kterým by se komunita chtěla ubírat. Stáhnete ocas a povolíte nebo si pojedete svoji písničku? Bohužel jsme si z TBC dob zvykli na určitý standard, který teď nedokážete udržet... Pokud se chceme pohnout dopředu musí se bohužel přijmout všechny aspekty - (peníze, placení developeři atd.)
3

#63 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 26 July 2012 - 12:32 AM

pandarie startuje 25. září, takže tam už ten vývoj může začít pár týdnů potom naplno, protože už se nebude na catači nic měnit

samo sebou to nebude hned, ale jediná šance je spustit cata server hned s první rozumnou emulí, která sice bude plná bugu, ale taky dotáhne lidí..

protože na bugy z vysoka každý kašle, kdo chce nějakej ten milion géček navíc, tak si vždycky najde cestu.. kdo chce jenom hrát, ten hraje.. vždycky to tak bylo, je a bude
5

#64 User is offline   Auror77 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 27
  • Joined: 20-May 09

Posted 26 July 2012 - 10:18 AM

To je celý problém co tu pisete-100% kvalita na ukor vyvoje, která ani nikdy nebyla 100% + predstava, ze lidi na Dae. zustanou, i kdyz tu neni co delat-jsme prece mystiq, my muzem vsechno. No a hezky to spadlo jako domecek z karet. Vyvozeni odpovednosti ze strany vedeni (hlavne B1-jako "hlavni GM")... zadne - jedem dal "jsou prece prazdniny, nikdo nehraje"

BTW Mystiq Ortodox: podivejte se do hlasovani pres view kdo hlasoval, ze mu "soucasna" situace vyhovuje. Kdyz jsem tam videl ty zluty nicky, tak se ani nedivim, ze je situace takova jaka je. WTF jak tohle muze nekomu vyhovovat, nechapu.

This post has been edited by Auror77: 31 July 2012 - 05:38 PM

2

#65 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 July 2012 - 12:21 PM

View PostAuror77, on 26 July 2012 - 10:18 AM, said:

...

Vyvyjat (programovat) hru je pre niekoho zaujimavejsie ako hru hrat. Takze kym nebude bugreport prazdny tak to developerov moze bavit :)
0

#66 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 26 July 2012 - 12:41 PM

View PostAuror77, on 26 July 2012 - 10:18 AM, said:

Vyvozeni odpovednosti ze strany vedeni (hlavne B1-jako "hlavni GM")... zadne- jedem dal "jsou prece

Asi by si tohle měl nějak konkretizovat. To, že se jako jediný z absolutního vedení vyjadřuji na fóru rozhodně neznamená, že tu vše jede podle mých představ, což v některých věcech vskutku nejede, ale s tím já nic nezmůžu, protože mám nad sebou ještě dva další nadřízené a pod sebou celý team, který mě hravě v čemkoli přehlasuje. Tak prosímtě.
Nicméně, stejně nevím, co si tím chtěl vlastně říct.

Každopádně, s tím Cata už to bude brzo jasné, tak uvidíme, jestli se nám podaří nalákat nějaké vývojáře (a to nejlépe nové).

#67 User is offline   TToMasS 

  • Group: VIP
  • Posts: 607
  • Joined: 29-December 08

Posted 26 July 2012 - 02:10 PM

View PostBlack_one, on 26 July 2012 - 12:41 PM, said:

Asi by si tohle měl nějak konkretizovat. To, že se jako jediný z absolutního vedení vyjadřuji na fóru rozhodně neznamená, že tu vše jede podle mých představ, což v některých věcech vskutku nejede, ale s tím já nic nezmůžu, protože mám nad sebou ještě dva další nadřízené a pod sebou celý team, který mě hravě v čemkoli přehlasuje. Tak prosímtě.
Nicméně, stejně nevím, co si tím chtěl vlastně říct.

Každopádně, s tím Cata už to bude brzo jasné, tak uvidíme, jestli se nám podaří nalákat nějaké vývojáře (a to nejlépe nové).


Pockej a to jako zrusite Wotlk ?

A jeste,muzes me rict proc nesel PREVOD zdarma kdyz vam tu nekdo pred xx mesici psal at to udelate ze populace tezce klesa?(a Rozhodne by se dost lidi naslo)

Napis sem na rovinu co s tim hodlate delat,jestli tu mame nadale hrat a jen doufat ze se populace zlepsi nebo se na to taky vy*** jako 90% lidi.
Nebo aspon nake Plany co se budou Uskutecnovat do maximalne 1mesice.

Jsem jeden z hracu co tu postavu nechce jen tak zahodit nebo prodat za Par susni co si vydelam 30minutama v praci.(takze bych byl Moooc rad o normalni odpoved jak to tu vidite)

Dale,Eventy jak uz tam nekdo psal jsou zaklad aby se populace nekopala nudou do Prde**,takze i nakej Gnomskej podel kde se skace z mista na misto a nakonec je Odmena,neni nikdy k zahozeni.
A kdyz Kocour vi jak Pritahnout lidi,tak nechapu proc ho nevezmete do teamu z5,Nevim co vam udelal ale kdyz to zachrani populaci aspon na 500online + Tak budiz...

Predem dekuji za Odpoved,Mozna to znelo drze ale jsem uz nastvay co se tu deje.

S pozdravem TToMasS
4

#68 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 26 July 2012 - 03:33 PM

Píši to poněkolikáté, ale budiž, napíši vám to znovu.
Já z mojí pozice se snažím dokopat stěžejní projekty do finální spustitelné podoby (web, launcher, přichystaná propagace) + nyní se budu snažit vyjednat merge s jedním serverem, co je na tom podobně blbě jako my.

Shalladan a vývojáři se snaží dokopat ten Ulduar, a rychle se vrhnout na ToC. Pokud by vyšel ten merge, tak by nám to i v této záležitosti (vývoj) mohlo poměrně dost pomoci, protože oni jsou o kusek před námi.

Smysl hrát tu samozřejmě má, snad neočekáváš, že bych ti napsal něco jiného. Team maká stále stejně, tak uvidíme. Kdyby vyšel ten merge, bylo by to pochopitelně zase o kus lepší, ale i bez toho to samozřejmě stále smysl má a mít vždy bude.

Tak a nakonec k těm převodům. Znovu opakuji, že já nemám žádné právo veta, jenom jsem vám vysvětloval, že manuálně to nemá smysl a také nemělo. Nyní máme k dispozici tu utilitu na scan postav, takže dokážeme co se týče EQ převádět 1:1, což je samozřejmě výborné. Jestli by se dost lidí našlo, náhodou hned po měsíci neodešlo a už se nikdy nevrátilo, to je přeci jenom spekulace. Samozřejmě z mojí i z tvojí strany, ale netvrď mi tu, jak by to bylo, protože nemůžeš tušit, jak by se hráči doopravdy zachovali. Spustit to někdy v zimě by smysl mělo, ale to jsem já třeba vůbec neznal tu převáděcí věc :)

PS: Jaké má Kocur spásné plány doopravdy netuším, nicméně mu nic nebrání v tom je poslat na můj email / PM / ICQ. Ani v teamu být nechce pokud vím.

#69 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 26 July 2012 - 03:53 PM

Přesně jak psal Black, ušetřil mi dost práce s tím psát můj topic ;) Uvidíme jak dopadne ten merge. Tentokrát je to pod záštitou Blacka, protože já jsem moc "agresivní vyjednavač" nebo jak mi to téhda řekli, tak radši jen radím z povzdálí :D.
1

#70 User is offline   yotis 

  • Group: VIP
  • Posts: 779
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 July 2012 - 07:53 PM

On merge taky nemusí být dobrá cesta -> bude to merge dvou komunit které jsou zvyklé na určité věci (GM, vedení, web atd.) a to může špatně dopadnout. Kdo se připojí ke komu, kdo bude komu šéfovat atd ... gl
0

#71 User is offline   grg 

  • Group: VIP
  • Posts: 114
  • Joined: 14-August 08

Posted 27 July 2012 - 01:39 AM

Muzes to brat stejne, jako kdyz se spojil Albatros s Patriotem...
1

#72 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 27 July 2012 - 07:00 AM

ukazat tem druhejm ze sou to lamy nejvetsi, dobrej napad, Yotisku priprav se lognes xD
0

#73 User is offline   Redwall 

  • Group: VIP
  • Posts: 455
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 July 2012 - 01:39 PM

tak hadam maju rozum a v pripadnom spojeni by boli nejake pravidla, ze GMka by nemali povolene prikazy ktore by mohli supportit hociako a podobne, ze sa to osetri nejakymi pravidlami, ktore budu vyhovovat obom stranam predsa :P
0

#74 User is offline   yotis 

  • Group: VIP
  • Posts: 779
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 July 2012 - 10:32 AM

View Postgrg, on 27 July 2012 - 01:39 AM, said:

Muzes to brat stejne, jako kdyz se spojil Albatros s Patriotem...


Právě že vůbec ne, Albatros a Patriot byly 2 projekty mystiku. Toto je spojení dvou různých projektů řízených různými lidmi, jiná GM a odlišné komunity. Merge je potřeba brát s velkou obezřetností.
Přesně tak jenylo, staré dobré časy yotis vs PHGP xD, nějak mi to schází.
0

#75 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 28 July 2012 - 11:34 PM

View Postyotis, on 28 July 2012 - 10:32 AM, said:

Přesně tak jenylo, staré dobré časy yotis vs PHGP xD, nějak mi to schází.

to mi povídej =D kde jsou ty časy "no a co, že skapu, hlavně když s sebou vezmu yotise do hrobu" =D
0

#76 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 29 July 2012 - 04:24 PM

Merge vyřešen, nic se dít nebude bohužel. :) Jako důvod uvedli ztrátu identity a především systém VIP.

  • 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist